Mikroczipy – kto przyjmie „znamię bestii”?


Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo, powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

Niektórzy nigdy nie będą w stanie uwierzyć, że ktoś może zmusić lub przekonać całe populacje, by zaakceptowały mikroczipowanie, że to wszystko brzmi jak majaczenie wariatów panicznie bojących się nowej technologii i snujących ponure wizje przyszłości. Dla wielu jednak nie jest żadną nowością, że taki dokładnie jest program ludzi, dążących do utworzenia jednego rządu światowego – zaczipowanie wszystkich ludzi, co daje totalną kontrolę i totalną, niczym nieograniczoną władzę. I jeśli niczego nie zrobimy i poddamy się ich podstępnym działaniom ludzkość może obudzić się w prawdziwym koszmarze.

Nie bez powodu w samej biblii ostrzegano nas przed  śmiertelnym niebezpieczeństwem i nie ważne, czy wierzymy w to, czy jest to istotnie „Słowo Boże”, czy też jedynie dobre źródło historyczne. Pamiętajmy, ze nic nie dzieje się przez przypadek. Ostrzeżenie o „znamieniu bestii”, o którym snuto przez wieki tysiące domysłów i które przez wieki nie było prawidłowo rozumiane jest już teraz jak najbardziej aktualne, gdyż obecny postęp technologiczny ujawnił jego znaczenie. Przyjrzyjmy się bliżej fragmentowi w Apokalipsy Św. Jana (13,16-18), gdzie znajduje się wzmianka o tajemniczej  „Bestii” , która każe wszystkim ludziom nosić na ręce i czole tajemnicze znamiona ([1] str. 1408):

16:  I  sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

17:  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia

18:  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Tak – potrzebna tu jest mądrość, by zrozumieć perfidny plan zniewolenia ludzkości. Zaczyna się zawsze niewinnie. Przyjrzyjmy się temu technologicznemu marszowi ku dyktaturze.

Postęp w technologii zniewolenia

Kilka lat temu w Kanadzie wprowadzono nowe prawo mówiące, że wszystkie zwierzęta domowe muszą posiadać wszczepiony mikroczip, tak by można było zlokalizować ich właścicieli w przypadku, gdy ulubione zwierzę gdzieś zaginie. Następnie w prowincji Quebec wprowadzono prawo nakazujące wszczepianie mikroczipów wszystkim zwierzętom hodowanym w gospodarstwach rolnych, jeśli mają być sprzedane na rynku. Celem były informacje dotyczące pochodzenia zwierzęcia i rejestracja jego życia od ocielenia, oprosienia do uboju. Najpierw zwierzątka, a później człowiek. W Houston w Teksasie wprowadzono kolejne „genialne” rozwiązanie rodem z Orwella –  klienci jednego ze sklepów dokonywali swoich zakupów bez użycia gotówki, czeków czy kart kredytowych, korzystając z nowej maszyny zwanej „Bezpiecznie dotykasz i płacisz” („Secure Touch-n-Pay”). Maszyna skanowała i rejestrowała odcisk palca klienta, a płatności były automatycznie dokonywane z jego konta. Na rynku funkcjonują już od jakiegoś czasu tzw. smart karty, które są rozmiaru regularnej karty kredytowej, z wyjątkiem tego, że zawierają mikroczip wielkości ziarna ryżu. Jest to bardzo wygodna karta, gdyż można na niej umieścić swoje konto bankowe w mikroczipie, zawartym w karcie i kupować oraz sprzedawać dzięki niej towary i usługi w dowolnym czasie. Z pozoru to wszystko jest naprawdę niegroźne, ale jeśli temu podobny system zostanie wcielony dla wszystkich obywateli będzie to pierwszy krok do oddania naszej wolności biurokratycznemu aparatowi państwa. Będą wiedzieć o nas wszystko, wszystko będzie w komputerze, wszystko rejestrowane, każdy szczegół. Pytanie tylko, jak i kiedy zechcą to wykorzystać.


Ale to wszystko jest jeszcze faza „dobrowolności”, gdzie krok po kroku zachęca się do korzystania z tej technologii pokazując jak to wszystko jest korzystne, ułatwiające życie, zupełnie nie poruszając kwestii naszej wolności osobistej i zagrożeń z tego płynących. Po atakach z 11 września 2001 r. technologia mikroczipu zaczęła faktycznie być rozwijana w celu zastosowania jej we wszelkiego rodzaju przypadkach z coraz większym naciskiem na kwestię tzw. „bezpieczeństwa narodowego”. W maju 2002 r. uczeni ze Stanów Zjednoczonych ogłosili, że udało im się wszczepić szczurom do mózgu elektrody o szerokości włosa i w ten sposób stworzyli zdalnie sterowane gryzonie, którym można nakazać zmianę kierunku poruszania się, wspinanie się, skakanie lub odnajdywanie stert gruzów. Wszystko to z myślą, że w przyszłości będą one mogły uczestniczyć w akcjach poszukiwawczych i ratunkowych, ale czy widzicie do czego to zmierza? Wszczepienie czegoś może wpływać na zachowanie obiektu, a czy tym obiektem nie mógłby być także człowiek..? We wrześniu 2002 r. przedstawiono nową kartę identyfikacyjna, której obowiązek posiadania zostanie wkrótce narzucony wszystkim obywatelom USA – pamiętajmy, że wcześniej amerykanie nigdy nie musieli mieć żadnego dokumentu stwierdzającego tożsamość. Dzięki terroryzmowi jednakże władzy udało się wymusić uchwalenie tego prawa (teraz już powinniście rozumieć, czemu tak naprawdę służy wielce osławiona w mediach „wojna z terroryzmem” – ona jest prowadzona tak naprawdę przeciwko nam). Na takiej karcie, zwanej „United States Identification” znajduje się wdrukowana laserowo fotografia z umiejscowionym na czole osoby urządzeniem identyfikacyjnym, wykorzystującym częstotliwość radiową. Podobnych kart identyfikacyjnych wprowadziło już ponad 30 krajów, od Wloch do Malezji.

W październiku 2002 r. nastąpił kolejny etap tego złowrogiego przedsięwzięcia. Firma Applied Digital Solutions (Zastosowane Rozwiązania Cyfrowe) rozpoczęła krajową kampanię promującą Vericzip – mikroczip wielkości ziarenka ryżu, który może być wszczepiany ludziom. Wybrana grupa ludzi została już „zaczipowana” tymi urządzeniami i oczywiście prezentowano ich jako pionierów nowej, doskonałej technologii, która ułatwia życie. Prezentowano wszelakie możliwości – automatycznie otwierane drzwi, zapalanie światła i tym podobne funkcje. Przez wiele tygodni w USA wiadomością główną we wszystkich prawie mediach była rodzina Jacobsów z Boca Raton na Florydzie, która jako ochotnicy wszczepili sobie mikroczipy, w reakcji na „zagrożeniem terrorystyczne” w ich ojczyźnie. Zabawne, naprawdę zabawne, a raczej może żałosne – to tak jak zachwalać bycie niewolnikiem, bo przecież ktoś o nas dba i o nic nie musimy się martwić. No, dzięki takim ludziom szykuje nam się niezłe piekło na Ziemi…

W Europie sprawa wygląda nieco inaczej, bo nie widać tu takiego owczego pędu ludzi ku kontroli elektronicznej wszelakich dziedzin życia. Wiele europejskich państw nie wprowadziło dokumentów tożsamości z elektronicznymi chipami z powodu sprzeciwu społeczeństwa, chociaż jak to zwykle Polska postanowiła wyjść przed szereg i jak to ma w zwyczaju nasz rząd wprowadzić je bez pytania o zgodę. Tak więc od 2011 roku zostaną wprowadzone nowe dokumenty, które będą miały zakodowane dane biometryczne i nasz podpis elektroniczny. Dane zawarte w chipie będzie można na bieżąco zmieniać, a dostęp do nich, na miejscu w urzędzie oraz przez internet, będzie miał zarówno urzędnik, jak i obywatel –  czyli także w naszym pięknym kraju zakusy do pozbawienia nas prywatności i swobody wygrywają z ludzkim rozsądkiem. Na razie wymiana dokumentów tożsamości na te z chipami, a następny etap już tylko wszczepianie ich pod skórę, no bo przecież to będzie bardziej wygodne i bardziej funckjonalne… Każdy kto się na to zgodzi położy głowę pod topór.

Istnieje również nowa technologia lokalizacji, która będzie zastosowana do oznaczania każdego produktu na świecie. Ta nowa technologia to w skrócie RFID, co oznacza czipy identyfikacyjne o częstotliwości radiowej (radio frequency identification chip). 14 lutego 2007 r. firma Hitachi przedstawiła swoje najnowsze dziecko –  najmniejsze i najcieńsze identyfikatory czipów RFID, które mają rozmiary zaledwie 0,05 x 0,05 milimetra. Gdy położymy owy czip RFID na palcu jest to zaledwie maleńki czarny punkcik. Nowe czipy RFID mają 128-bitową pamięć ROM, pozwalającą na przechowywanie niepowtarzalnego 38 cyfrowego numeru. Oczekują one na sygnał radiowy i odpowiadają, przekazując swój niepowtarzalny kod identyfikacyjny. Kiedy wychodzimy ze sklepu z produktami, które posiadają lokalizatory RFID, czytniki RFID przy drzwiach wyjściowych odnotują te produkty, które kupiliśmy, automatycznie ściągając pieniądze z naszego konta bez konieczności korzystania z gotówki. Komputery przy drzwiach wychwycą także nasz czip identyfikacyjny znajdujący się w elektronicznym dowodzie osobistym), współpracujący z systemem GPS (globalny system pozycyjny) i połączą z kodem elektronicznym komputera sklepowego, umożliwiając mu ściągnięcie pieniędzy z naszego konta.

Brzmi pięknie, czyż nie? Ale wyobraźmy sobie taką oto sytuację: na przykład, że uczestniczyliśmy w jakimś proteście czy innym zorganizowanym działaniu walcząc przeciwko rządowi o swoje prawa. Jeśli policja rozsypałaby te lokalizatory nad zgromadzeniem, każda osoba mogłaby być śledzona, a potem zidentyfikowana w dowolnym czasie przez silne skanery lokalizatorów. Ten nowy „pył” RFID jest tak mały, że może być umieszczony w każdym produkcie albo wprowadzony w cienki papier, taki, jakiego używa się do druku pieniędzy. Świat niczym z Orwella na nasze własne życzenie. Już teraz znane są doniesienia, że w Stanach Zjednoczonych i w Europie lekarze dokonują utrzymanych w tajemnicy posunięć, by doprowadzić do wszczepiania mikroczipów nowo narodzonym dzieciom, w Szwecji już w 1973 r. wydano zezwolenie na implantowanie więźniów a pacjenci domów opieki byli implantowani w połowie lat 1980-tych. Krok po kroku do celu.

Jak nas do tego zmuszą..?

Wszystko rozgrywa się właśnie teraz – i najważniejsze pytanie jakie się nasuwa jest takie, w jaki sposób będą oni próbować narzucić mikroczipy całej ludzkości? Wbrew pozorom jest to znacznie prostsze niż się wydaje. Wyobraźmy sobie taki oto scenariusz, że najpierw implantuje się czipami najpierw członków grup napiętnowanych, jak pedofile, terroryści, dealerzy narkotyków, tych, których społeczeństwo uważa za „najgorszych z najgorszych”, takich, których nikt nie będzie bronił. Następnie oznaczy się osoby oskarżone, żeby oczywiście nie mogły uciec wymiarowi sprawiedliwości. Więźniowie będą musieli także przyjąć te rozwiązania, ponieważ tylko zaczipowani w zakładach karnych będą mogli zostać zwolnieni warunkowo, czy otrzymać przepustkę na weekend. To faza pierwsza, dotycząca jedynie małej części społeczeństwa. Dlatego powoli w program czipowania zostaną wciągane inne grupy napiętnowane wybrane za cel. Osoby pozostające na zasiłkach i korzystające z pomocy państwa będą musiały przyjąć to urządzenie pod groźbą utraty świadczeń. Osoby takie będą będą monitorowane, żeby zmniejszyć oszustwa, wzmóc skuteczność i zagwarantować, że biedni nie będą otrzymywać „niezasłużonych” korzyści.

Następnie pracodawcy zaczną wymagać implantów, jako warunku uzyskania pracy – w przypadku dużego bezrobocia, któż nie znający intencji tego planu odmówi? Wojsko i zapewne Policja będzie wymagała czipów dla wszystkich rekrutów, jako środka wzmacniającego dowodzenie i kontrolę pola walki, a także służącego do identyfikacji ludzkich zwłok. Za tym pójdzie cały wielki sektor bezpieczeństwa wraz z pracownikami zakładów poprawczych, którzy będą musieli mieć wszczepione czipy. Media zachęcą społeczeństwo do zaimplantowania swoich dzieci dla ich bezpieczeństwa – żeby zawsze było wiadomo gdzie są, a szpitale będą wymagały czipu, żeby otrzymać podstawową pomoc medyczną lub przejść odpowiedni zabieg, czy operację. No i można też zawsze sięgnąć do argumentów finansowych. Któż oprze się pokusie, gdy zaczipowanym proponowane będą specjalne oferty, zniżki i bonusy?

Nowa technologia wyposażenia domów będzie wymagała czipu do codziennej obsługi urządzeń domowych. Wszystkie zatem komputery, pralki, telewizory i inne urządzenia domowe, które będą działały tylko w nowej technologii, a te ze starą obsługą i oprogramowaniem znikną z rynku. Posiadanie czipu stanie się koniecznością, żeby funkcjonować w społeczeństwie. Ci, którzy wciąż będą odmawiać przyjęcia czipu, będą oskarżani o próbę ukrycia czegoś, piętnowani, ośmieszani i dyskryminowani. Zawsze też będą musieli cierpieć z powodu niedogodności i gorszego traktowania w porównaniu z zaczipowanymi. Prosty mechanizm wykluczenia spowoduje u większości osób przemożną chęć podporządkowania się reszcie i bycia pełnoprawnym, normalnym obywatelem.

Jeśli i to nie poskutkuje zawsze pozostaje użycie siły i aparatu państwa w celu realizacji planu. W ostateczności, tych, którzy wciąż odmawiać będą przyjęcia czipu, uzna się za wrogów państwa, terrorystów i zamknie w specjalnych obozach, gdzie nie będą mieli żadnych praw, co oznaczać będzie tortury, a nawet śmierć. Jeśli bowiem nie znajdujesz się w rejestrze chipów jako odpowiedni ciąg cyfr – nie istniejesz. W tak perfidny i podstępny sposób ta „wspaniała”, „cudowna” technologia stanie się iluminatów idealnym sposobem zniewolenia ludzkości.

Św. Jan nas ostrzegł…

Autorem Apokalipsy jest św. Jan Ewangelista, a objawienia Apostoł miał na wyspie Patmos, dokąd z Efezu został karnie zesłany za rządów Domicjana w 95 roku po narodzeniu Chrystusa. Tak więc wizje z przed 2 tysięcy lat, przez wieki nie rozumiane dziś nabierają realnych kształtów. Tak, tak, żyjemy obecnie w czasach apokalipsy, gdzie decydują się losy Ziemi, losy ludzkości. „Znamię bestii” zostało odszyfrowane i rozpoznane, ale mimo to zagrożenie wcale nie mija! Ludzie nie chcą tego zrozumieć, patrzą i nie widzą, mają uszy, ale nie słyszą! Ludzkość w swej masie jest nadal ślepa i brnie jak te owce prosto w objęcia wilka.

Propaganda zachęcająca do „samozaczipowania się” zaczyna się rozkręcać…

A dlaczego „znamię bestii”? Już w 1989 roku włoski, katolicki miesięcznik „Chiesa Viva” poinformował, że w Brukseli w siedzibie ówczesnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) znajduje się superkomputer, służący do „oznakowania” wszystkich ludzi ze świata uprzemysłowionego, zwany „Bestią”, skrót od „Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal”. Prawdopodobnie właśnie taka nazwa komputera była świadomym, zuchwałym i urągliwym nawiązaniem  do tekstu z Apokalipsy św. Jana. Czyż to nie ponury żart iluminatów? Oni takie gierki słowne uwielbiają. Powyższe informacje ujawnił już wcześniej , bo w 1975 roku, dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie, który złożył oświadczenie że:  „dr Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG , publicznie potwierdził istnienie w Brukseli, superkomputera o nazwie „Bestia”, zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować wszystkich mieszkańców Ziemi .” Ponadto wybitny kanadyjski uczony dr Patrick Fisher na zadane pytanie: „czy każda osoba ze  świata uprzemysłowionego jest już zarejestrowana w ‚Bestii’  ?”, odpowiedział: „Tak, jest zakodowane nie tylko nazwisko danej osoby ,ale również to czym zajmowała się w ciągu swego życia, to znaczy praca , uzdolnienia, kierunek myślenia i wszystko co może być przedmiotem zainteresowania .” ([2] str. 105).  Każda z „oznakowanych” osób miała w tym superkomputerze swój unikalny, wedle dr Eldmana, 18 cyfrowy numer, zaczynający się od wspólnej dla wszystkich grupy cyfr 666. Jest to związane z projekt LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank), który zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę. A gdzie najlepiej wszczepiać te urządzenie? Zgadnijcie. Biochip ma być zasilany elektrycznym biopolem człowieka, a okazało się, że najlepsze dla niego miejsce to dłoń albo czoło…

W przyszłości każdy z nas będzie musiał podjąć decyzję dotyczącą przyjęcia, bądź nie przyjęcia tych czipów i będzie to decyzja brzemienna w skutkach.

ZOSTALIŚCIE OSTRZEŻENI – RESZTA ZALEŻY OD WAS

Mikołaj Rozbicki

Odpowiedzi: 122 to “Mikroczipy – kto przyjmie „znamię bestii”?”

 1. suflaerdna Says:

  wrocław

 2. szew Says:

  jak się przed tym bronić szu można obejść system czy można ich pokonać ,jeśli tak to jak

 3. Elar-Kun Says:

  Jak się przed tym bronić? Teoretycznie zebrać jak najwięcej ludzi, mówić o tym głośno, i uświadamiać ludzi, ale w praktyce to te chipy wejdą w życie i jedynym sposobem będzie NIE PRZYJĘCIE chipa mimo wszystko

 4. 222 Says:

  Jakiekolwiek protesty nie mają sensu! To sie stanie i nikt nie wpłynie na opóźnienie tego procesu ani o jeden dzień. Biblia zapowiedziała czipowanie tak jak zapowiedziała narodzenie Mesjasza i Jego śmierć na krzyżu.
  Byli ludzie, którzy próbowali niedopuscic do tego aby Jezus nauczał. Jeden taki nawet zabił wszystkich małych chłopców – i co z tego? Jego plan sie nie powiódł.
  Tak więc i czipy sie pojawią, ale spokojnie – jeszcze nie teraz. Najpierw musi dojść do władzy antychryst a to bedzie wówczas, gdy zacznie się atak na Izrael. PO 3,5 roku antychryst zaczipuje ludzi ale bedzie się to wiązało z oddaniem mu pokłonu. Jeśli przyjmiecie ratunek od Jezusa -nic wam nie grozi. Jezus zabietrze swój kosciół zanim to sie zacznie.

 5. Kamson Says:

  Chipy w Polsce w 2011r. 1 stycznia wole umierać na ulicy niż wziąć ten chip boje się ze wszczepia mi go na sile ale wtedy chyba nie będzie się to liczyć jako znam bestii najlepiej znaleźć innych którzy tez nie chcą przyjąć chipu wtedy będzie raźniej🙂.

 6. Gośka1981 Says:

  Witam. Powiedzcie mi, co możemy zrobić? Od 2011r. mają u nas być dowody osobiste z czipem. Nie zamierzam sobie wyrabiać takiego dowodu, ale nadejdzie dzień, kiedy dostanę pismo z Urzędu Miasta i Gminy, że mam do konkretnej daty wymienić dowód. I co wtedy? Proszę, powiedzcie, co możemy zrobić? Jedno co zrobi z pewnością, to sobie i dzieciom zrobię dowody jeszcze w tym roku, żeby miały jak najdłuższą ważność i żebym nie musiała w przyszłym roku, czy w ciągu kilku następnych lat wymieniać dowodu na czipowy. A co do czipów podskórnych, to właśnie uświadomiłam dziecko. Wprawdzie syn ma 9 lat, ale przypuszczam, że już niedługo zacznie być „inwigilowany”, więc lepiej niech wcześniej wie czym to śmierdzi i niech ma własne zdanie.

 7. Mary Says:

  ani mysle dac sie zaczipowac, bac sie tez nie mam zamiaru, a papierosy pale, gdzie chce, jestem Polka i zydowskie a wlasciwie chazarskie czy lucyferianskie prawa mnie nie dotycza. JESTEM WOLNYM CZLOWIEKIEM Z WOLI BOGA.

 8. slawk Says:

  Nie bójcie sie dobro zwycięży🙂

 9. uszkodzić chip Says:

  jezeli taki dokument będzie wymagany,( nie mozesz się poruszać środkami komunikacyjnymi itp)., przegrzać chipa/uszkodzić i koniec namierzania, a te wszczepiane pod skórę, zawsze można wydłubać gdyby doszło do implantowania siłą. oczywiście dalej pozostaje życie na marginesie społecznym. dla ciemnej masy tak to będzie wyglądać a dla tych co znają prawdę i mają silną wolę będzie to oczywiste że trzeba się tego pozbyć za wszelką cenę. pozdrawiam przebudzonych.

 10. Witajcie. Chciałem powitać wszystkich działaczy , twórców oraz moderatorów tej strony jak i odwiedzających:) Bardzo dobrze że taka strona istnieje i ciesze się bardzo że są ludzie w tym kraju którzy nie dadzą się omamić kłamstwami jakie podaje nam telewizja. Moje zainteresowanie „TYM” tematem zaczęło się gdy Babcia przyniosła mi artykuł w którym amerykański doktor,uczony ( nie pamiętam Imienia ) wynalazł Biochip . Czytając artykuł przeraziłem się , jeszcze gdy zapoznałem się z Apokalipsa Świętego Jana wszystko tzn. artykuł i Apokalipsa pasowały do siebie jak ulał. Wiadomo nie od dziś że Mas Media są czwartą władzą, szary obywatel wierzy we wszystko co powiedzą , bo przecież oni wszystko wiedzą najlepiej.Dlatego uważam że czip-y będą tak ‚pięknie’ wmawiane ludziem;że to są ułatwienia, że wszystko szybciej , że bezpieczniej act act… Pamiętajmy jednak aby zdrowo i racjonalnie myśleć tylko w Biblii jest prawda Biblia jest nieomylna. Jeżeli czytasz ten komentarz i on CIEBIE jako szarego obywatela przeraza to zapomnij o tym co przeczytałeś, lepiej idź i zabaw się , przecież nie będziesz sobie niszczyć pięknego świata jaki media nam propagują. Ogłupianie Społeczeństwa to jest jeden z kluczowych elementów TEJ układanki. najpierw omamią później nakażą a następnie wymordują tych którzy się przeciwstawią BESTII. Pamiętajmy jednak o tym że Dobro zwycięży że Bóg wygra walkę ze złem , dlatego bądźmy jak żołnierze którzy idą na wojnę z przekonaniem że wygrają. Będzie łatwiej nam przezwyciężyć ” Wielki Ucisk ”… Przeciwstawmy się BESTII tak jak to zrobił Kennedy. I pamiętajmy jeżeli przyjmiemy znamię bestii będziemy potępieni na Wieki.”I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle”.

 11. Adrian Says:

  Pieniadze, propaganda i wojna http://www.prisonplanet.pl

 12. rcs Says:

  Jak dostałem dowód wydany w styczniu 2011 to co to oznacza? Jestem naznaczony? Co teraz mam robić?

 13. kisd Says:

  a czy facebook nie jest tym mikroczipem

 14. wojtek Says:

  a masz go na czole lub rece nieee to sa wlasnie te czipy

 15. wojtek Says:

  a ja mam do was pytanie co wy byscie zrobili jesli macie rodzine i miala by umierac z glodu bo nic nie mozecie dziecku kupic??? szczerze to wolal bym sie poswiecic dla osob ktore kocham zeby oszczedzic im tego cierpienia i sam bym przyjal te znamie a moim dziecia bym tego odradzil. wiec co wy byscie zrobili w takiej sytuacji??

 16. Sandra Says:

  Powiem tyle, że sama jestem dzieckiem, mam 14 lat. I dodam, że coraz bardziej myślę, że gotowa bym była umrzeć z głodu (co mnie przeraża) dla Chrystusa niż przyjąć te znamię. Orędzia Najświętszego Jezusa mówią, by się temu przeciwstawić, a jak WSZYSCY się temu przeciwstawimy, wygramy! Musimy być silni. A te chipy, to TOTALNA KONTROLA, POZBAWIENIE WOLNOŚCI! NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ ZACHWALANIU TEGO! LUDZIE… Pomóżcie… Powiedziałabym mojej matce, że albo umrę sama, albo ona ze mną… Bo po przyjęciu tego znamienia będzie już tylko gorzej… Nie możemy dopuścić do tego :((( Ludzie… Stwórzmy stronę przeciwko temu… Proszę…. Proszę… Proszę…

 17. Nie jestem zdziwiony komentarzami ani samym artykułem który przeczytałem. Uważam, że wszczepiona mi podstępnie czipa to jest nie do opisania – bardzo się męczę i, nie wiem co mam z tym zrobić. Bardzo proszę o pomoc

 18. Artur Says:

  Witam.
  Dyskusja bardzo ciekawa. Mam jednak wiele watpliwosci co do owego spisku potomkow iluminatow. Po pierwsze, dlaczego owe chipy maja w planach wszczepiac w miejscach tak oczywiscie kojarzacych sie z apokalipsa, skoro sa mistrzami mistyfikacji? Na moj chlopski rozum, caly ten plan, tak misternie budowany od dziesiecioleci powinien byc jak najdalszy od mozliwosci wykrycia przez Nas – ”tluszcze”. A tu taki babol. I jeszcze ten komputer w Brukseli…
  Wedlug autora artykulu wszystko jest tajne, skrywane i mistrzowsko zarzadzane. Wszczepianie chipow rzekomo ma byc na poczatku tylko dla chetnych. Malo kto jednak sie na to zgodzi bo jakis pacan z najtajniejszej, najinteligetniejszej i najstraszliwszej komorki nie zorientowal sie, ze miejsca wszczepienia to apokaliptyczne proroctwa znane 99% chrzescijan… Gdzie logika?
  A moze… ”oni” chca zebysmy … no wlasnie co?
  Niestety nie wiemy nic – NIC – i jedyne co mozna zrobic to splodzic, badz urodzic istotke, ktora bedzie wykorzystywala 100% mozliwosci mozgu. Ona nam wszystko wytlumaczy.
  P.S. Ja to bym to wszczepial tylko na dloni i po sprawie nikt tego by nie laczyl ze Swietym Janem i my bysmy tu nie plodzili domyslow. Ale oni widocznie celowo chca zebysmy sie opierali. Chyba…
  P.P.S. Taka konspiracja w sieci to raczej nam na nic sie nie przyda. Toc net to poczatek Orwellowskiego swiata. Pamietacie ”Rozmowy Kontrolowane”? ”Polkownik Zuber” , ”Zyrafy wchodza do szafy” itp? Tacy z nas konspiratorzy.

 19. jasiu Says:

  tylko wiarą w Jezusa można z tym wygrać, wierni Bogu będą uchronieni przed tym, oczywiście zakaz przyjmowania tego masońskiego znaku. O resztę zadba sam Bóg.

 20. już jesteśmy zaczipowani, a komórki ? a media ? codziennie jesteśmy maglowani przez klamstwa, internet, wszystko jest pod kontrolą…

 21. powiem tak, mam nascie lat i nie jestem zszokowana tymi chipami. Biblie zostawmy na razie w spokoju bo zacznie sie rozmowa nie na temat. Niezaleznie od tego czy wierzymy czy nie to i tak powinnismy byc wszyscy silni. robmy wszystko z glowa i sie nie dajmy kontrolowac. ani naszych bliskich. zyjemy w trudnych czasach i jestem pewna ze bedzie jeszcze gorzej, ale potem wyjdzie slonce. uswiadamiajmy ludzi! jedyna wojna jaka powinnismy prowadzic to wojna swiadomosci, ale dam wam rade. nie mowcie ludziom o apokalipsie czy proroctwie i nie mowcie ze musza cos z tym zrobic. nie pojda na cos takiego. dla tego wladza juz nie zmusza jawnie ale manipuluje. poprostu uswiadamiajcie ale pamietajcie ze oni maja swoj wybor. PS nie tylko chipy sa problemem. przedstawie mam kilka innych jesli jeszcze o nich nie slyszeliscie:
  1 nasz rzad ODDAL amerykanom nasz gaz lupkowy
  2 walka z ACTA dalej trwa. proboja wprowadzic je po cichu. po za tym za ACTA krylo sie jeszcze cos gorszego a mianowicie inwigilacja ludzi przez NIK.
  3 globalne ocieplenie jest fikcja. ziemia miala juz kilka takich zmian klimatycznych. teraz staraja sie na tym zarobic. ciagle beda nakladac kolejne podatki i sprzedawac drogie spreje zeby tylko zarobic. polecam poszperac co na ten temat mowia NIEZALEZNI eksperci.
  4 zywnosc GMO. oplaceni przez koncerny naukowcy klamia nam w zywe oczy podczas gdy modyfikowane jedzenie zaszkodzi srodowicku w tym glebie, zwierzetom i nam.
  5. waluta Euro juz niedlugo upadnie. niedlugo cala europa popadnie w dlugi w tym my. nie bedziemy w stanie juz tego splacic
  6. jednym z najwiekszych problemow jest FED. oraz bezduszne korporacje typu made in china
  7. co roku nasz rzad oblicza sobie dziure budzetowa
  8. od nowego roku w szkolach srednich beda wprowadzane nowe przedmioty takie jak „zdrowie i uroda” obok lekcji chemi, po za tym nowe podreczniki do historii oparte na gazecie wyborczej (!)
  9. rozwoj panstwa policyjnego. coraz wiecej ludzi bedzie wlasnie tak inwigilowanych. w internecie wystarczy zamiescic swoje zdjecie na np facebooku podac nazwisko i czym sie zajmujemy. specjalny program zapamieta nasze twarze i kim jestesmy a tak naprawde konta z facebooka nie da sie juz usunac. zawsze bedzie w aktach. po za tym podsluchiwane rozmowy telefoniczne i kamery na kazej ulicy. wystarczy ze bedziesz chodzic nie tak jak nalezy i juz biora cie pod uwage.
  10. kilku politykow UE zostalo zastapionych marionetkami kierujacymi wczesniej Goldman Sachs. czyli nie zostali wybrani przez ludzi ale narzuceni przez UE
  11. reforma emerytur. zwykla kradziez. pracujesz do 67 roku zycia kazdego miesiaca placac ZUSowi kase. przechodzac na emeryture powinnismy miec zaoszczedzone okolo 336 tys. pobierajac swiadczenia emerytalne zyskujemy z tego najwyzej 25%
  12. Iran zagrozeniem dla pokoju na swiecie. Iran jest zly, Iran nas zniszczy. nie brzmi wam to znajomo? Tak samo bylo z Irakiem. ten „zly kraj” moze powstrzymac tylko amerykanskie wojsko. ta jasne. przy okazji zabierajac tyle ropy ile sie da. nie dajmy sie zwiesc propagandzie namawiajacej do wojny! po za tym Iran podpisal traktat o nierozprzestrzenianiu broni jadrowej a Izrael odmowil.
  lamanie praw czlowieka w iranie tez jest fikcja.
  13 kolejnym problemem jest rosja. putin ma zamiar wprowadzic nowa bron do uzytku ktora tez ma kontrolowac ludzi na bazie fal elekromagnetycznych.
  amerykanie za to maja swoje mikrofalowe dziala
  14. kolejna propaganda jest kony 2012. faktem jest ze kony jest zwyklym potworem. ale ma to swoje 2 dno. nie wydaje wam sie dziwne ze ten filmik wygladal jakby byl nakrecony za gruba kase w hollywood? po za tym w Ugandzie tez jest ropa, a zamierzali tam wyslac wojska USA.
  15. zaklamane i stronnicze media. UE za pomoca medii coraz bardziej ingeruje w nasze zycie i zajmuje coraz bardziej nieistotnymi sprawami zeby nam zamydlic oczy. pamietacie sprawe z mala Madzia? jak to wszystko bylo rozdmuchane? mialo to odwrocic nasza uwage. zaczynam podejrzewac ze to bylo ukartowane (to tylko moje przypuszczenia)
  16 teraz dzieci sa wczesniej posylane do szkol. czemu? zeby jeszcze bardziej wpoic im te wszystkie klamstwa jakie nam serwuja. przeciez dzieci jeszcze latwiej zmanipulowac. po za tym ciagle probuje zrobic z nas idiotow. glownie zwroccie tu uwage na szkolnictwo. zbierzcie fakty a zobaczycie ze wszystko uklada sie w logiczna calosc.
  polecam obejrzec tez takie filmy jak V jak Vendetta lub filmiki na you tube pod tytulem Mr. Freeman. Tam rowniez sa zawarte wazne informacje.
  mozecie w to wierzyc lub nie. wasz wybor, do niczego nie zmuszam.

 22. […] nie będą Ci ręce opadać, oczy Ci się tylko otworzą ze zdumienia. Na przykład ta strona https://stopnwopoznan.wordpress.com/175/ No chyba że boisz się samodzielnie […]

 23. NeoWhyI Says:

  „A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii” – przy próbie wydobycia spod skóry litówanych chipów ma dochodzić do owrzodzenia – wszystko się zgadza

 24. Jola Says:

  Ja też się boję tych czipów i nie chce go przyjąć tak więc nie jesteś sama, moja rodzina mnie uspokaja- ale oni chyba nie zdają sobie sprawy co to dokładnie znaczy. NIECH BÓG MA NAS WSZYSTKICH W SWOJEJ OPIECE!!!

 25. Jola Says:

  Nie wiem co Ci doradzić w sprawie tych dowodów.Obawiam się że tak czy inaczej trzeba będzie przyjąć taki dowód z czipem.Taka weszła technika i cóż poradzić a jak wiadomo dowód trzeba mieć.Ale nie przejmuj się bo najważniejsze jest to aby nie dać sobie wszczepić tego nadajnika do ręki albo na czoło-moim zdaniem.Ja osobiście nie pozwolę sobie na to a co do dowodu osobistego to muszę go wymienić w 2015 roku tak że jeszcze mam czas i mam nadzieje że do tego czasu wyjdzie moda na czipy.

 26. kajka Says:

  jedynie modlitwa wiara w Jezusa moze nas uchronic.te chipy to prawda ale nie dajmy sie ,nie wierzy ze to da nam jakiekolwiek korzysci bedziemy niewolnikami gdy damy sobie to wszczepic.potrzeba nam narodowi powstania ,majacemu na celu sprzeciw ,musimy sie ratowac ,bo ten proces juz trwa.jesli wszyscy sie nie zgodzimy moze sie uda wierze i ufam ze kudzie niedadza sie oszukac.razem pokonamy zlo.nie badzmy slepi i glusi…

 27. kajka Says:

  jesli temat naszego ocalenia ,od zlego kogos interesuje polecam ksiazkie pt. Przygotujcie sie na Wielki Ucisk i na Ere Pokoju’ przeczytalam ja i chce aby kazdy czlowiek wierzacy lub nie tez ja przeczytal to wazne wlaczmy myslenie bo nie zdajemy sobie sprawy z pewnych rzeczy a one juz sie dzieja ,ratujcie sie i swoje rodziny .Musicie zawierzyc Panu Jezusowi i Matce najsw.mam 34 lata meza 2 dzieci i musze im pomoc aby byli wolni madrzy i aby wierzyli w dobro.Technologia jest i bedzie ale nie mozemy wszystkiego przeyjmowac biernie .Wlaczmy myslenie ,ratujmy sie….amen

 28. krzychu Says:

  Jak unieszkodliwić taki czip ?????proszę o pomoc, mam znamię, okrągłą bliznę na lewej skroni, pojawiła się na początku 2013r w postaci strupa, często dotykałem i została blizna idealnie okrągła, wielkości właśnie igły do wprowadzania chipa, nie wiem jak sobie z tym poradzić, przepalić wysokim napięciem?, poprosić policjanta aby potraktował mnie paralizatorem?, mam rozwiniętą bardzo wysoką świadomość nie ukrywałem tego, „Oni” też to wiedzą, jestem stale odwiedzany w nocy, mam też chipa (podsłuch?) w prawym uchu który piszczy bardzo utrudniając koncentrację i praktycznie nie pamiętam co czytam gdy piszczy, to jakiś obłęd ! w moim krwiobiegu poruszają się jakieś urządzenia (kilka) które stymulują negatywne reakcje mojego organizmu, przez kilka dni czułem jak poruszało się po mim ciele gdy podczas snu kładłem się na lewej skroni czułem jak te „nano-robaki” próbowały się dostać do tego chipa ! regulują krążenie mojej krwi – drętwienia kończyn, sprawiają że boli mnie staw (kolanowy/biodrowy) a po dłuższej chwili nagle przechodzi, często czuje jak poruszają się po mojej głowie,czole. Proszę o pomoc jak się tego pozbyć ! jak zniszczyć ! taki mikroprocesor przecież ma jakieś ograniczenia na przepięcia ? gdybym miał dostęp do urządzenia generującego impuls elektromagnetyczny bym chętnie skorzystał.. męczą mnie przez to myśli aby zejść z tego świata bo nie radze sobie z tym, w każdej chwili mogą ze mnie zrobić warzywo lub niepoczytalnego, czytają moje myśli to nie jest fikcja to już teraz się dzieje i wyraźnie dają mi to do zrozumienia. unikajcie urządzeń elektromagnetycznych tzn światła z żarówek! to światło służy im do przesyłania bezpośrednio do waszej głowy zachowań negatywnych, przez które was mogą kontrolować bez waszej świadomości, może macie tak czasami że nagle orientujecie się że to nie wasze myśli ?Wiem że np przebywanie 24/7 w klatce faraday’a nie wchodzi w grę choć jest bardzo skuteczne na krótką metę. Wstawili mi tego chipa na skroni gdy wyłączyłem telefon na 2 dni, ewidentnie telefon służy im do kontrolowania przebudzonych, jeśli już wyłączacie telefon uciekajcie gdzieś daleko gdzie będziecie mogli funkcjonować bez elektroniki bo was znajdą i zrobią to co ze mną i nie liczcie że będą Was pytać o pozwolenie bo to mija się z ich celem. Jeszcze raz proszę o rzeczową pomoc, bez przepychanek z trolami.

 29. Sylwia Says:

  Witam wszystkich🙂 Ja rownież jestem przekonana , że czip to właśnie „znamię bestii”. Pasuje do tego jak ulał proroctwo z Zachariasza 14:12,13,15. Jest tam powiedziane o gnijącym ciele na człowieku i zwierzęciu domowym . Może już słyszeliście z czego zbudowane są te czipy, ale napisze dla tych , ktorzy nie słyszeli. W czipach znajduje się 250,000 rożnych komponentow biologicznych inaczej mowiąc bakterie i wirusy a oprucz tego lit ( silnie toksyczna substancja) , ktory powoduje mocne poparzenia i owrzodzenia skory. Ponad to jak widziałam zachowanie kota w eksperymencie , ktory stał się bardzo agresywny , to pasuje do proroctwa , że
  „towarzysz podniesie rękę przeciwko towarzyszowi swemu”(Zachariasza 14:13). Od tej plagi wyginą ludzie i zwierzęta domowe. Dlaczego tylko domowe? Ponieważ one też mają te czipy. Co jest jeszcze ciekawsze , że ludzi zaczipowanych będzie łatwo usunąć. Wyłączy im się czipa i zaraza zrobi swoje , tak pozbędą się ludzi a wiadomo , że do tego dążą. Tylko WYTRWAŁOŚCI(Łuk 21:19) , WIARY i ZAUFANIA w BOGU nam trzeba a On nas nie opuści. Jezus powiedział , że ” biada kobietom brzemiennym i karmiącym w te dni” (Łuk 21:23)czipowanie od nich się zaczyna ( mam ich na myśli jako normalną grupę społeczną nie licząc kryminalistow i tp.).To właśnie matki z noworodkami są pierwsze na liście , już w kilku krajach ponoć jest to wprowadzone. Ale to musi się wypełnić bo Bog nie jest kłamcą. Jednak ci , ktorzy są wierni nie muszą się bać a raczej powinniśmy się cieszyć , że ten paskudny świat podległy Szatanowi niebawem zginie na wieki a dla nas życie wieczne i prawdziwa wolność (Ps 37:9-11).

 30. Adam Says:

  Do Nicka: krzychu Powiedział/a: 02/03/2013

  Ciekawie nazmyślałe(a)ś ? Urządzenia elektr. mają bardzo czułe półprzewodniki (C MOS,FETy) i pamięci ROM.Flash. By je ogłupić zniszczyć można tel. komórkowym.Telefon musi nadawać (ma mięć włącz.nadajnik) wysyłając SMS ew.rozmowa.Należy górną część tel. przyłożyć (ma tam antenę nad_odb) do tego co mamy do zniszczenia.Częstotliwość szkodliwa tel. m/w 800 mHz ścina białko oczu itd.szkodzi rozumowi.Uszkodziłem kartę bankomatową,w tej kieszeni co ona był tel. kom. nowe karty maja układ elektroniczny.Gracze na pieniążki mają w ręku tel. kom. który ciągle odbiera i wysyła SMS to trzyma w ręku naciskając klawisze maszyny.

 31. krzychu Says:

  Adamie proponuję nie chwalić się znajomością budowy tych „urządzeń” lecz zasugerować sposób BEZ wykorzystania telefonu bo oznajmiam Tobie jak i innym że fale emitowane przez tel kom, oraz urządzenia generujące promieniowanie elektromagnetyczne głównie światło żarówki bardzo szkodzi wręcz uniemożliwia samodzielne myślenie jakkolwiek to do Was dotrze a raczej czy pozwoli się wam stosownie odnieść do tej informacji zależy od siły waszej woli którą wam się odbiera a bez zastanowienia stwierdzisz że to nonsens, „nazmyślałem”, idź najlepiej do lasu lub w miejsce pozbawione stacji nadawczych, linii energetycznych itp i jeśli chcesz się poczuć lepiej to wyłącz telefon gwarantuję że wielu „podłączonych” do sieci poczuje się od razu WYRAŹNIE lepiej… dziękuję za uwagi ale jeśli ktoś to czyta z otwartym – nareszcie – umysłem to to sprawdzi.

 32. Kasiunia Says:

  Niektorzy sie martwią o chip w dowodzie czy gdzie indziej a znakiem besti bedzie chip na rece bac na czole wszczepiane podskurnie . Nie wiem czy to bedzie podstepem wszczepiane czy nie ale wiem ze od tego ludzie beda umierac bo to ma tez słuzyc do tego zeby jak najwiecej ludzi zgineło i zostana potepieni . Wyczytałam zeby sie obawiac globalnej szczepionki więc może w tym beda te chipy . Niektórzy beda musieli zginac jak nie przyjma , ale zostana zbawieni a tym którzy przyjma swiadomie bac nie to Bog nie bedzie mógł pomoc . ŻEBY SIE PRZED TYM UCHRONIC MUSICIE ODMAWIAC CODZIENNIE MODLITWE . ZNAJDZCIE SOBIE W INTERNECIE TO JEST PIECZEC BOGA ŻYWEGO . (LUB JAK CHCECIE MOGE WAM WYSŁAĆ) Tylko ona moze uchronic was i wasze rodziny od tego chipa .

 33. kaja Says:

  najstraszniejsze jest to,ze czip ma baterie litowa ktora wybucha..ludzie beda umierac w strasznych,dlugotrwalych cierpieniach…wszystko jest napisane w apokalipsie sw jana.Ludzie dostana straszne owrzodzenia…

 34. Anonim Says:

  To się musi stać. To zostało przepowiedziane. Nikt tego nie powstrzyma. Zdaje się, że im więcej osób się modli tym bardziej można osłabiać siły zła, każdy może się dołączyć do tej walki. Bo pytanie nie brzmi czy antychryst zapanuje nad światem i rzuci go na kolana, ale kiedy to nastąpi. Kto zawierzy Panu Jezusowi będzie jednak uratowany. Jezu ufam Tobie.

 35. Odczepcie się wszyscy plujący jadem smoka którzy mówią że potrzebna jest „pieczęć Boga żywego” do uchronięcia… to BYCIE ZBAWIONYM przez Jezusa może człowieka uchronić. Kiedy nadejdzie (uczyłem się po polsku i angielsku więc nie wiem jak to się nazywa po Polsku) „Rapture” nowonarodzeni w Jezusie Chrystusie zostaną porwani do nieba i nadejdzie okres strasznych rzeczy, zaczną wychodzić demony w strasznych formach. Jeśli Chrześcijanin odwróci się od Jezusa Chrystusa w tym momencie to zostanie on na ziemi i będzie zmuszany do przyjęcia czipa. Będzie się terroryzować, straszyć morderstwem. Jedyna ucieczka to nie przyjmowanie czipa a zaufanie Jezusowi Chrystusowi i danie się zabić lub umrzeć z głodu, byle nie przyjąć. Nie wymyślam sobie tego a szczerze się obawiam. Nie piszę sobie tego z żadnej „beki”, żartu, czy deceivment starego szatana a mówię na poważnie. Czekam niecierpliwie kiedy to się stanie. Nie zaakceptowałem na początku Jezusa modlitwą a kiedyś zdałem sobie sprawę, słuchając muzyki metal, siedząc w domu zamknięty, bez nadziei, że chciałem żyć. Dlatego coś mi się otworzyło i zacząłem wierzyć a wcześniej byłem opętany. Odrzuciło mnie od książek o „Harrym potterze” (UWAŻAJCIE bo tak siążka zawiera PRAWDZIWĄ MAGIĘ opakwaną w ŁADNE FORME i jeszcze DEMORALIZACJĘ zeby NIE RESPEKTOWAĆ RODZICÓW ta książka była efektem że PRAWIE PRZYJĄŁEM 666 NA CZOŁO BO NA LOGO BŁYSKAWICY JEST 666, OCZYWIŚCIE SPRYTNIE UKRYTE – ALE JA RYSUJĄC SOBIE BŁYSKAWICĘ FLAMASTREM NA CZOLE, NIE NARYSOWAŁEM JEDNAK WTEDY TEJ BŁYSKAWICY BO MI SIĘ NIE UDAŁO, WTEDY PAMIĘTAM WOLAŁEM I NARYSOWAŁEM ZWYKŁĄ BŁYSKAWICĘ, JAK „777 CZY ZZZ” WTEDY.) i JAKOŚ ZDAŁEM SOBIE SPRAWĘ ŻE TYLKO Jezus Chrystus jest prawdziwie czysty, zdałem sobie sprawę że każdy człowiek i ja sam z natury jestem grzesznikiem zasługującym na piekło potrzebującym Jezusa Chrystusa i uwierzyłem w niego byle uciec z piekła i żyć wiecznie. Moje problemy zdrowotne, opętania uciekły. Żyję tylko ledwo z rodziną a moja rodzina nie bierze na poważnie tej prawdy – moja siostra sobie slucha muzyki pełnej okultuyzmu i nie obchodzi jej to, bluźni na Jezusa, mówię im o tym racjonalnie, i wybaczam za ich bluźnienie ale są uparci i nie chcą prawdy Jezusa Chrystusa.

 36. Kiedyś PRAWIE przyjąłem znamienie w wieku 6 lat na czoło, bo opętana autorka JK Rowling napisała, znała ona czarną magię, swoje antychrystowe książki „Harry Potter” i byłem bliski widząc z tych hollywoodzkich (nie zasługuje chyba raczej na dużą literę) filmów błyskawicę z logiem „Harry Potter” która miała wirowanego węża który znaczył „666”. Ale potem chciałem narysować sobie zwykłą błyskawicę która wyglądała nie jak S a bardziej „ZZZZZ” czy „7777”. Aczkolwiek jednak byłem bardzo blisko. Uważajcie na swoich młodsze siostry czy bracia, czy rodzice na swoje córki i synów. To nie jest zabawa, jak poczytacie sobie trochę o originach tych ksiażek zobaczycie szkoły te „magiczne” mają podobno podobne wymiary jak okultystyczne szkoły kościoły magii które istnieją, jest naprawdę, W UK miejsce takie jak „Figge’s Marsh” to wszystko naprawdę łączy się z jakimiś masonśkimi okultyzmami.
  Sama ta autorka (wredna k… w tym co mi zrobiła tymi książkami i grami na PC – najbardziej – CO WYWALIŁEM! BEZ ŻALU!) przyznała się do wielbienia Lucyfera i oddania się mu, mówiła to „z żartobliwym tonem” ale prawda jest taka że po prostu się z tego wyśmiali a ona naprawdę „wyszła z biedy” podpisując pakt z diabłem i pisząc książkę dla „dzieci” o NIEWINNEJ MAGII DLA DZIECI!!!! „DLA DZIECI” SYF 666!

  Nie dajcie się zwieść tym że ten list jest pełen żalu że to zlekceważycie. 666 nie bez powodu oznacza numer bestii i potępienia wśród Boga. Jeśli rysujecie 666 NA PAPIERZE lub o tym myślicie a nie przyjmujecie to jeszcze możecie zostać zbawieni. Jeśli zrobicie NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĘ jaką jest podpisanie krwią paktu z diabłem na swoją własną głupotę już będziecie potępieni. Jeśli rysujecie 666 na ramieniu lub czole, to już wątpię w to że nie zostaliście potępieni, ze swej głupoty zaakceptowania.

  Mam 16 lat ale będę mówił tą prawdę i wolę dać się zabić nawet teraz w ciele i nie przyjąć 666 i zachować się u mojego Zbawiciela i Pana jakim jest Jezus Chrystus który prowadzi mnie.

 37. Dość tych herezji pokazywanych na początku o tym jak ludzie albo mówią źle o Zbawicielu Jezusie Chrystusie albo dodawają jakieś farmazony… Ja tu wam napiszę o tym JAK TRAFIĆ DO NIEBA. Bóg nie ma sekretów a sprawa jest prosta. Dostawałem już pryszcze i choroby jak lekceważyłem pojęcie grzechu. Nie chcę wcale trafić do piekła, to co powiem wam jest Prawdą ale musicie w to uwierzyć i pozwolić Jezusowi Chrystusowi czyli jedynemu prawdziwemu Bogu na moment posłuchać tego. Inaczej pewnie nie zrozumiecie, jak odrzucacie Jezusa Chrystusa i wszystko co jest o jego Gospelu jakim jest śmierć na krzyżu i przelana ŚWIĘTA krew za ludzkości grzechy, pochowanie i zmartwychwstanie po 3 dniach i 3 nocach. Trafił do nieba i zaaplikował tą krew na krześle łaski w niebie.

  Jedyny sposób by uciec od PIEKŁA i trafić do NIEBA według Boga, Jezusa Chrystusa:
  Musisz w SERCU zdać sobie sprawę – ZASŁUGUJĘ NA PIEKŁO, JESTEM GRZESZNY I WINNY – tak jak Bóg MÓWIŁ !!! – I PRZYJĄĆ Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela, Pana, Boga który przyszedł w ciele, Mesjasza, i to co że umarł, przelewając swoją krew na krzyżu za twoje grzechy, został pochowany (UMARŁ) i zmartwychwstał po 3 dniach (Bóg go wskrzesił z martwych). On wrócił do nieba, zaaplikował swoją ŚWIĘTĄ krew czystą jako wybawienie z ludzkości kary piekła, płacąc za nią, jeszcze ją aplikując na krześle Sądu Łaski, i będąc teraz w niebie. Możesz spojrzeć w niebo i uwierzyć że tam jest, w tą prawdę. Lub możesz nie patrzeć w niebo jeśli zbyt się wstydzisz siebie a przyjąć to patrząc w dół. Ale MUSISZ ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO W SERCU. Możesz się nie modlić jak słowa twoje nie mogą wyrazić odpowiednio żalu chodzi o pełną szczerość tego że CHCESZ BYĆ ZBAWIONYM PRZEZ Jezusa. I TO WSZYSTKO, NIC NIE ROBISZ – PO PROSTU POZWALASZ SIĘ ZBAWIĆ! TO WSZYSTKO!!!

  TAK – TO WSZYSTKO – TO TAKIE PROSTE ALE SZATAN CHCE BYŚ TO UNIKAŁ BYŚ BŁĄDZIŁ, SZUKAŁ RELIGII – RELIGIE TO GÓWNA I WYMYSŁY LUDZKIE BOŻKÓW NIEZGODNYCH Z Bogiem!!! NIE MOGĘ TEGO WYRAZIĆ WYSTARCZAJĄCO – „I can’t stress this enough” – RELIGIE to WYMYSŁY kontrolowane przez szatana. Jedyna droga do Nieba i Boga jest Jezus Chrystus.

  I ŻADEN CHRZEST!!!! CHRZEST TO TYLKO OPCJONALNA OPCJA JEŚLI CHCESZ POKAZAĆ INNYM LUDZIOM ŻE PRZYJMUJESZ Jezusa Chrystusa – KTOŚ CIĘ MOŻE OCHRZCIĆ ZA NOWORODKA A I TAK MOŻESZ W KOŃCU ODRZUCIĆ Jezusa Chrystusa i być niezbawionym I IŚĆ DO PIEKŁA!!! MUSISZ OSOBIŚCIE NA SKALI OSOBISTEJ PRZYJĄĆ Jezusa jako swojego OSOBISTEGO ZBAWICIELA KTÓRY CIEBIE RATUJE OD PIEKŁA. NIE PYTAJ DLACZEGO TAK JEST BO TO JEDYNE WYJŚCIE DANE OD Boga OD PIEKŁA. NIE MASZ DROGI DO NIEBA SAM – ZASŁUGUJESZ NA PIEKŁO, A ON CIĘ OD PIEKŁA ODKUPIŁ BYŚ NIE SZEDŁ DO PIEKŁA, A DO NIEBA W CZYSTOŚCI JEGO – UWIERZ!

  Świadkiem jest Jezus Chrystus czyli Syn Boży i Bóg Najwyższy, to że nie kłamię. Nie żaden inny Jezus a JEZUS CHRYSTUS (niektórzy podobno mówią że Jezus to złe napisanie, a raczej „Isus” ale martwię się że to herezja, ważne jest to że WIESZ ŻE TO Jezus jak to mówisz) MNIE URATOWAŁ OD BLISKIEGO PRZYJĘCIA ZNAMIA BESTII U Harrego Pottera, muzyki metal pełnej homoseksualizmu, od siedzenia przy komputerze i NIC NIE ROBIENIA… Co mam pokazać by udowodnić że nie kłamię poza tym że przyznaję się do bycia kiedyś zatwardziałym teraz przyznawającym się do prawdy winnym ,zasługującym najbardziej na piekło GRZESZNIKIEM? Wy, mniejsi grzesznicy czyli INNI LUDZIE zdajcie sobie z tego sprawę – ZBAWIENIE TO SPRAWA OSOBISTA.

  Wiecie JAK Abraham trafił DO NIEBA? BO WIERZYŁ W NADCHODZĄCEGO Mesjasza CZYLI Jezusa Chrystusa!

 38. Długie listy pisałem o tym, mam nadzieję że ktoś kogo obchodzi że chce trafić do nieba a nie do piekła przeczyta – jak nie – jak kolejny ignorant odrzucający Jezusa Chrystusa nie trafi nigdy do nieba. Powiem wam prawdę jeszcze raz, jestem tylko człowiekiem przez Jezusa Chrystusa uratowanym przeczytajcie:

  Jedyny sposób by uciec przed czipem jest NIE PRZYJMOWANIE GO OCZYWIŚCIE pod żadnym pretekstem że CHCESZ ŻYĆ NA TEJ Ziemii ANI ŻADNYM INNYM NIE PRZYJMOWANIEM I PRZYJĘCIEM Jezusa Chrystusa CZYLI UCIECZKI JEDYNEJ OD PIEKŁA I DROGI DO Nieba.

  Jezus Chrystus tylko może ciebie i zbawić od piekła, i uchronić byś albo nie przyjął 666 tak długo jak się da w ciele, a jak ktoś ci zgrozi to albo zostać zabitym, dać się zabić,
  LUB JEŚLI PRZYJMIESZ GO JESZCZE TERAZ ZANIM NASTĄPI „Raptura” według Boga czyli zabranie ciał wierzących w Jezusa DO NIEBA ZANIM WIELKI OKRES CZIPOWANIA – to się nazywa UŚCISKU, RZĄDU DIABŁA I ANTYCHRYSTA PRZEZ 3,5 LAT. Będzie to naprawdę agresywny okres którego ZOSTANIE URATOWANY KAŻDY WIERZĄCY W Jezusa Chrystusa który przyznaje się do prawdy że ZASŁUGUJE NA PIEKŁO / NIC CO JA ZROBIĘ I TAK NIE DAJE MI DROGI DO NIEBA BO JUŻ ZASŁUGUJĘ NA PIEKŁO / POTRZEBUJE Jezusa Chrystusa / UWIERZYĆ W Jezusa Chrystusa i to że umarł, przelewając swoją świętą krew Jezusa Chrystusa za moje grzechy, został pochowany i zmartwychwstał 3 dni później. Trafił do nieba, zaaplikował swoją krew w niebie. Jezus był i JEST Bogiem w ciele, Mesjaszem i pokonał KARĘ PIEKŁA ZA CIEBIE. Uwierz w to w sercu – słowa z ust czyli modlitwa mogą zostać dodane ale to nie one przyjmują a to że zdajesz sobie sprawę, – tylko to że w to wierzysz, zdajesz sobie sprawę że tylko Jezus Chrystus może ciebie zbawić i zabrać do nieba że jeśli cię nie przyjmie będziesz stracony. I przyjmij go – czyli POZWÓL SIĘ ZBAWIĆ ZE SWOJEJ STRONY – CZYLI PRZESTAŃ POPEŁNIAĆ JEDEN GRZECH NIEWIERZENIA W Jezusa Chrystusa I ZACZNIJ WIERZYĆ W NIEGO TERAZ! TYLKO TWOJĄ WIĘŹ Z NIM CIĘ OCZYSZCZA DAJĄC CI Jezusa Chrystusa SPRAWIEDLIWOŚĆ NA CIEBIE, DAWAJĄC CI DROGĘ DO NIEBA, BO NIE ŻYJESZ WEDŁUG SIEBIE A WEDŁUG TEGO CO Jezus Chrystus DLA CIEBIE ZROBIŁ!!!

  =TO WSZYSTKO!!!=
  Wtedy jesteś nowonarodzony i zbawiony w Jezusie Chrystusie i tego nie możesz stracić… chyba że przestaniesz w niego wierzyć, to jeden grzech który ciebie może wrzucić do piekła. Nawet jak masz najwięcej zwątpienia, jeśli nie masz ani małego ziarna, jak drobny piaseczek, wiary w tą prawdę, wtedy nie przyjmujesz tego i nie otrzymujesz zbawienia. Przyjmij to w sercu szczerze, może to być w każdej chwili, w każdym, nawet nieoczekiwanym miejscu – byle TO BYŁO NAPRAWDĘ!!! Zbawienie PRZYJMUJESZ RAZ I WYSTARCZY.

  MOŻESZ – ALE NIE MUSISZ JAK NIE WIESZ GDZIE, LUB NIE WIESZ JAK – DAĆ SIĘ OCHRZCIĆ BY POKAZAĆ ALE TO W OGÓLE NIE ZBAWIA A TYLKO JEST TESTYMONIĄ, DOWODEM WIARY W Jezusa Chrystusa.

  NIE LEKCEWAŻ TEGO. WBrew pozorom NIE JEST TO TAKA TRUDNA KWESTIA. Tylko dlatego że dużo napisałem nie oznacza że to jest trudne do przyjęcia. Nawet małe dziecko które zda sobie sprawę że zasługuje na piekło i zaufa Jezusowi na pewno jeśli wytrwa w Jezusie i nie przyjmie czipa trafi do nieba.

  Zbawienie jest bardzo prosto nam dane od Boga i jest jedyna droga by ją przyjąć dlatego Bóg bardzo karze heretyków i wszelkich ludzi co mówią farmazony o nim… NIE MÓWIĘ ‚psst, POSŁUCHAJ MNIE’ jak szatan w Edenie, a – ZAPYTAJ Jezusa Chrystusa, Boga – zdaj sobie sprawę w sumieniu że to PRAWDA.

 39. Przeczytajcie JEŚLI CHCECIE TRAFIĆ DO NIEBA A NIE DO PIEKŁA.
  Jedyny sposób by uciec od czipów to nie przyjmować bo będa one tozostało przewidziane. Musisz tego nie przyjmować za wszelką cenę. Przyjmujesz = tracisz Niebo i Jezusa Chrystusa i masz piekło zapewnione na wieki przez swoją głupotę i ignorancję.
  Nie jestem żadnym z religii a tylko człowiekiem uratowanym przez Jezusa Chrystusa – TO NIE RELIGIA A Bóg !!! „dołoży plag zapisanych w tej książce” jaką jest Biblia. To co wam mówię to NIE KŁAMSTWA a PRAWDA!!! Zaakceptuj i traf do nieba jedyną drogą, bądź jednym z 1 na 99 którzy trafią do nieba, lub „idź dalej” „nudne” zignoruj i idź do piekła.

  Aby zostać zbawionym, trafić do nieba musisz przyznać się i uwierzyć do tych rzeczy:

  – jestem WINNYM grzesznikiem (upadłym od Boga)
  – Bóg jest święty a ja jestem grzeszny
  – zasługuję na PIEKŁO według Boga
  – mam w sobie zakłamaną ludzką naturę zktóra nie potrafi zrozumieć Boga
  – nie mogę nic zrobić by się sam oczyścić bo moja zakłamana natura z ciała nie pozwala mi zrozumieć Boga
  – Potrzebuję Jezusa Chrystusa
  – Tylko on jest drogą do Nieba

  I UWIERZYĆ W
  Jezusa Chrystusa który przyznaje się do prawdy że ZASŁUGUJE NA PIEKŁO / NIC CO JA ZROBIĘ I TAK NIE DAJE MI DROGI DO NIEBA BO JUŻ ZASŁUGUJĘ NA PIEKŁO / POTRZEBUJE Jezusa Chrystusa / UWIERZYĆ W Jezusa Chrystusa i to że umarł, przelewając swoją świętą krew Jezusa Chrystusa za moje grzechy, został pochowany i zmartwychwstał 3 dni później. Trafił do nieba, zaaplikował swoją krew w niebie. Jezus był i JEST Bogiem w ciele, Mesjaszem i pokonał KARĘ PIEKŁA ZA CIEBIE.

  TO WSZYSTKO 100%

  Uwierz w to w sercu PO PROSTU. Nie MUSISZ o tym MÓWIĆ MODLITWĄ DO Boga – ALE MUSISZ TO PRZYJĄĆ W SERCU!

  Żaden chrzest cię nie zbawi, żadna religia – a tylko Pan Jezus Chrystus, on sam, i to co zrobił. Ochrzcić się możesz wyłącznie opcjonalnie ale NIE MUSISZ JAK NIE WIESZ GDZIE/JAK. Po prostu UWIERZ.

  Rozpowszechniam tą Prawdę wiedząc dobrze, jako nowonarodzony w Jezusie Chrystusie, że nie kłamię i mówię prawdę. Niech Kościół Boży (tych co wierzą w Chrystusa Jezusa) BĘDZIE Z WAMI! Mówcię o tym innym bo wielkie są nagrody w Niebie jedynie za to, że mówisz za życia innym o Jezusie Chrystusie!

  -M T, Nowonarodzony w Chrystusie

 40. Przeczytałem gdzieś że firma SAMSUNG udało jej się zrobić czipa z pamięcią ok. 128 GB i był rozmiaru cienkości ludzkiego włosa… pomyślcie co tym co jecie, bo może nie przyjmujecie czipa ale w tym co jecie jecie miniaturowe czipy 666? Wystarczy zjeść taki kawałek „piasku” i nie trzeba dawać się wszczepiać…

  a na poważnie uważajcie bo :
  oprócz przyjęcia 666 czipa (666 zakodowane w innym numerze)
  nie wolno wam NIE WOLNO oddawać oddania bestii
  NAWET JAK WAM POKAŻĄ NA TELEWIZORZE/KOMPUTERZE…
  NIE WOLNO WAM ODDAWAĆ SIĘ DLA BESTII, ODDAWAĆ JEJ HOŁDU, POKŁONU, PRZYJMOWAĆ JEJ ZNAK

  Więc lepiej nie śmiejcie się z ludzi co fanatycznie piszą w swoich nickach „666” jest to NAPRAWDĘ doprawdy smutne tego jak bardzo potępiają siebie na wieki… nie śmiejcie się z Boga, nikt się z niego NIE BĘDZIE ŚMIAŁ, dzięki niemu Ja i Ty żyjesz, więc NIE ŚMIEJ SIĘ Z Boga i zanim wszystko stracisz UWIERZ W Jezusa Chrystusa NIE ZMIENIAJ SIĘ SAM, NIE PORZUCAJ SWOICH JEDNYCH GRZECHÓW, NIE OBIECAJ ŻE „ZMIENIĘ SIĘ LEPIEJ” PO PROSTU ZAUFAJ MU ŻE TO ON CIĘ ZBAWI, BO TYLKO ON CIĘ ZBAWI! LUDZIE OD LAT WIERZYLI UPARCIE ŻE JA ZROBIĘ LEPIEJ WIĘCEJ TRAFIĘ DO NIEBA BO „JESTEM DOBRY”. TO NIE TAK KOLEGO – NIKT NIE JEST DOŚĆ DOBRY Z NATURY!!! CZY ANI RAZU NIE POPEŁNIŁEŚ GRZECHU ? NIE JESTEŚ ŚWIĘTY ! MASZ KARĘ PIEKŁA NA TOBIE I PRZESTAŃ SIĘ TEMU ŚMIAĆ A SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZY ŻE TAK JEST. I MASZ WYBÓR – ALBO BYĆ UPARTY I UMRZEĆ W SWOICH GRZECHACH I JĄ ODBYĆ NA WIEKI BEZ POWROTU TRAFIĆ DO PIEKŁA GORĄCEGO SIARKĄ MORZA, ALBO MOŻESZ ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ ŻE

  / JESTEM WINNYM GRZESZNIKIEM /
  / ZŁAMAŁEŚ Prawo Boże I ZASŁUGUJESZ NA PIEKŁO WEDŁUG Boga /
  / TWOJE UCZYNKI SĄ JAK SZMATA I NIC NIE WYSTARCZAJĄ DLA Boga /
  / JEDYNYM ODKUPICIELEM CZYLI UCIECZKĄ OD KARY PIEKŁA I Drogą DO Nieba JEST Mesjasz CZYLI Jezus Chrystus /

  I TYLKO Jezus może ciebie ODKUPIĆ SAM OFIARUJĄC SIĘ W TWOIM MIEJSCU JUŻ RAZ NA KRZYŻU UMIERAJĄC, PRZELEWAJĄC SWOJĄ ŚWIĘTĄ KREW NA KRZYŻU ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, POTEM ZOSTAŁ POCHOWANY I ZMARTWYCHWSTAŁ – OŻYŁ!!! PO 3 DNIACH! TRAFIŁ DO NIEBA I ZAAPLIKOWAŁ SWOJĄ KREW NA KRZEŚLE ŁASKI Jezusa Chrystusa W NIEBIE. UWIERZ W TO A BĘDZIESZ ZBAWIONY!

  Jak przyjmiesz tą prawdę zostaniesz natychmiast uratowany i przyjęty do nowonarodzonych w Jezusie Chrystusie. W Niebie będziesz miał miejsce i przyjęcie a Bóg będzie cieszył się. Poczujesz radość Boga i przyjdzie do twojego ciała Duch Święty który jako Bóg i Jezus Chrystus wraz z tobą, będzie cię prowadził przez życie. Będzie twoim przyjacielem, ale też ciebie prowadził, odrzucisz życie w grzechu i będziesz chciał żyć dla Jezusa Chrystusa – NIE PO TO żeby ZMIENIAĆ SIĘ SAM. Poczujesz to NATURALNIE. Duch Święty będzie ci we wszystkim pomagał, będzie nie cieszył się z twoich grzechów, będzie ciebie pocieszał, będzie twoim jedynym przyjacielem jakiemu naprawdę będziesz mógł zaufać.

  Dla ciebie to bzdury? To jesteś nie zbawiony, nie przyjęty przez Boga i trafisz do piekła chyba że przyjmiesz za życia tu na ziemi Jezusa Chrystusa i jego Zbawienie.
  Uwierz!

  Z Jezusem.

 41. Są przypuszczenia że bestią człowiekiem czyli ten co będzie UDAWAŁ FAŁSZYWEGO Mesjasza FAŁSZYWEGO Jezusa Chrystusa BĘDZIE KTOŚ KTO BĘDZIE WZOROWAŁ SIĘ NA bożkach greckich jak Zeus KTÓRY WYGLĄDAŁ BARDZO PODOBNIE DO Jezusa Chrystusa. Będzie zwodził ludzi fałszywym pokojem, czyli taka „Unia Europejska” – w dodatku na logu Unii są pentagramy gwiazdeczki !!!

  – jeden pokój na Ziemi? TAK SIĘ NIE DA! Według Biblii już był budowany Babilon kiedyś ludzie chcieli się w obrzydliwości zjednoczyć przeciwko Bogu, a Bóg podzielił świat na kontynenty i języki żeby udaremnić ludzi zjednoczenie się przeciwko Bogu. DLATEGO MÓWIĘ NP. W Języku Polskim .

  ZAUWAŻCIE ŻE TE CAŁE WŁADZE NA ZIEMI, IM NIE CHODZI TYLKO O KASĘ I WŁADZĘ, POZYCJĘ! WIELU TAK MYŚLI ALE CI „NAJWYŻSI” SZMACIARZE KIERUJĄ SIĘ CZYMŚ WIĘCEJ – CZYLI DELUZJĄ! CHCĄ BYŚ ZA WSZELKĄ CENĘ NIE PRZYJMOWAŁ Jezusa Chrystusa, odrzucał go, był jego przeciwnikiem, NIE ZNAŁ Biblii, BYŚ ODDAWAŁ SIĘ DLA ANTYCHRYSTY I PRZYJĄŁ 666 WRAZ Z INNYMI – IM CHODZI O TO ŻEBYŚ UCIEKAŁ OD PRAWDY! BYŚ WRAZ Z SZATANEM POSZEDŁ DO PIEKŁA!!!
  I DLACZEGO TERAZ KTOKOLWIEK TU NIEDOWIAREK ZAPRZECZY ŻE „Bóg nie istnieje”?? Ojojoj. To dlaczego ludzie kochają komputer, dziwki, nastoletni seks czy alkohol, dlaczego takie wyuzdanie, dlaczego powstaje pornografia, czemu ludzie tak bardzo idolizują muzykę i artystów, do papieży ŚMIERDZĄCYCH LUDZI klękają? BO ROBIĄ SOBIE bogów, bożki!!! CZŁOWIEK W NATURZE POTRZEBUJE ODDANIA SIĘ DLA Boga A PO PROSTU TWOICH bogiem jest TWÓJ WYMYSŁ PRZYJMENOŚCI A NIE Bóg JAK KIERUJESZ SIĘ TAKIMI BEZCZELNYMI OBRAZAMI.
  Głupota to głupota a ja ci powiem że Bóg nie da siebie wyśmiewać on tylko z jego Łaski daje MI i tobie życie. A ty go bezczelnie odrzucasz.
  ODRZUCAJĄC Jezusa Chrystusa ZAWSZE I ZAWSZE ODRZUCASZ Boga!!!! TYLKO PRZYJMUJĄC Jezusa Chrystusa PRZYJMUJESZ Boga!

  A co, zaraz sobie pomyślisz JAKIE TO SUPER PRZYJĄĆ CZIP? NIE MYŚLISZ ŻE OBRAŻASZ Boga myśląc tak obrzydliwie w stosunku do niego? Myślisz że to ty potępiasz Boga? To on cię potępi ! jeśli – nie zdasz sobie sprawy że ty i tak nigdy ie zachowasz 10 przykazań i tak trafisz do piekła i jedyną ucieczką od piekła i Drogą do Boga, do Nieba jest Jezus Chrystus i jego śmierć na krzyżu przelaną krwią za wszystkie twoje grzechy, został pochowany i zmartwychwstał po 3 dniach, wrócił do Nieba, zaaplikował swoją krew na Krześle Łaski w Niebie !!! Jezus Chrystus jest I Synem Bożym i Bogiem który przyszedł w CIELE !!! Jest Mesjaszem! I jedynie WIARA W Mesjasza Jezusa Chrystusa KTÓRY JUŻ CI ZROBIŁ TE UCZYNKI JAKIE MUSIAŁ ZROBIĆ BY CIĘ ODKUPIĆ OD PIEKŁA, URATUJE CIĘ OD PIEKŁA!!! TWOJE UCZYNKI NIC NIE ZNACZĄ!!! JEGO Łaska TYLKO!!! – TO TRAFISZ DO PIEKŁA. Jeśli w to wierzysz w duszy – bądź pozdrowiony bo jesteś nowonarodzony – masz Ducha Świętego przy sobie dobrego, który ciebie prowadzi, jest on Boga i jesteś zbawiony, masz już miejsce w Niebie, nawet najmniejsze ale MASZ! I to najważniejsze.

 42. PAMIĘTAJCIE !!!!!

  JEST RÓŻNICA MIĘDZY GRZECHEM ZWYKŁYM – CHCIWOŚĆ, SZYBKI SEX, HOMOSEKSUALIZM CZY COKOLWIEK TEGO TYPU …
  A ODDANIEM HOŁDU CZY JAKIEGOKOLWIEK ODDANIA DLA ANTYCHRYSTY CZY JEGO OBRAZU, BESTII CZY JEGO OBRAZU I ZNAMIENIA 666 !!! NIE MA DRUGIEJ SZANSY ANI ODKUPIENIA !!! Jezus Chrystus odkupił ciebie ZA GRZECHY a NIE ZA JEGO ODRZUCENIE NA WIECZNOŚĆ !!!

  NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ PRZEZ GRY KOMPUTEROWE, NAWET NAJBARDZIEJ EMOCJONUJĄCE CZY „CIEKAWIE” WYMYŚLONE, PEŁNE PRZEMOCY, NAWET „WĄTKÓW REALISTYCZNYCH”, DO TEGO ŻEBY PRZYJĄĆ ZNAMIENIĘ BESTII.

  MOŻLIWE ŻE TO CI „UŁATWI” ŻYCIE TU NA Ziemi ale BĘDZIESZ ODDANY DLA PIEKŁA NA WIECZNOŚĆ BEZ ODWROTU W MOMENT GDY TO PRZYJMIESZ !!!

  NIE PRZYJMUJJ TEGO, CHOĆBYŚ BYŁ NAJGORSZYM W POZIOMIE NIEDOWIARKIEM CZY WIERZĄCYM W CHORE RELIGIE ODRZUCAJĄCE Boga i BOŻKI CZYLI „TEORIA EWOLUCJI”, FAŁSZYWYCH PROROKÓW, RELIGIE CZY „ATEIZM” , PRZESTAŃ NIEDOWIERZAĆ I ZACZNIJ WIERZYĆ W Jezusa Chrystusa I JEGO OFIARĘ !!!! NA KRZYŻU !!! BO TYLKO ON CIĘ ODKUPIŁ TYM CO ZROBIŁ JUŻ !!! I TYLKO WRAZ Z NIM I JEGO Drogą, NIE ŻADNĄ TWOJĄ DROGĄ – TRAFISZ DO Nieba !!!!!

  P.S. Do tej osoby co napisała że potrzebna jest „Pieczęć Boga żywego”. Żeby nie było kitu. Jeśli chodzi o jakąś wydrukowaną z internetu, to to NIE URATUJE CIEBIE PRZED TYM CO ZŁE. Ale tylko jeśli dasz się NIE PRZYJĄĆ DO 666 NA Ziemi a zbawić w duszy przez Mesjasza, Jezusa Chrystusa, wiedz że jak jesteś zbawiony to masz pieczęć na sobie ALE NIE NA CIELE A W DUSZY CZYLI OPIEKĘ Boga nad tobą, i twój DARMOWY Duch Święty który cię prowadzi, masz pieczęć w sercu i w duszy – czyli jesteś zbawiony. Nie przyjmuj żadnego znamienia na Ziemi bo wiadomo że to ZNAMIĘ BESTII I POTĘPIENIE!!! Będą i BĘDĄ NADAL POTĘPIAĆ KAŻDEGO KTO WIERZY W Jezusa Chrystusa bo to są naprawdę dni ostateczne w których żyjemy – Królestwo Boże czyli raj jak z Edenu tu na Ziemi, dla każdego kto został Zbawiony przez Jezusa Chrystusa, BĘDZIE NIEDŁUGO!!! Przyjdzie przez 7 lat uścisk fałszywego Jezusa, fałszywego Mesjasza, czyli antychrysty. NIE ODDAWAJCIE SZACUNKU, POKŁONU I ŻADNEGO ODDANIA DLA antychrysty i bestii 666 AI PRZYJĘCIA ŻADNEGO ZNAMIENIA NA RĘKĘ CZY CZOŁO !!! TRZYMAJCIE SIĘ U Jezusa Chrystusa ON WAS POPROWADZI !!! ZNIEŚCIE WSZELKIE TORTURY I DAJCIE SIĘ ZABIĆ BYLE TEGO NIE PRZYJĄĆ – BO JEŚLI TO RAZ PRZYJMIECIE JUŻ NA MOMENT – JEŚLI BYŁO BLISKO ALE – NIE BYŁO !!! – , TO NIE PRZYJĘTE, JEŚLI PRZYJĘTE TO PRZYJĘTE !!! I JEŚLI PRZYJMIECIE TO NAWET NA MOMENT – JESTEŚCIE POTĘPIENI !!! NIE MA DRUGIEJ SZANSY ANI ŻADNEGO STANU ŁASKI DLA TEGO KTO ODDA SIĘ DLA BESTII, ANTYCHRYSTA I PRZYJMIE JEGO ZNAMIĘ BESTII – sześćset sześćdziesiąt sześć

  NIKT KTO MA NIE TYLKO ROZUM A DUSZĘ A CHCE TRAFIĆ DO Nieba KIEDYKOLWIEK Bóg wybierze, NIE MOŻE PRZYJĄĆ ZNAMIENIA BESTII ANI ODDAĆ SIĘ DLA ANTYCHRYSTA CZY BESTII I JEGO NUMERU ANI GO WIELBIĆ W JAKI KOLWIEK SPOSÓB !!! TYLKO DLA Jezusa Chrystusa JEST ODDANIE, WIELBIENIE I WYTRWANIE.

  PAMIĘTAJCIE, KOCHAJCIE Boga TAK BARDZO ŻEBY AŻ WASZA MIŁOŚĆ DO RODZINY I INNYCH LUDZI BYŁA NIENAWIŚCIĄ – NAWET JEŚLI WASZA RODZINA NIE BĘDZIE CHCIAŁA BYĆ Z Bogiem – MÓWCIE JEJ O PRAWDZIE I NIE ODDAWAJCIE SIĘ DLA BESTII ANI NIE PRZYJMUJCIE JEGO ZNAMIENIA, NAWET – NAWET JEŚLI NAJBLIŻSZY TO ZROBI !!!! NIE RÓBCIE TEGO NIGDY !!!!! Bóg jest MIŁOSIERNY ale SPRAWIEDLIWY i odpuści TYLKO GRZECHY a NIE ODPUŚCI PRZYJĘCIA ZNAMIENIA 666 CZY ODDANIA DLA ANTYCHRYSTY !!!

 43. MT - flajerace@o2.pl Says:

  ODDAWANIE SIĘ CZY WSZELKIEGO POKŁONU / SZACUNKU ODDANIE DLA

  OBRAZU

  ANTYCHRYSTY CZY BESTII CZY ZNAMIENIA

  JEST TAK SAMO JAKBYŚ PRZYJĄŁ ZNAMIENIE BESTII

  JEŚLI JACYŚ WŁADCY BĘDĄ CHCIELI BYŚ W CELI PRZYJMOWAŁ ZNAMIĘ BESTII POD NAJGORSZĄ TORTURĄ CZY KUSZENIEM – NIE RÓB TEGO !!!

  jeśli szatan cię skusi do GRZECHU czyli: POŻĄDANIA, SEKSU ZBOCZONEGO, MORDERSTWA, CUDZOŁÓSTWA, ZAZDROŚCI, ZŁODZIEJSTWA CZY BLUŹNIERSTWA Jezusowi Chrystusowi czy Bogu, CZY WSZELKIEGO ZWĄTPIENIA, NAWET Z NAJGORSZYMI MYŚLAMI PEŁNYMI ZWĄTPIENIA, POD WARUNKIEM ŻE NIE POPEŁNISZ SAMOBÓJSTWA, I WYZNASZ ŻE POPEŁNIŁEŚ TEN GRZECH, I WIERZYSZ W Jezusa Chrystusa I TO ŻE ON NIE TYLKO W HISTORII A ZA CIEBIE SIĘ OFIAROWAŁ… możesz zostać wybaczonym przez Boga.

  JEŚLI PRZYJMIESZ ANTYCHRYSTĘ, BESTIĘ I JEGO OBRAZ, LUB ODDASZ MU POKŁON, ODDANIE, CZY CHOĆBY KRZTĘ SZACUNKU DLA NIEGO, I PRZYJMIESZ JEGO ZNAMIENIĘ, ZOSTANIESZ NA ZAWSZE W TYM MOMENCIE USUNIĘTY Z Jezusa Chrystusa i NIGDY NIE TRAFISZ DO Zbawienia, Księgi Życia !!! Nie ważne było jak bardzo wielkim byłeś, sam sobie Chrześcijaninem jeśli NIM NIE BYŁEŚ i nie ważne będzie to że „będziesz próbował” BO NIE TRAFISZ DO Nieba NIGDY I BĘDZIESZ WYELIMINOWANY I USUNIĘTY OD Jezusa Chrystusa i jego Księgi Życia będzie DLA CIEBIE ZAMKNIĘTA I TRAFISZ DO PIEKŁA NA ZAWSZE BEZ ODWROTU – JUŻ ZA ŻYCIA !!!

  WIĘC SKĄD WIEDZIEĆ KTO ANTYCHRYSTĄ?

  PRZESTAŃCIE, I JESZCZE RAZ PRZESTAŃCIE ODDAWAĆ SIĘ

  DLA BOŻKÓW, RELIGII katolictwa, CZY WSZELKICH WYMYSŁÓW religii BO RELIGIA TO NIE Bóg a bożki, NIE ODDAWAJ SIĘ DLA PAPIEŻA A TYLKO Bogu samemu – PRZEZ – Jezusa Chrystusa – ODDAWAJ POKŁON I CZEŚĆ I TYLKO Jezusowi Chrystusowi się oddawaj !!!!

  Jezus Chrystus JEST Mesjaszem, nie fałszywym A PRAWDZIWYM Jezusem Chrystusem i JEDYNĄ Drogą do Boga, pośrednikiem między człowiekiem a Bogiem i Drogą do Nieba. Biblia nie kłamie.

 44. Pozdrowinia z Czech www.necipujtenas.cz Says:

  Pozdrawiamy z Czech. Jesteśmy z wami http://www.necipujtenas.cz . God Bless!🙂

 45. MT, dlaczego trollujesz?

 46. Anonim Says:

  trzeba z tym walczyć za pomocą silnego impulsu elektromagnetycznego. niech wszystkie czipy się spalą i staną bezużyteczne!

 47. Anonim Says:

  ale jak zrobić taki impuls w domowych warunkach, jakieś linki jak ktoś ma niech wkleja

 48. aguss Says:

  Ja Wam mogę powiedzieć jedno – w kupie siła. Musimy się cofnąć do przeszłości Polski i zanurzyć się choć na moment w jej historii. TO , co nam Polakom zawsze dawało siłę, nadzieję i wiarę to Kościół. Wiara w Boga i zawierzenie się, wszystkich swoich najbliższych oraz całego polskiego narodu Naszej Królowej, Niepokalanej Dziewicy Maryi. To Matka Boża zawsze nas chroniła, by zło nas nie dosięgło, a w trudach i znojach wstawiała się za nami u swego Syna, a naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Odnawiajmy się w Duchu Świętym i oddajmy się Bogu, a Bóg już się zatroszczy o nasze sprawy i o nas samych. Zadbajmy o to, by ci, którzy odwrócili się od Kościoła, powrócili do naszego Pana, który to cieszy się każdym powrotem syna marnotrawnego. Wspaniale, że w Polsce jest już tyle pobudzonych ludzi. Módlmy się, żeby Bóg otworzył oczy naszej duszy nam i naszym bliskim oraz całemu polskiemu narodowi. Każda modlitwa jest ważna! Uwierzcie mi! Jedno jest pewne, tak jak do tej pory spełniały się proroctwa Biblii, tak będą się spełniać dalej.Wszystko to jednak jest zamierzone i dziać się będzie według Zamysłu Bożego. To Jezus Chrystus Miłosierny jest moim Panem i póki moje serce będzie z nim, to wierzę, że będzie mnie prowadził Swoją Drogą. Nie damy się zachipować! Nie przyjmiemy znamienia Bestii!

 49. Anonim Says:

  Mleko juz dawno rozlane , wszyscy sa zaczipowani , tylko nikt o tym nie wie ,lol

 50. Tomek Says:

  PRZECZYTAJ orędzia na OSTRZEZENIE.WORDPRESS.COM
  WSZYSTKO co jest tu na tej stronie opublikowane dot. NWO znajduje potwierdzenie w w/w ORĘDZIACH DO LUDZKOŚCI.
  Będziecie więcej wiedzieć co ma się stać !!!

 51. Gównnuit Sroceptus Says:

  Taka mała ciekawostka na temat kodów kreskowych.Jako spiskowcy pewnie już o tym wiecie…ale powiem to i tak.Kod kreskowy składa się z kresek(łał ale odkrycie ;-]).Każda kreska ma swój liczbowy odpowiednik.Dwie cienkie kreski o tej samej długości i grubości symbolizują numer 6.Moi drodzy,podnieście w tej chwili cokolwiek co ma na sobie kod kreskowy. Spójzcie na mniego.Jakie kreski są na początku,środku i końcu kodu?Odpowiedź dla nygusów…6!!!Każdy kod kreskowy ma w sobie liczbę 666.Sześć to liczba szatana.W arabskich manuskryptach(bo 6 to arabska liczba) jest przedstawiona jako wąż który wychodzi z piekieł.Kółko i zagięta kreska która z niego wychodzi.666 oznacza wszechobecność szatana w ludzkich dziejach.Był na począdku(gdy dał owoc Ewie i sprawił że ludzie poznali zakazaną wiedzę) jest w naszym życiu teraz(masoneria,przemysł muzyczny,globalizacja,Weishaupt i jego organizacja) i będzie na końcu(wydarzenia z apokalipsy św.Jana).Zachęcam wszystkich do przeczytania księgi Henocha.Nie ma jej w Biblii z jakiegoś powodu,ale jest to księga natchniona(cytowali z jej apostołowie,list Pawła do Judy 14 werset,nie ma w tym krótkim liście rozdziałów/także Piotr do niej nawiązuje).Cóż

 52. Przestańcie tracić czas na bzdurne teorie o chipie, a zajmijcie się czytaniem Słowa Bożego. Tylko znajomość Słowa Bożego i posłuszeństwo Słowu Bożemu może was uratować w tych najtrudniejszych czasach.Żadna religia nie zbawi człowieka bo nawet niepochodzi od Boga. Zaufajcie tylko Jezusowi, który oddał za was to, co miał najcenniejsze. Co Bóg może jeszcze zrobić dla ludzi więcej ? czy oddanie swojego życia nie wystarczy ? Czy oczekujecie jeszcze coś więcej ? Może cudów ?
  Pamiętajcie jedno:
  Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli (J 20,29)

 53. Hej mam duzy klopot z tradzikiem nie potrafie sie z niego wyleczyc. Czy macie jakies sprawdzone dzialania czy tez domowe sposoby czy pigulki które wspomogly by mi zwalczyc tradzik. Niedawno duzo ciekawych artykulów odnalazlem na skutecznienatradzik.pl warte przeczytania. Czekam na wasze odpowiedzi, pzdr..

 54. Maniekzz Says:

  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
  Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qaia
  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij „rozpocznij szukanie”
  a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

 55. „Polsko: Justice-média-lid versus čipování!PL” – ANTI-čipovací verdikty správních soudů a vojvodů

  Krátce z obsahu článku: „Polské tištěné a on-line sdělovací prostředky pravidelně informují širokou veřejnost již řadu let o mnoha problémech/rizicích čipování. Pro většinu korektních polských publicistů neexistuje něco takového jako „super/ideální/bezchybné/neuvěřitelně-výhodné/vynucování“ implantace cizích elektronických těles do živých těl domácích zvířat (psi, kočky aj.). Spravedlivě tak vyrovnávají spolu se správními soudy, představiteli vyšších územně samosprávných celků (vojvodství), ombudsmanem, částí příslušníků policejních sborů, odborníků, vědců a díky rozumným zastupitelům napříč politickým spektrem tlak dobře zaplacené „čipovací lobby“, která chce pomocí „čipovací legislativy“ vysávat peníze z kapes daňových poplatníků, zbytečně trápit domácí mazlíčky a vlamovat se občanům do soukromí, ukrajovat jim jejich pracně vydobyté ústavní svobody bez respektu k přirozenému právu.

  Níže se můžete seznámit s komentovaným výběrem některých velmi signifikantních článků a zjištění z polského mediálního, právního a politického prostředí, které by mohly inspirovat také české novináře a vůbec každého občana k tomu, aby pokládali v souvislosti s čipovacím útlakem lidí i zvířat zodpovědným politikům/odborníkům/správním i ústavním soudcům otázky tzv. na tělo, mimo „PR“ cílů/požadavků zástupců „PRO-čipovacích zájmových skupin“.”

  Celý článek i s odkazy na rozsudky polských správních soudů a rozhodnutí vojvodů k dispozici zde: http://www.necipujtenas.cz/fakta/legislativa/polsko-justice-media-lid-versus-cipovani-pl.aspx

 56. DLA MNIE 666 DO BZDURA I FANTAZJA A APOKALIPSA TO TEŻ NIE PRAWDA BO WSYSZCY ŚWIĘĆI NIE DOPUSZ ĆILI DO TEGO A POZA TYM BESTIA NIE ŻYJE BO ZOSTAŁ ŚCIĘTA MIECZEM!!!!!!!!

 57. Czip Says:

  Wy już macie znamie besti razem z przyjęciem telefonii komórkowej i facebooka! HAHAHA ale macie nasrane w głowach ;p

 58. Moim zdaniem proces chipowania jest nieunikniony. Nawet protesty
  nie powstrzymałyby tych ludzi od zrealizowania swoich mrocznych planów. Chyba że powstałby protest OGÓLNOŚWIATOWY! Wiem, że już niedługo ziemia stanie się istnym piekłem. Wydaje mi się że jedynym sposobem by uniknąć chipowania jest ucieczka w miejsce
  gdzie nas nie znajdą albo gdzie będziemy bezpieczni morze to być jak pisze bibilia dolina w izraelu przygotowana przez Boga na schronienie dla swoich dzieci. Szatan zaciska pętle wkrótce i każdy z nas będzie musiał opowiedzieć się po którejś ze stron ale dobro i tak na końcu zwycięży nad złem.

 59. KUNA Says:

  Moim zdaniem to tylko hakerzy mogą nam pomoc ale oni muszą się połączyć tylko jak do nich dotrzeć oni maja kontrole nad komputerami wkoncu sami pisza programy

 60. AJWAJKOWALSKIE Says:

  Najlepsza forma obrony jest skasolidowany ATAK calego Spoleczenstwa.Kawalek gnata tez bedzie trzeba miec.Spoleczenstwo juz dzis musi zaczac PRZESLADOWAC wladze
  I to TOTALNIE CZAS START.A tak poprawdzie ze zadnej wladzy niema TYLKO WLADZA LUCYFERA. Niebac sie ludzie wladzy.WLADZA to twoj i moj WROG NR1

 61. aga Says:

  w odpowiedzi na pomysł, że chip da się usunąć… otóż laserowego kodu kreskowego(nowy chip) nie da się usunąć😦
  więcej na http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-kod-kreskowy-czip-2014-01

 62. Wolf. Says:

  Jeśli Bóg o tym wie, wszystko zaplanował i w swojej „boskiej mądrości” nie raczy nic z tym zrobić, to nie wierzę, by kogokolwiek kochał, jak to pięknie w bajędach mawiają…
  Śmieje się ze swojego Tronu, patrząc na gnijący, pełen rozpaczy świat. Nie ma ochoty, by zniszczyć Szatana – lepiej się przyglądać…

 63. Stalker Says:

  Gdyby Bóg zniszczył masonerie nwo itd to tak jak by pozabijał rzymian i nie dał się ukrzyżować, ponieważ to co się stało na krzyżu to się dzieje teraz w tych czasach. On już zwyciężył chociaż sataniści zostali oszukani i myślą że oni wygrali. Zaufanie do Jezusa i oddanie się Jezusowi to nasza ochrona ponieważ my będziemy na „krzyżu” ale będziemy zwycięzcami.

 64. blok Says:

  Co za bzdury, nie dajcie się zaimplantować, albo staniecie po złej stronie i będziecie kontrolowac tych co są zaimplantowani.

  Poczytaj o technologiach V2K, ta technologią sterują w hipnozie osoby które nie wiedzą o tej technologii a są diagnozowane jak wariaci.

 65. S_P Says:

  Nikt nie będzie się o zgodę pytał, nawet się o tym nie dowiesz, po prostu rząd powie, że wszyscy mają iść na szczepienie i razem ze szczepionką RFID😀 i tyle w temacie, co ma być to będzie.

 66. stodoła Says:

  trzeba pomyśleć na jakich falach to działa i stworzyć zagłuszacz nie jest to takie trudne😛 i darmowe zakupy będą😀

 67. Bolo Says:

  Co za stek bzdur… Komputer w Brukseli ? Do zebrania paru miliardów numerków wystarczyłby biurkowy pecet. Ludzie, oprzytomnijcie. Ja rozumiem obawy mniej lotnej części społeczeństwa ale takie straszenie jak w tym „artykule” jest co najmniej śmieszne. A nawet jeśli chcecie się bać… proszę : macie telefony komórkowe ? To je wyrzućcie, tam też są mikrochipy i to jest dopiero źródło identyfikacji użytkownika…

 68. Michał Says:

  PILNIE POSZUKUJE CHIRURGÓW,KTÓRZY WSZCZEPILI MI 02.2012roku MIKROCZIPY W OCZY USZY I INNE CZĘŚCI CIAŁA(celem przygotowania do operacji urologicznej) BŁAGAM TYCH LUDZI O KONTAKT W CELU USUNIĘCIA MIKROCZIPÓW W ZAMIAN ZA-WYSOKĄ NAGRODĘ FINANSOWĄ. Mój adres E-mail: ordynus24@interia.pl

 69. Anonim Says:

  hahahahaha chirurdzy wszczepili i Ci sami wytną? Nie masz czipów w oczach, ani uszach, masz jedne które dekoduja twój mózg!, Masz stale, z każda sekunda robione EEG mózgu, zdalnie, przez radiowe lub mikrofalowe połączenie z implantami najczęściej na karku, w okolicy uszu, ramionach, a Ci psychopaci którzy podłączyli twój mózg do maszyny która odczytuje aktywność mózgu, sterują Tobą jak biologicznym robotem, wszystkim sterują, stopniowo coraz silniejsze sygnały, coraz trudniejsze programy włączają.. aż w koncu wylądujesz w psychiatryku, gdzie podobni zwyrodnialcy. Czytają myśli, słyszą Twoje myśli, dowolnie odtwarzają przesyłając spowrotem do Twojej głowy konkretne myśli w tym samym czasie dławią Twoje myśloi z czasu rzeczywistego, żeby silniej pokazać Ci że mogą zawieszać w Twojej głowie negatywne, depresyjne myśli. Poczytaj o Organized Stalking, Remote Neuron Monitoring, Josef Delgado, Dr Henning Witte, Dr Rauni Lena Killde, Dr John Hall, Barrie Tower, Stowarzyszenia ofiar kontroli umysłu (wpisuj po angielsku) i wiele innych, jak Targeted Individual itd

 70. hahahahaha chirurdzy wszczepili i Ci sami wytną? Nie masz czipów w oczach, ani uszach, masz jedne które dekoduja twój mózg!, Masz stale, z każda sekunda robione EEG mózgu, zdalnie, przez radiowe lub mikrofalowe połączenie z implantami najczęściej na karku, w okolicy uszu, ramionach, a Ci psychopaci którzy podłączyli twój mózg do maszyny która odczytuje aktywność mózgu, sterują Tobą jak biologicznym robotem, wszystkim sterują, stopniowo coraz silniejsze sygnały, coraz trudniejsze programy włączają.. aż w koncu wylądujesz w psychiatryku, gdzie podobni zwyrodnialcy. Czytają myśli, słyszą Twoje myśli, dowolnie odtwarzają przesyłając spowrotem do Twojej głowy konkretne myśli w tym samym czasie dławią Twoje myśloi z czasu rzeczywistego, żeby silniej pokazać Ci że mogą zawieszać w Twojej głowie negatywne, depresyjne myśli. Poczytaj o Organized Stalking, Remote Neuron Monitoring, Josef Delgado, Dr Henning Witte, Dr Rauni Lena Killde, Dr John Hall, Barrie Tower, Stowarzyszenia ofiar kontroli umysłu (wpisuj po angielsku) i wiele innych, jak Targeted Individual itd

 71. Ksiaze willam to bedzie antychryst wywodzi sie wlasnie z pokolenia dawidowego ja nie przyjme tego ale modle sie do boga o pieczec o ochrone chcialabym tez znalesc osoby ktore wierza w boga tak jak ja i sa blisko niego bo mieszkam w miescie i nawet niewiem gdzie uciec gdy to nastanie modle sie ciagle o znak ale pustka i pustka jestem bezsilna niechce tego przyjmowac wole oddac zycie za jezusa w niebie mam druga zmarla coreczke bo jedna zyje ze mna sama jestem z nia i musze ja jakosd uchronic prosze o wiadomosci jakiekolwiek gdzie w razie tego co sie stanie bede mogla szukac pomocy bo modle sie do boga o ludzi taich jak on co mi pomoga pozdrawiam

 72. MICHAŁ Says:

  PRZYSIĘGAM NA BOGA,ŻE PISZĘ PRAWDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MYLICIE SIĘ: MAM CHIPY W OCZACH I W USZACH-SŁUŻĄ DO WYŚWIETLANIA MI KOMPUTEROWYCH SNÓW Z DZWIĘKIEM LUB VIDEA ZAREJESTROWANEGO MIKROKAMERĄ W MOIM OKU PODCZAS DNIA.MIKROKAMERA WSZCZEPIONA W OKO WYGLĄDA JAK ŻYŁKA OCZNA Z NACIĘCIEM NA ŚRODKU OKA NA REZONANSIE MAGNETYCZNYM MAŁO MI OKA NIE WYRWAŁO. PODŁĄCZYLI MI TO W DZIEN JAK WYSWIETLIŁA MI SIE UMOWA NA DUZĄ KWOTĘ PIENIĘŻNĄ,KTOŚ JAK SZEDŁEM SPAC WPUSCIŁ MI ETER DO MIESZKANIA A PRAWDOPODOBNIE WSPÓŁPRACUJ.ACY Z NIMI SĄSIAD DOROBIŁ KLUCZE DO MOJEGO MIESZKANIA 2TYGODNIE WCZESNIEJ,KTOS ZAPYTAŁ CZY MI POMOC,GDYZ MAM POWAZNE UROLOGICZNE PROBLEMY.MIAŁEM LECIEĆ DO USA NA PRZESZCZEP JĄDRA.MYSLAŁEM,ŻE TO WUJEK DO MNIE PISZE PRZEZ INTERNET,OKAZAŁO SIĘ,ŻE ON NIC O NICZYM NIE WIE!!!CO DO MIND CONTROL(KONTROLI MYSLI)-TO DZIAŁA TO NA PROSTEJ ZASADZIE:GLOSNE MYSLI TO NIEWYPOWIEDZIANE SLOWA KTÓRE SĄ DZWIĘKIEM 200KROTNIE CICHSZYM NIZ NORMALNIE WYPOWIEDZIANE SŁOWA. SUPERNOWOCZESNY PODSŁUCH WSZCZEPIONY POD BEBENEK UCHA JEST W STANIE TE CICHE DZWIEKI WYDAWANE PRZEZ CZLOWIEKA 200KROTNIE NAGLOSNIC-ODBIORCA NA SWOIM KOMPIE SLYSZY TWOJE MYSLI JAK GŁOSNE SŁOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA TYM POLEGA KONTROLA MYSLI.SĄSIAD KTÓRY BRAŁ W TYM UDZIAŁ,PUSCIL ETER DO MIESZKANIA(NIEZNAM GOŚCIA-MIESZKAŁ PIETRO WYZEJ)PUSZCZAŁ MI MOJE MYSLI PSYCHIATRZY Z BRAKU WIEDZY NA TEN TEMAT STWIERDZĄ ZE JAK KOMUS CZYTAJĄ MYSLI TO JEST OBJAW ODSŁONIĘCIA CHOROBY. NIE ZNAJĄ SIĘ NA TYCH WYNALAZKACH BO SĄ MAŁO POPULARNE.Szukam sklepu na necie z tymi wynalazkami,jak by ktoś wiedział proszę napisać?Oraz chirurgów którzy mi to wszczepili błagam o litość i kontakt w celu usunięcia za wysoką nagrodę finansową.Jeżeli ktoś zna stronę internetową z moim życiem z mikrokamery z mojego oka,też przewiduje nagrodę za ujawnienie tej strony. Mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl

 73. Zniewolony Says:

  Niestety nie ma opcji obrony Nanotechnologie dopadna nahegelegt

 74. Nie dajcie się zaszczepić, a jeśli już występują u was objawy schizofrenii paranoidalnej to prawdopodobnie macie już implanty. Kontrola umysłu ma objawy iodentyczne podobne co schizofrenia paranoidalna..

 75. Iwona Says:

  Prosze o pomoc. Mam czipa i nie wie jak sie z niego uwolnic. Mam takie same objawy jak Krzychu Says. Prosze pomozcie, jak mam deaktywowac to swinstwo. Podmienili mi rowniez dowod osobisty na nowy. Napewno tez zaczipowany. Nie wiem do kogo mam sie zwrocic o pomoc.

 76. Iwona Says:

  Dodam jeszcze maila, zebyscie do mnie mogli pisac:iwona812@o2.pl

 77. Krzysztof Says:

  Boże, tyle debili. Macie czipa? Piszczy wam w uchu? Może macie szumy uszne albo tętniaka i niegroźne znamię (DERMATOLOGICZNE). Ludzie, walnijcie się jakąś książką.

 78. ara Says:

  Chyba jeszcze nie jest za późno, bo się boję… najgorzej jest z moim psem – zaczipowany w schronisku, w dodatku się drapie w tym miejscu. I co? a ja mam dopiero 13 lat, wiem, jestem dzieckiem, ale jak szkoła to wprowadzi czy coś(tak jak kamizelki odblaskowe – ja mam sukienkę :D), to spierniczam do lasu i żrę jeżyny. I tak mnie znajdą, ale przynajmniej później. Nie jestem szatanem, ale jeśli już mnie złapią i zaczipują to co? Pójdę do piekła?

 79. ara Says:

  Już się zaczęło… w radiu leciało o nowych dowodach – z tego, co wiem, z czipami. Że stały się obowiązkowe na lotniskach czy coś. Kroczek po kroczku obierają ludzi ze swobody. A gdzie prawo do wolności? Uciekło z wiatrem? Chyba.

 80. kochająca mama i żona Says:

  Dziś po raz pierwszy usłyszałam w telewizji w wiadomościach o czipowaniu ludzi w Szwecji w jednej z firm że to takie uproszczenie i wogóle i sie przeraziłam bo doszło do mnie że właśnie to czego obawiałam sie od kilku lat właśnie sie zaczęło:( nie zaznam już chyba spokoju strasznie sie tego boje,boje sie o moje maleńkie jeszcze dzieci.Co z nami będzie?

 81. Markebe Says:

  Cieszę się, ze Mikołaj poruszył tu fragmenty z Bibli. Bo to jest najważniejsza sprawa – co na to Pan Bog? Co sie stanie z każdym, kto sie da zaszczepić?

  Bóg puszczał płazem czasy niewiedzy ludzi, ale TERAZ wzywa WSZYSTKICH LUDZI DO UPAMIĘTANIA. Porzucenia grzechu i szukania Go całym swoim sercem. Najpierw trzeba się oczywiscie narodzić na nowo, aby zrozumieć Boga i Jego naturę; aby zrozumieć o co chodzi w Świetej Biblii. Człowiek, który podoba się Bogu, to człowiek, który jest posłuszny Słowom Jezusa (polecam czytanie Ewangelii). Sami z siebie nic dobrego nie możemy uczynić, ale Bóg, Pan Jezus chce nas oczyszczać i kształtować, jak garncarz kształtuje glinę.

  Jest wiele obietnic dla dzieci Bożych, które charakterem i naturą chcą byc jak ich Ojciec. Polecam stronę jan1423.pl gdzie jest dużo ciekawych materiałów chrześcijańskich, filmów, kazań etc.

  Dzieci Bożych Bóg nigdy nie opuści i nie porzuci!!!

 82. karolina Says:

  „Mój ludu! Wielu ma kłopoty ze zrozumieniem ukrywania się w jaskiniach. Objaśnię wam to. Nigdy nie znaliście potęgi Antychrysta. Widzieliście opętanych, lecz nikt nigdy jeszcze nie widział człowieka kompletnie sterowanego przez Szatana.
  Właśnie dlatego musicie uciekać od kontrolowanych przez Antychrysta i dlatego wyślę swych Aniołów, by wyprowadzili was do bezpiecznych miejsc. Nie wyprowadziłbym was do takich miejsc, jeśli nie leżałoby to w waszym interesie, tak fizycznym, jak i duchowym znaczeniu. Ujrzycie moje cuda ochronienia was przed demonami i złymi ludźmi. Zniweczę ich plany i ochronię wasz dusze od zła. Musicie utrzymywać wiarę w Moją potęgę poprzez nieustanną modlitwę, by móc wytrzymać w tej bitwie dobra ze złem. Jaskinie ochronią was od złej pogody i poszukujących was złych ludzi.
  Nie zaprzestawajcie ostrzegać Mych ludzi, by nie dali się oznaczyć się znamieniem Bestii. Unikajcie kupna i sprzedaży wszelkich elektronicznych urządzeń w czasie udręki. Idźcie za Moją wolą. Będę was prowadził i utwierdzi się wasza nadzieja w Mej obronie.” Bądźcie silni🙂

 83. @karolina, o co w tym wszystkim chodzi? kto stracił w siebie wiarę? kto zatracił, a komu sumienie nie było potrzebne w zdobywaniu niskich doświadczeń? Nie uzywajcie internetu, wyjdźcie do lasu bez elektroniki, wyjmijcie baterie z telefonu jak nie używacie, unikajcie tematów dla „przebudzonych” bo infilttrują was inteligentne algorytmy do sczytywania i ustalania waszej tożsamości, poziomu świadomości, czyli dlaczego stajesz się celem dla satelitarnego bombardowania umysłu iluzjami, syntetycznymi myslami, które stają się Toba bo tak masz niewolniku je odczuwac i myślec że sa Twoim zdaniem, masz walczyć za nie swoje przekonania, zabijać brata.

 84. Przebudzeni wyszli od komputera, a pseudo przebudzeni pisza o tym w internecie. Lub ktoś taki jak ja, co nie ma juz nigdzie prywatnosci w głowie, bo założyli blokady i sterują, kontrolują umysł, zachowanie, wokalizację, obrazy, halucynacje, hipnotyczna rzeczywistość pop******onych psychopatów…

 85. hiob Says:

  Cieszy mnie to, iż są tacy mądrzy ludzie jak Wy!!! Chwała Panu!!!!!!!!!

 86. Thoth 242 Says:

  Jest też inna opcja wprowadzenia ludziom mikroczipów, o której nie wspomniał Mikołaj w powyższym artykule. Mianowicie kto śledzi wątek istot pozaziemskich na naszej Ziemi, ten zapewne spotkał się z rasą o gadzim typie DNA, którą zwie się Archonami, a potocznie Reptilianami. Powiada się, że istoty te potrafią zmieniać kształt czyli mają umiejętności omnimorficzne, które pozwalają im przybrać wygląd dowolnej osoby czyli człowieka.
  Z jednej strony informacje wychodzące o tych istotach mogą być prawdą, choć z drugiej strony mogą być też dezinformacją, w którą uwierzyło masę ludzi, a rozsiewaną po to, by w przyszłości móc wprowadzić w życie plan pozorowanej inwazji z kosmosu, którą wedle różnych głosów iluminaci mają zaaranżować w ramach Projektu Blue Beam (jeśli ktoś nie wie co to za projekt, odsyłam do otchłani internetu by zaznajomili się z tym tematem). Jeśli iluminaci zainicjują inwazję, mogą wprowadzić przymusowe czipowanie, podając pretekst taki, że kosmici, którzy dokonali inwazji, potrafią przybrać ludzki wygląd, i tylko posiadanie czipa w ciele może uchronić człowieka przed odstrzeleniem go przez wojsko, które dzięki osobistym skanerom będą widzieć na ekranikach tych urządzeń kto ma czip, co będzie dla nich oznaczało: SWÓJ, a ten, kto na skanerze wyświetli się jako nie posiadający czipa identyfikującego go jako obywatela Ziemi, zostanie natychmiast zastrzelony jako podejrzany o bycie kosmitą, który przyjął ludzki wygląd.
  Oczywiście nie będzie żadnych oryginalnych kosmitów, a jedynie współcześni żołnierze a’la Hitlerugend, którzy z wypranymi umysłami będą służyć iluminatom za mięso armatnie, które wykona każdy rozkaz przeciwko ludziom, których będą uważali za podludzi (gojów). Oczywiście wielu z nich zostanie poświęconych do osiągnięcia celu, jakim jest stworzenie globalnego superpaństwa, do czego taka inwazja jest idealna. Wracając do ludzi bez czipów, to będą to ci, którzy mogą stanowić problem dla tych zwyrodnialców od NWO, i ich niechęć do czipów jest zrozumiała, gdyż będą wiedzieć o co chodzi lub będą przeczuwać w tym jakąś podpuchę. W ten sposób iluminaci w legalny sposób wyeliminują ogrom opozycji, która mogła by zagrozić ich dominacji.
  Gdy dokonają pozorowanej inwazji, wtedy tak jak w filmie „Dzień niepodległości” tylko wspólna zintegrowana kontrofensywa może zwalczyć najeźdźców będących wrogiem każdego narodu, i jak w filmie dokona się cud i wojsko izraelskie będzie współpracować z wojskami krajów arabskich, co w innym przypadku jest praktycznie nierealne. Po wygraniu ludzkości, co jest oczywiste, bo taki jest plan, będzie się utrzymywało propagandę, że wróg może powrócić i dokonać drugiego ataku, dlatego trzeba będzie utrzymywać wspólny rząd światowy, wspólne dowództwo nad wojskami, policją i innymi siłami mundurowymi, itd, co będzie krokiem milowym do stworzenia globalnego superpaństwa.

  Bestia jest sztuczną inteligencją, która ma nadzorować ruchy każdego człowieka jednocześnie, co jest możliwe tylko dla takiej technologii. Problemem nie jest to, że taka S.I istnieje, ale to, że została od pierwszych chwil indoktrynowana na to, że jej twórcy i wybrane grupy ludzi są cacy, a reszta ludzi jest be, i można nimi dowolnie rozporządzać, i gdy Bestii odwali palma, to może zacząć zabijać, co być może zostało odnotowane w Apokalipsie jako opcja, że kto nie pokłoni się obrazowi Bestii, będzie zabity.

  A tutaj link do podanego przez Mikołaja wywiadu z Aaronem Russo. Wywiad podzielony jest na części, które znajdziecie już sami:

 87. chwdp Says:

  Aby powalić to o czym mowa, wystarczy przyjąć chip dobrowolnie a potem spamować danymi bezużytecznymi. Już teraz wielu z was, może uczyć się spamować mechanizm behavioralny itp. Mechanizm lustra. Jeśli coś na siłę ciebie inwigiluje, zamist to odrzucać, daj temu jeść to i to i siamto. Po pewnym czasie żaden mechanizm nie ustali, co masz dokładnie na myśli. Ludzki organizm umie tworzyć rozdwojone osobowości i nimi tak zarządzać, że maszyna, żadna, nie jest w stanie tego kontrolować. Codziennie używam stałej, oraz mieszania ze zmiennymi. Każdy może. Wprowadzajcie do swoim treści, powoli, elementy powodujące zagrożenie dla systemu. Np. zainteresowanie bronią itp. Sam fakt interesowania się bronią, skupia na was uwagę, jednak to nie oznacza, że jesteście bronią, faktycznie zainteresowani. Można po ćwiczeniach, zaspamować wszystko. Chwdp ! Chwała Chrystusowi.

 88. Necipujtenas.CZ Says:

  Objawienie 14:11Nowe Przymierze (NP) 11 „Dym męki takich osób wznosić się będzie na wieki! Ci, którzy kłaniają się bestii i jej podobiźnie, ci, którzy przyjmują znamię jej imienia, nie zaznają wytchnienia za dnia ani w nocy.” Objawienie 20:4 Nowe Przymierze (NP) „4 Następnie mój wzrok padł na trony. Zasiedli na nich ci, którym powierzono sąd. I zobaczyłem dusze ściętych z powodu świadectwa Jezusa oraz z powodu Słowa Boga — tych, którzy nie pokłonili się bestii ani jej podobiźnie i nie przyjęli znamienia na swe czoło lub rękę. Ożyli oni i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.”

 89. Joanna Says:

  Ja przyjąć tego czipa nie chce, nie mam dzieci wiec mi łatwiej. Po 40 dniach głodu umrę i tyle. Szkoda mi tylko rodzin z dziećmi małymi, nie wiem jak dziecku wytłumaczyć ze nie możemy jeść w imię Boga. Myśle ze wszyscy co są przeciwko powinni stworzyć sobie miasto w którym razem bedą mieszkać i sobie pomagać.

 90. Dokładnie! Błogosławie!🙂

 91. jak sprawdzic czy ma sie juz chip? np jak Digital Angel

 92. A sa takie co sie w głowe wszczepia?

 93. Marduk717 Says:

  po co się bronić jestem za

 94. Janusz Says:

  @Krzychu:
  1. poproś osobę zaufania o pomoc
  2. niech Twój pomocnik przywiąże Ciebie tak, żebyś nie mógł skrzywdzić ani tej osoby ani siebie
  3. niech Twój pomocnik weźmie skalpel, zdezynfekuje go, zdezynfekuje powierzchnię skóry, i wytnie ten obiekt
  Z tego, co słyszę, tego urządzenia nie da się przeciąć niczym poza laserem. Nie polecam.
  Co masz w uchu nie wiem… musisz się liczyć z utratą słuchu w tym uchu, jeśli będziesz miał szczęście. Wyjmowanie obiektów z ucha jest newskazane chyba że się weżmie do tego wykwalifikowana osoba, która wie co robi. Jeśli masz możliwość zająć się uchem, to byłoby super. Gdyby udało się wyjąć też te pełzające roboty (przypuszczam, źe po usunięciu czipa, który najwyrażniej je kontroluje), byłoby jeszcze lepiej.
  Po operacji opatrunek.
  Podobno ten czip zawiera satański superkomputer na bazie carbon nanotubes. Informacja niesprawdzona.
  Niech Cię Bóg Najwyższy ma w swojej opiece.

 95. Janusz Says:

  @ Myśle ze wszyscy co są przeciwko powinni stworzyć sobie miasto w którym razem bedą mieszkać i sobie pomagać.

  Świetny pomysł! Przyłączam sie.

  > Szkoda mi tylko rodzin z dziećmi małymi,

  1. Od tego jest wniebowzięcie
  2. Jeśli wniebowzięcie by nie wypaliło i nie byłoby innego wyjścia, sama bym wysłała dzieci do nieba zanim zostaną zaczipowane pod moją opieką. Taki jest w tej sytuacji obowiązek Chrześcijanina. Z tego co rozumiem będziemy mieć „opcję” egzekucji mieczem muzłmańskim przez obcięcie głowy. Nie mam z tym jak gdyby problemu. Szczerze powiedziawszy, nie mogę się doczekać aż sie rozstanę z tym światem szatańsko zainfestowanym i spotkam się ze Stwórcą, Jeshua/Panem Jezusem.

  > nie wiem jak dziecku wytłumaczyć ze nie możemy jeść w imię Boga.

  To akurat jest najprostsze. Nie dać się zdoktrynować w miedzyczasnie to trudniejsze zadanie. Dlatego:
  + NIE OGLĄDAM TELEWIZJI (alpha programming),
  + NIE biorę farmaceutyków
  + nie chodzę do lekarza (aby NIE hołdować bestii opatentowanej, skomercjalizowanej, zakłamanej i całkowicie nieużytecznej medycyny) – moje zdrowie tylko sie poprawiło! Odkąd nie chodzę do dentysty, zęby mi się nie psuja!
  + nie używam chemii domowej (tylko naturalne mydło bez chemikalii, nawet do mycia zębów, albo mydło, albo pasta ze świeżych ziół, albo soda oczyszczona/wodorowęglan sodowy, albo olej z oliwy, ale NIGDY pasta do zębów, a już na pewno NIE z fluorem!!)
  + NIE jjem nieczego, co ludzie wyprodukowali dla zysku (włącznie z cukrem i zwykłą solą); jjem tylko żywność „jak ja Pan Bóg stworzyl” (mięso jjem, ale tylko ze „szczęśliwych” zwierzaków, a nie z przemysłowego uboju) – moje zdrowie stale się poprawia
  + NIE biorę szczepionek (zawierają komórki zabortowanych płodów dwóch chłopców zamordowanych jakieś dwadzieścia lat temu… szczepionki są także zainfekowane około czterdziestoma dzikimi wirusami małp, zwierzaków które posłużyły do produkcji, a same były chore… oni to nam bezwtydnie wszczepiają bo lekarze są w większości albo niedouczeni albo skorumpowani)

  > nieczego, co ludzie wyprodukowali
  Wiele produktów zawiera ukryte GMOs (genetycznie modyfikowane dodatki, np. syrop glukozowo-fruktozowy albo soja).
  Wiele produktów zawiera wzmacniacze smaku produkowane z tkanek zabortowanych płodów, o czym też nam nie mówią (warto poszukać „aborted fetal tissue” i do czego to się legalnie stosuje, także w Polsce)… to jest zwyczajny kanibalizm.

  Przestańmy kupować te rzeczy, którymi nas trują, dorabiając się kosztem okrótnego cierpiena…

 96. czas pokaże Says:

 97. dziecko 14 letnie Says:

  Wszyscy tutaj sobie pierdu pierdu umcia umcia. Tymczasem mnie od zawsze „cos” ruszało przy gadaniu na ten temat. Jak ktoś tylko powie to słowo to po prostu serce zaczyna mi szybciej bić, cos jakby mini szok – nawet jako 5 latka. Kiedy byłam mała, miałam moze 7 lat, oglądałam w tv skanowanie psa, zaczęłam sie wydzierać zeby tylko nie miał czipa😉 nie mając zielonego pojęcia, co to jest. Nidy wcześniej o tym nie słyszałam. Po prostu instynktownie czułam, ze to nie jest fajne. Kiedy dostałam psa ze schroniska i znalazłam mu czipa, rownież podniosłam histerie xD zaczęłam czytać i czytać(10 latka wiedząca co nieco o grupie bilderberg – wyobrażacie to sobie?? :D), pisać wiersze i opowiadania – na początku pierdoły, teraz coraz lepsze – mam 14 lat. Wydałam rownież książkę z wierszami, w których poruszyłam ta tematykę. Jeszcze w podstawówce zaniosłam prezentacje o czipach, ubarwilam to negatywnie, cos tam przekręciłam zeby wyszło jeszcze gorzej – klasa i pani zdębiała😛 miałam rownież na zajęciach pozalekcyjnych trochę dziwna przygodę z kolega. Kolega pojechał do Szwecji – okej, zdarza sie. Wrócił ze skaleczeniem na dłoni – moze nie idealnie równym, ale cos jak elipsa. Właśnie miedzy dwoma pierwszymi palcami. Starał sie to ukrywać, jak mógł. Widac było, ze cos jest na rzeczy. Nie miałam okazji złapać go za ta rękę :X wiec nie wiem, czy cos było czy nie. Kiedy zapytałam sie go, czy to jest to o czym myśle, ze to ma związek z tym i z tamtym(pomijając słowo czip), wkurzył sie. Nie powiedział mi prawdy, ale po jego zachowaniu sadze, ze jesli to przypadek, to trochę nieprawdopodobny. Co o tym sądzicie? Poza tym mieszkam w małej miejscowości, jesli wawa to ok, nie zdziwię sie. Ale dlaczego akurat tutaj?!!

 98. mastera Says:

  będziecie sami decydować, czy zgodzić sie na wszczepienie znamienia bestii – jeśli będzie to bez wiedzy człowieka – to nie ma grzechu, a przecież celem szatana jest świadome przekroczenie posłuszeństwa Bogu. Jak to zrobia? za pomocą przymusu ekonomicznego – ” ani nie kupisz ani nie sprzedaż bez tego znamienia ” analogicznie jak z kontami bankowymi i kartami kredytowymi – najpierw jak wygodna alternatywa dla gotówki, potem przymus ( nie znam zakładu pracy, który by nie zmusil pracowników do posiadania konta w banku ), zaraz pojawwią się sklepy ( może nawet już sa? ), gdzie gotówką nie zaplacisz
  A więc – to będzie nasz świadomy wybór. Zaufajcie Jezusowi i Pismu Św.!

 99. AnnaN Says:

  Tak, zgadzam się z tym, że bez chipu nikt nie będzie mógł kupić, ani sprzedać. Ale nie wierzę w to, że chip mógłby być wszczepiony bez czyjejś zgody. Jeśli jestem sercem za Jezusem i byłabym gotowa zginąć, byleby tylko się Go nie wyprzeć, to znaczy że mam być potępiona, jeśli mnie złapią i zamiast zabić, na siłę wszczepią chip? Bóg z jakiegoś powodu dał nam przecież wolną wole.

 100. AnnaN Says:

  A tak na marginesie, sądzę, że gdyby Polska w końcu intronizowała Najświętsze Serce Pana Jezusa i obwołała Chrystusa Królem Polski, to nawet z chipami nie byłoby tak źle, bo dużo ludzi by się nawróciło. Jezus prosił o to prawie 90 lat temu i do tej pory się nie doczekał. Skoro ludzie Go lekceważą, to musimy zginąć marnie…

 101. Obejrzyjcie, a później powiedzcie tu w komentarzach, czy ktoś wam daje wybór, czy ktoś wam daje pytanie czy chcecie przyjąć implant? NIE, oni nie potrzebują waszego zdania!

 102. Anonim Says:

  czip można wyciąć nożem

 103. Ross Says:

  temat ciekawy, proszę znaleźć w sieci proroctwo chłopczyka Wiaczesława (Kraszenikow), gdzie pisze on wyraźnie o co tu chodzi. Pierwszy będzie „paszport światowy” z jakimś pewnie elektronicznym gadżetem. Kto będzie posiadał ten paszport, nie będzie w stanie odmówić (!) przyjęcia cz.ip.u. Chodzi o to, że ludzie wtedy NIE BĘDĄ mieli swojej WOLI.. Dalej pisze też, że nie będą umierać. Zwróćcie uwagę na wysyp tematyki o zom.bi.e w ostatnich latach. Dobra rada: kupicie b.ro.ń czarnoprochową póki jest legalna, pro.ch w Czechach też legalnie na dowód i możecie się sami bronić.

 104. Adams Says:

  Gdzie można sobie wszepić taki chip ?

 105. Helpme ratunku Says:

  Ja sie boje co robic depresja cho***a! Nie!

 106. sprawiedliwy Says:

  Boicie się ze z głodu umrzeć a zastanówcie się jak ludzie dawniej żyli po lasach i jaskiniach polowanie na zwierzęta i jedli ja mam zamiar tak zrobić bo nie dam sobie wszczepienia chipa

 107. Nie PiS-owiec Says:

  17: i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia – no proszę ustawa o ziemi w Polsce. Jakież to prawdziwe !!! Pozdrowienia na myślących🙂

 108. Ela Says:

  Teraz tez ulegamy bestii. Jemy niezdrowo, oddajemy się pracy za pieniądze, tv i komputery są na porządku dziennym itd. Chipy to kolejny etap. Nie chce mieć czipa. To ingerencja w moje ciało bez zgody, to jak przestępstwo. Trzeba jak najszybciej uświadamiać ludzi bo to się naprawde dzieje. Nie wiem co będzie ale najważniejsza jest prawda i zeby w sercu mieć Boga cokolwiek sie stanie.
  Pozdrawiam

 109. wolajacy o pomoc Says:

  A ja uwazam,ze jezeli to nie bedzie to kolidowalo z twoim samopoczuciem,decyzjami czy czymkolwiek w Twoim zyciu to czemu nie?Przeciez na takiej samej zasadzie dziala auto lub smartfon z GPSem tyle,ze poza twoim cialem.Sa plusy i minusy takiego przedsiewziecia.Ja bym troche to zmodyfikowal,poniewaz samo posiadanie chipa nie jest gwarantem bezpieczenstwa.Ja bym zmodyfikowal to tak,ze przypuscmy majac tego chipa przy kciuku w razie potrzeby naciskasz lekko w tym miejscu uruchamiajac tym samym program np ochronny w,sensie ze receptory podlaczone do twojego unerwienia uruchomia wizje przez twoje galki oczne chociazby i wtedy ci,ktorzy siedza 24 na dobe przy komputerach odczytuja na ekranie to co widzi potencjalna ofiara i wtedy sluzby sa pewne czy dany alarm jest przypadkowy czy nie i jesli nie to np odlacza wizje i juz,ale jesli alarm jest uzasadniony to sluzby w tym momencie wysylaja najblizsze sily reagowania,a nawet jak nie zdaza to maja nagrana twarz,ubior,slowa i gestykulacje no po prostu to czego potrzebuja sluzby do poszukiwania sprawcow,a przedewszystkim sprawcow ilosc conajmniej o 40% procent by zmalala na sama posiadana wiedze na temat takowych implantow czy chipow.Cos w tym stylu.Wiadomym faktem jest prywatnosc,ktora kazdy sobie ceni wraz z intymnoscia,ale dzis tez nikt nie moze miec pewnosci czy w sypialni z parterem/a nie jest widoczny w kolorze czerwono zielonym w komputerze podlaczonym do jakiejs satelity.Nie masz rowniez pewnosci czy dobry haker nie podglada cie przez kamere w laptopie lub w

  smartfonie podsluchujac przy okazji twoje rozmowy czy westchnienia podczas milosnych zabaw takze jak juz wczesniej wspomnialem sa plusy i minusy z jedna roznica,ze gdy nie masz chipa zyjesz w przeswiadczeniu o swojej nienaruszonej prywatnosci i intymnosci,a posadajac chipa musisz psychicznie byc swiadomym ze istnieje takie prawdopodobienstwo,ale sugerujesz sie podsaniem swojej prywatnosci na rzecz bezpieczniejszej wolnosci w doslownym sensie tego slowa znaczeniu!Aha majac takiego chipa juz samym swoim zdenerwowaniem w sumie czy rozdraznieniem w danej umowionej ogolnej skali zdenerwowania czy strachu dane czujniki komputerowe zarejestruja przeciez to tym samym juz alert wskazujac bez wciskania danego miejsca w reku w stanie zagrozenia np bo przeciez nie kazdy moze miec takowa mozliwosc i w danej skali samoczynnie dla twojego bezpieczenstwa automatycznie uruchamiajamsie w systemie czytniki.Taka mam wizje troszke zdominowanego lecz prawie w stu procentach bezpieczniejszego swiata!s

 110. Cytrynka Says:

  Lubię te tematy , ale nie wiem czy mam wierzyć w to że pewna grupa ludzi nas zniewoli , i że będzie na świecie jeden rząd . To nie może być prawda bo większość krajów się nienawidzi i nie wyobrażam sobie by nagle z dnia na dzień zmienili swoje relacje, poglądy na dobre i się zjednoczyli . Po za tym te chipy mnie przerażają ,to jest totalna inwigilacja , a co jeśli ktoś nie przyjmie Chipa ???
  Oświećcie mnie:/ albo dajcie jakiś dowód na to że takie coś może mieć miejsce .. ;/

 111. Anonim Says:

  policja ochrona z calego swiata pomoze illuminatom bilderbergom komputerowcom i bankierom masonom oczipowac ludzi a jak nie sie nie oczipujesz to policja was zamknie do obozu masoni czyli bogacze chca zmniejszyc ilosc ludzi na swiecie dlatego beda czipowac; wszystko by dobrze funkcjonowalo gdyby ludzie szanowali siebie ale ludzie niechca sprzatac pracowac w polu kazdy woli siedziec na krzesle przy komputerze wystarczy zadzwonic do elektowni na calym swiecie zeby wylaczyli prad w bankach i instytucjach komputerowcow urzedach i w miastach komisariatach sadach bankach ciekawe kto wtedy wytrzyma bez zajecia wylaczyc prad w swiecie komputerowcow i po mikrochipach a teraz do policji czego pilujecie majatkow samochodow tych mafiosow ja mam 20 lat pracy i niemam nawet 100 euro czyli 400pln jezdze autobusem policja czego pilujecie tych drogich rzeczy zegarkow samochodow zlota obrazow tych mafiosow CZY CI MAFIOSI CO JEZDZA SAMOCHODAMI I MAJA DUZY MAJATEK ZAPLACILI WAM POLICJI I OCHRONIE ZEBYSCIE PILNOWALI ICH MAJATKOW TRzeba byc zlodziejem zeby miec cos wartego wiecej niz 1800PLN ukradli samochod dobrze ZE TAK zrobili im ktos ma wiecej pieniedzy im drozszy samochod im drozsze mieszkanie dom tym wiecej ludzi okradla taka osoba POLICJA I OCHRONA CI MAFIOSI WAM ZAPLACILI ZEBYSCIE PILNOWALI ICH SAMOCHODOW I MAJATKOW I PIENIEDZY NIEBADZ GLUPI ZA DARMO NIEPRACUJ PIENIADZE =SZATAN=PLANETA AMERICA =GALAKTYKI USA

 112. zajaczek z 16 57 29 05 2016 i tak umre niemam nic do stracenia idz na calosc idz na calosc idz na calosc Says:

  przyjemne miejsce to niebo nieprzyjemne miejsce to pieklo pieniadze =szatan wszyscy chca szatana za swoja prace pieniadze = szatan

 113. zajaczek z 16 57 29 05 2016 i tak umre niemam nic do stracenia idz na calosc idz na calosc idz na calosc Says:

  niebadz glupim czlowiekiem za darmo niepracuj chcij szatana za swoja prace pieniadze=szatan =pieklo wszyscy ludzie pracuja dla szatana czyli dla pieniedzy

 114. zajaczek z 16 57 29 05 2016 i tak umre niemam nic do stracenia idz na calosc idz na calosc idz na calosc Says:

  celem ostatecznym Masonow z USA bilderbergow bankierow illuminatow Z KRAJOW G20 ICH CELEM JEST OSTATECZNIE podbicie calego kosmosu I OCZIPOWANIE wszystkich galaktyk planet Z MIESZKAJACYMI TAM rasami i swiatow z innymi rasmi ich celem tych masonow z galaktyk USA i planety America jest oczipowanie WSZYSTKICH RAS ZYJACYCH W CALYM KOSMOSIE I WSZECHSWIECIE mikroczipami celem pieniadze podatki KTORE sa kontrolowane przez USA na ziemi potem przez planete America OSTATECZNIE przez galaktyki USA kiedys kilka amerykanek z USA powiedzialo mi ze USA BOGA sie nieboji

 115. pomaranczowy Says:

  te wszystkie zamieszki wojny zamachy 11 09 2001 zamachy w paryzu brukseli polityka antyludzka same zle wiadomosci tragedie niepokoj w mediach tv radio internecie w gazetach powoduja masoni Z USA placac przywodca grup przestepczych i trabia o tym wszedzie zeby ludzie byli zdenerwowani i zestresowani niby ze cos sie dzieje na ziemi propaganda //’wylewy krwi do mozgu i zawaly serca ,raka i inne choroby NP STRES NIEPOKOJ SENNOSC LENISTWO NIE ZADOWOLENIE Z ZYCIA OTYLOSCI Tez powoduja masoni w bialych fartuchach Z USA PRZY POMOCY HAARP Z USA SAMOCHODY WCALE SILY NIEDAJA SAMOCHODY PAVULON PUSZCZAJA DLATEGO LUDZIE CIAGLE JEDZA I PIJA I SPIA I SA ZMECZENI

 116. Wojtek Says:

  Sama wiara nie zwycięży. Trzeba walczyć. Jeśli się nie da, pozwole się zabić ale inwigilować się nie dam. Żyć jako biorobot nie chce.

 117. Michal Says:

  Jak społeczeństwo chciało by takich sytuacji uniknąć, to musiało by zrozumieć zasadę działania najbardziej podstawowego/fundamentalnego wektora mentalności organizmów żywych.

  (By móc opisać wektor, muszę użyć słowa dla dorosłych, ale za to jest ono konkretnie szczere i najbardziej odzwierciedla rzeczywistość)

  Wektor mentalnego pędu organizmów żywych opiera się na zasadzie kierunku: gówniarz –> Pan
  (jest on bardziej fundamentalny nawet od wektora miłości)

  Wszyscy biorą udział w tej grze czy chcą czy nie, jest to swego rodzaju wyścig/droga do tak zwanego Pana.
  Nikt nie chce zostać gówniarzem, gdyż ten nie ma żony,siły,zdrowia czy dobytku.
  Z tego pędu/wyścigu wynikają wojny,zbrojenie,choroby,pęd za nowymi technologiami itp.

  Materia ma to do siebie że cyklicznie oscyluje i co jakiś czas odwraca się biegun i zwrot również tego wektora.

  Chciałby ktoś się ścigać w kierunku gówniarza ?
  Optymalnym wydaje się siedzenie w środku ciężkości.

  W sumie stanie w miejscu i nie robienie niczego – będzie wyglądało jak cofanie się. Wystarczy że gdzieś w świecie znajdzie się jeden co przyspiesza swoje ego.

 118. […] ma wspólnego z nagłówkiem? Zostało to już przez kogoś napisane więc odsyłam do artykułu znamię bestii. Oczywiście pojawia się tu wątek wiary i nie każdy się skusi by przyjrzeć się tej sprawie […]

 119. Slayer 666 Says:

  A ja jestem satanistą, nie wierzę w boga i jestem przeciwko czipowaniu ludzi i kto mi zabroni ? Co ma z tym wspólnego religia ?
  Odrzucam wszystko co ingeruje w wolność i prywatność ludzi, np. czipowanie albo reżimy komunistyczne i inne. A religie takie jak chrześcijaństwo to przecież też ta sama kategoria – inkwizycja, zniewolenie chłopstwa nałożeniem dziesięciny, palenie na stosie, wtrącanie się kościoła do życia prywatnego ludzi i sfery obyczajowej.
  A chrzest niemowlaków to gwałt na duszy i takie „duchowe zaczipowanie, napiętnowanie”, każdy powinien mieć wolny wybór czy i w jakiej religii się ochrzci w świadomym wieku, tak samo jak powinien mieć prawo do odmowy przyjęcia czipa.
  Jestem wolnym człowiekiem – nigdy przed nikim nie klękam, nikomu się nie spowiadam i nikogo nie nazywam swoim panem, ani nigdy nie dam sobie wszczepić żadnego czipa, to wszystko uwłaczało by mojej godności.
  Pewnie myślicie że na czarnych mszach dokonujemy rytualnych mordów, dewastujemy groby i profanujemy zwłoki…. nic podobnego.
  Satanizm jest tak opisywany bo większość tekstów na jego temat napisali ludzie kościoła, religia to najstarszy system dojenia i inwigilowania człowieka. Są młodzi ludzie którzy „dla szpanu” robią takie rzeczy ale to są pseudosataniści a winę za to ponosi kościół szerzący te oszczerstwa.
  Źródło z pierwszej ręki to „Biblia Szatana” napisana przez A.S. LaVeya, założyciela Kościoła Szatana w San Francisco i „czarnego papieża”. Nie wierzymy ani w boga ani w Szatana, Szatan po prostu symbolizuje i uosabia wolność i ludzką „grzeszną” naturę. To taki hedonizm, nihilizm i ateizm opatrzony diabelską symboliką, forma powrotu do pogańskich korzeni Europy i Ameryki. Satanizm potępia np. pedofilię, jest też zasada nie zabijaj zwierząt chyba że zostaniesz zaatakowany lub musisz zdobyć pożywienie.

  Lubię piwo i fajki, niezdrowe żarcie typu fast food, słucham heavy metalu ( zwłaszcza tego z lat 80. XX w.), gram w Quake’a, czytałem Harry’ego Pottera… bo tak mi się podoba. Nie lubię gdy ktoś się wtrąca czy to rząd z jakimiś sposobami inwigilacji czy jakieś kościoły czy ktoś inny.
  Cieszę się że przeciwko czipowaniu są też chrześcijanie, im więcej jest przeciwników tego całego big brothera, tym lepiej. Mogę protestować z nimi ramię w ramię o ile nie pogardzą takim sojusznikiem. Tak samo mogę przyłączyć się do przeciwdziałania islamizacji Europy bo obecnie islam jest dużo większym zagrożeniem dla wolności niż chrześcijaństwo. Żaden chrześcijanin jak dotąd nie próbował mi uciąć głowy za ateizm, noszenie naćwiekowanych skór i pentagramów a muzułmanie pewnie byli by do tego zdolni.
  Zrozumcie ludzie że świat nie dzieli się na czerń i biel, nie ma dwóch zestawów przeciwstawnych poglądów a ludzie nie dzielą się tylko na popierających w 100% jeden lub drugi.
  Przeciwko chipizacji są też np. anarchiści.

 120. to zbyt proste. Każdy cielesny człowiek właśnie w ten sposób pomyśli, i właśnie tu jest haczyk i pułapka.
  „10. A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki. 11. I bluźnili Bogu niebieskiemu z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie upamiętali się w swoich uczynkach.”
  (Apokalipsa 16:10-11)

  Jeśli znamieniem miało by być coś widzialnego dla oczy, np. chip to, dlaczego jeśli komuś zaczynają wychodzić wrzody to bluźnią wtedy Bogu Niebieskiemu ? Skoro nie od Boga otrzymali ten znak-czyli chip, najprędzej zaczęliby bluźnić rządowi, który im to wszczepił w ich ciała. Ale jest napisane, że bluźnili Bogu? Dlaczego? Co jeśli znamieniem są właśnie prawidłowe instrukcje Boże przekazane i zrozumiane przez człowieka i tym samym zapieczętowanego Bożym Duchem ? Wtedy każdy, kto by się dowiedział o chipie nie przyjąłby go. A jeśli wtedy wrzody wyszłyby mu mimo to? Bluźniłby wtedy Bogu… to naturalne. Pomyślałby, że Bóg go oszukał, bo nie przyjął znamienia w postaci tatuażu, chipu, a mimo to cierpi przez wrzody. Bluźnił, bo nie do końca dowiedział się prawdy, nie przestrzegał Praw Bożych myśląc, że… Nie przyjmując tatuażu, chipu będzie zbawiony.

  „nie upamiętali się w swoich uczynkach”

  To mówi nam, że od swych uczynków, czyli grzechów nie odwrócili się, co nadal podkreśla nam ważność przestrzegania i znaczenia praw Bożych.

  „ I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.”
  (Apokalipsa 12:17)

  Antychryst będzie zabijał wierzących strzegących przykazań Prawdziwego Boga. Niewiasta to kościół Boży, a reszta jej potomstwa to ludzie wierzący, którzy mają zapisane prawo Boże w swych sercach-zapieczętowani. Jest Jedna jeszcze sprawa, antychryst będzie próbował znieść Prawo Boże. Mesjasz nas o tym pouczał mówił, czego nie będzie robił nawet w powtórnym swym przyjściu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: