Spójrz w oczy Bestii… – uwaga na mikroczipy!


„ I dano jej tchnąć dech w wizerunek bestii, aby wizerunek bestii zarówno mówił, jak i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy by w żaden sposób nie oddali czci wizerunkowi bestii.” – Apokalipsa Św. Jana (13,15-17)


Apokalipsa ( z greckiego apokalypsis) znaczy tyle co ,,objawienie” i zwykle ma charakter zapisu religijnego. Poprzez objawienie należy rozumieć odsłonięcie przyszłości, a więc Bożej tajemnicy. Bodajże najbardziej znanym autorem utworów apokaliptycznych jest św. Jan Ewangelista, który doświadczył swojego objawienia na wyspie Patmos, dokąd został karnie zesłany z Efezu za rządów Domicjana w 95 roku po narodzeniu Chrystusa. Trzeba też wiedzieć, że adresatami jego Apokalipsy byli przede wszystkim chrześcijanie z Azji Mniejszej, nad którymi to roztaczał swą apostolską opiekę z Efezu.

Św. Jan przepowiedział między innymi, że: (13,15-17) I dano jej tchnąć dech w wizerunek bestii, aby wizerunek bestii zarówno mówił, jak i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy by w żaden sposób nie oddali czci wizerunkowi bestii.

I wywiera nacisk na wszystkich  – małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników – żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło. I żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię – imię bestii albo liczbę jej imienia.

Oczywiście, pierwsze pytanie, jakie większość z nas, tzw. niedowiarków, sobie zadaje brzmi: czy można przewidywać przyszłość? I czy z takiego przewidywania kiedykolwiek coś dobrego wynikło? Tym bardziej, że na świecie pełno różnych proroków, co to koniec świata co i rusz przewidują a ostatni to miał być nie tak dawno, bo na przełomie roku dwutysięcznego. Znam nawet taką polska rodzinę co sprzedała przed grudniem 2001 i wraz ze swą sektą czekała na pustyni  na Sąd Ostateczny. Tyle tylko, że Sądu nie było, a teraz to i mieszkać nie maja gdzie, co w rzeczy samej może dla nich oznaczać swoisty ,,koniec świata”. No, ale na szczęście półgłówki stanowią tylko ułamek każdego społeczeństwa, choć ostatnio jakby było ich więcej. Poza tym byle guru jakiejś sekty to nie św. Jan Ewangelista, którego słowa zostały zapisane w najbardziej poczytnej księdze w historii ludzkości – w Piśmie Świętym. A zatem, wierzyć czy też nie wierzyć w proroctwa? Czy były przepowiednie, które się sprawdziły?

Ano, królowa biblijnej Saby, położonej w południowo-zachodniej części Półwyspu Arabskiego (terytorium pokrywające sie z dzisiejszym Jemenem) trafnie przewidziała nie tylko dwie wojny światowe , ale także i to, że dzielić je będą jedynie dziesięciolecia. Poza tym dużą popularność zdobył sobie niejaki Michel de Nostre-Dame (Nostardamus) lekarz i astrolog francuski (1503-66) na dworze Karola IX. Ponoć wiele z jego wierszowych przepowiedni (Centuries astrologiques) juz się spełniło, choć z drugiej strony trudno ocenić, co się nie spełniło, bowiem ludzie są raczej jednostronni w takich ocenach. Ponadto każdy coś tam wie o innych przepowiedniach, a najlepiej ich słuchać późnym wieczorem, przy blasku świec, w gronie ludzi obeznanych z tematem i w dodatku z talentem gawędziarskim. Niemniej, jak już wspomniałem, jest różnica pomiędzy najlepszymi nawet gawędziarzem a Pismem Świętym.

W takim razie, jak sądzę, rozbiór Apokalipsy św. Jana wypadałoby zacząć od niejakiego D. Rockefellera, właściciela Chase Manhattan Bank. Tak się bowiem składa, że to właśnie Rockefeller poprzez swój bank zainwestował wiele milionów dolarów (poczynając od końca lat sześćdziesiątych) w opracowanie i wdrożenie kart kredytowych, co było pierwszym etapem na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego. Chodzi oczywiście o to, że dużo trudniej jest kontrolować czy też zmuszać do współpracy kogoś, kto ma pod poduchą w domu kilka grubych rolek gotówki. Taki człowiek bowiem kupi sobie co chce i kiedy tylko przyjdzie mu na to ochota. Pod warunkiem oczywiście, że kasjerki w sklepach będą przyjmowały banknoty, co daj Boże, potrwa jeszcze jakiś czas. I tu, tak przy okazji, staje się oczywiste, skąd w naszym systemie prawnym (bo nie sprawiedliwości) taka bezgraniczna wręcz tolerancyjna dla zwykłych rzezimieszków, złodziei, bandytów, narkomanów, i całej reszty tej kryminalnej hołoty, która tak sprawnie i z dużym entuzjazmem plądruje nam domy oraz kradnie ciężko zapracowane pieniądze.

Chodzi oczywiście o pretekst dla wycofania gotówki z obiegu. I dlatego możni tego świata czyli ,,siły potężne, a zarazem totalnie amoralne”, nie od dziś dobrotliwie radzą nam, żebyśmy przestali wreszcie kusić zły los operując w życiu codziennym gotówką. Lepiej mieć kartę kredytową, która, jeśli nawet zrabowana, i tak nie zamieni się w pół litra, bo można szybko ją zablokować jednym telefonem. Z drugiej strony, jakby nad tym dobrze się zastanowić, to można zadać sobie pytanie: dlaczego bankier Rockefeller zainwestował tyle pieniędzy w wymyślanie karty kredytowej, a nie w opracowanie systemu publicznego bezpieczeństwa, co byłoby działaniem nie tylko znacznie bardziej logicznym, ale i o wiele tańszym? Ano, z tego co wiem, to dlatego, że nas wszystkich kocha miłością ojcowską. I dlatego jest tak bardzo zainteresowany dopracowaniem mikroczipa (bioczip), który, wszczepiony pod skórę, zastąpi nie tylko karty kredytowe ale nawet i klucze do mieszkania. Dzieje się tak, bowiem mikroczip jest w stanie wysyłać fale radiowe, które otworzą ci drzwi do domu, samochodu i kto wie, kiedyś to może nawet do kuchenki mikrofalowej. Poza tym człowiek nie będzie w stanie się zgubić, nawet gdyby tego gorąco pragnął. Jakby co, to satelita go namierzy i wyśle odpowiednią informacje  do najbliższego posterunku policji, a oni tam już będą wiedzieli, co z tym fantem zrobić. I pomyśleć, że to wszystko zawdzięczamy Rockefellerowi – niby bankier, a jakie dobre serce… Ot, ludzkie panisko.

Trzeba tu sobie także powiedzieć, że ,,sily potężne, a zarazem totalne amoralne” nie żałowały pieniędzy na detale wykończeniowe bioczipu, w tym na techniczne opracowanie zródeł jego zasilania. Swego czasu zadanie to powierzono dr. Carlowi W. Sandersowi, wybitnemu specjaliście mikroelektroniki, który odnosił znaczące sukcesy w projektowaniu mikroskopijnych urządzeń, między innymi znajdującej zastosowanie w pracy szpiegowskiej. I tu również dr. Sanders nie zawiódł, bowiem to właśnie jemu przypisuje się palmę pierwszeństwa w budowie bioczipu. I choć sam po jakimś czasie zrezygnował z dalszej pracy na tym polu, to jego elektroniczne dziecko zaczęło żyć na własny rachunek, troskliwie pielęgnowane i udoskonalane przez następców wybitnego inżyniera, którego talentu użyto przeciwko nadchodzącym generacjom. Jak bowiem powiedział dr Sanders: Pracując na mikroczipem nie mieliśmy pojęcia, że może on być użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. (…) Być może nie od rzeczy będzie tu informacja, ze dr Carl Sanders rozpoczął prace na tym polu już w 1968 roku, kiedy to powiedziano mu, że takie urządzenie ma być wykorzystane tylko i wyłącznie w medycynie.

Tak więc bioczip, wielkości ziarnka ryżu, może zawierać wszystkie istotne dla rządzącej elity informacje o dowolnym osobniku: wiek, numer identyfikacyjny, stan konta bankowego, kartę zdrowia, informacje podatkową, dane o karalności, historie rodziny, prawo jazdy, paszport, wraz z wizami, informacje o wyuczonym oraz wykonywanym zawodzie, adres zamieszkania itd. Bez bioczipu nie będzie można nic kupić ani sprzedać, bowiem sam proces dokonywania zakupów będzie zautomatyzowany, pozbawiony elementu ludzkiego. Wystarczy włożyć rękę lub głowę pod skaner, a ten znajdzie czip i potrąci nam z konta bankowego sumę, równającą się dokonanym zakupom.

I bardzo dobrze – zapewne powiedzą Politycznie Poprawne Barany oraz słudzy Sił Potężnych – bo życie każdego z nas w pewnym sensie stanie się łatwiejsze. Nie będzie musiał człowiek wracać po zapomnianą kartę kredytową, a i zakupy może zrobić kiedy chce; wszak pieniądze ma pod skóra, a nie pod stosem ręczników w bieliźniarce. Poza tym zostanie uregulowany problem z kryminalistami, albowiem już się nie schowają przed władzą. W takiej sytuacji nawet nie będzie sensu uciekać z więzienia. Tyle tylko, że od momentu wstrzyknięcia bioczipu każdy z nas staje się więźniem, choćby nawet zdawało mu się, że chodzi wolny po świecie. ktoś może powie: no tak, ale jak już zapanuje totalny globalizm, gdzie każdy będzie miał swój numer i swoje, z góry zaplanowane miejsce w społeczeństwie, nie będzie więcej wojen światowych, a nawet lokalnych konfliktów zbrojnych, które czasem bywają wyjątkowo okrutne. I pozornie wygląda to na prawdę. Tylko tyle, że zdecydowana większość konfliktów zbrojnych, przynajmniej od czasu rewolucji we Francji, poprzez obie wojny światowe aż po dzisiejsze czasy Kosowa, Iraku, Sudanu, Nikaragui itd. była i dalej jest planowana przez pewną grupę ludzi, dla których niewypowiedziane cierpienia milionów znaczą tyle co splunąć.  I to właśnie ci ludzie czy też słudzy szatana, jak mówią niektórzy, chcą nas skatalogować w jednym, jedynym celu – by zapewnić sobie nad nami niczym nie ograniczoną kontrolę, a co za tym idzie, absolutną bezkarność. A po co jacyś ludzie ciężko pracują i wydają biliony, żeby sobie to zapewnić, to już chyba czytelnikom nie musze mówić, bowiem nie od dziś wiadomo, że bezkarność jest rajem dla kryminalistów. Dlatego, jak powiadam, część społeczeństwa wierzy głęboko, że mamy tu do czynienia z dziećmi szatana i nawet, na poparcie swego zdania, są w stanie przedstawić odpowiednie passusy z Biblii. Ja osobiście nie jestem tego całkiem pewien, choć jeśli uznać absolutne zło za wymysł szatana, to rzeczywiście ci ludzie są wprost z piekła rodem.

Cóż bowiem, tak naprawdę, można osiągnąć przy pomocy mikroczipu, wszczepionego pod skórę człowieka? Po pierwsze, jak już wspomniałem. lokalizować człowieka z dokładnością do 1 metra. Poza tym zabijać nieprawomyślnych, chorych, ułomnych, inwalidów, starych ludzi czy też zupełnie normalnych, w celu kontroli populacji. Wiem, że zakłócania pracy serca i mózgu zostały juz przetestowane na zwierzętach, kiedy to absolutnie zdrowe krowy, po wysłaniu odpowiedniego sygnału, zdychały w ciągu kilku minut. Zresztą sam dr Carl Sanders mówił o tym publicznie, iż pod koniec jego pracy nad mikroczipem okazało się, że jest on w stanie, poprzez wysłanie odpowiednich fal radiowych wewnątrz organizmu, gwałtownie podwyższać stężenie adrenaliny we krwi. Poza tym, jak to już proroczo przewidział św. Jan, bez bioczipa człowiek umrze z głodu gdzieś na śmietniku, bo altruizm będzie prawdopodobnie karany wyjątkowo surowo; na pewno podobnie jak pomoc udzielana Żydom w Polsce podczas hitlerowskiej okupacji. Zaś co do wpływu bioczipu na pracę mózgu, to wygląda na to, iż w tej chwili głównym problemem, nad którym pracują pozbawieni sumienia naukowcy, jest opracowanie takiej emisji fal elektromagnetycznych, która by programowała szare komórki do takiego stopnia, iz by nie przyszło nam do głowy, by wydłubać sobie to małe świństwo z ciała.

Ciekawostką jest jeszcze, dlaczego zdecydowano sie wszczepiać bioczip na wierzchu prawej dłoni lub czole. otóż chodzi o źródło zasilania, rodzaj samoładującej się litowej baterii. I tak dr Sanders opatentował miniaturowy akumulatorek, który ładuje się pod wpływem zmian temperatury ciała w czasie wysiłku fizycznego. I co ciekawe, dwa miejsca na ludzkim ciele, gdzie te zmiany temperatur są najwyższe, to właśnie wierzch prawej dłoni oraz czoło na linii włosów. I jak tu nie wierzyć przepowiedniom? Z drugiej strony, przyszłość rodzaju ludzkiego póki co maluje się w tak czarnych barwach, że większość utworów apokaliptycznych się sprawdza. Tym bardziej, że możnai dzisiejszego świata mają swoiste poczucie humoru i na przykład superkomputer w Belgii, zdolny skatalogować każdego człowieka na świecie, nazwali ”BEAST” – Brussels Electronic Accounting Surveying Terminal. „BEAST” istnieje już od co najmniej 1975 roku i aż strach pomyśleć, jak od tamtego czasu został, na nasze nieszczęście udoskonalony.

W świetle tego wszystkiego, co tu już napisałem, staje się też zupełnie zrozumiałe, skąd u części rządzących elit i moralnych prostytutek z mediów taka zapiekła nienawiść do Pani Pauliny Hanson. Nie chodziło wcale o Aborygenów, Azjatów czy też o brak tolerancji; rzecz w tym, że Pani Paulina proponowała nam powrót do normalności. Do starych, dobrych czasów, kiedy to wymiar sprawiedliwości chronił uczciwych obywateli, nie bandytów, dzieci uczyły się szacunku dla starszych oraz dobra publicznego, rodzina była podstawa niezależną, a politycznych hochsztaplerów zanurzano w beczce ze smołą, a potem tarzano w pierzu. I właśnie ta normalność jest dla dzieci szatana największym zagrożeniem, bowiem jak to już pisałem wielokrotnie, globalizacji nie da się w żaden sposób zmieścić w naszej łacińskiej cywilizacji. Można ją zbudować tylko na gruzach i ruinach naszego duchowego dziedzictwa.

Tak więc, drodzy państwo, na naszych oczach sprawdza sie Apokalipsa św. Jana. Sprawdza się też to wszystko, co napisał George Orwell w książce „1984”, ale o tym już przy następnej okazji.

Komentarzy 10 to “Spójrz w oczy Bestii… – uwaga na mikroczipy!”

 1. Jednej rzeczy nie jestem pewien. Zeby zrobic porzadek nalezy najwpierw wszystko zburzyc i ograniczyc liczbe ludnosci do 500mln. To bedzie ta liczba ostatecznie sterowana i kontrolowana przez elity. jezeli to sie zgadza to musimy miec III wojne swiatowa ( Alex Jones zapowiada wojne z Iranem na pazdziernik tego roku), pandemie i inne kataklizmy, ktore zlikwiduja 90% naszej cywilizacji. Wtedy dopiero na gruzach bedzie mozna zbudowac Nowy Swiatowy Porzadek.

 2. RADAGAM Says:

  Prędzej dojdzie do rewolucji i wybijemy do nogi całą władze,niż damy się napiętnować.

 3. Katharsis Says:

  Ruina duchowego dziedzictwa jest już w toku, a zapewnia ją nam telewizja. Co tak naprawdę wartościowego w niej jest? Kilka programów przyrodniczych? Społeczeństwo karmione jest durnymi serialami czy programami typu reality show, żeby zainteresować ludzi czyimś wymyślonym od początku do końca życiem, a odciągnąć ich od rozmyślania nad własnym. W mediach promuje się „kult ciała”, w rezultacie młodzież teraz chce tylko odpowiednio „wyglądać”, to co się ma do powiedzenia nie jest już istotne. Gromadzą też rzeczy, bez których można się obejść. Czy jak umrzemy, to zabierzemy ze sobą nasze zaje…. fury i tv ileś tam cali? Bynajmniej! naszym zadaniem jest tylko nabijać kabzę bogaczom i dalej łykać to łajno, którym nas karmią.
  Depopulacja? Również odgrywa się na naszych oczach. Zapewnia ją nam firma Monsanto i jej genetycznie modyfikowane produkty, które powodują bezpłodność, poronienia i różne wady rozwojowe. Nie trzeba żadnej wojny, wystarczy cierpliwie poczekać…
  Zaprawdę, rację ma autor tego artykułu, apokalipsa odgrywa się na naszych oczach

 4. Moher Says:

  Szykują sobie miejsce w kosmosie,aby na ziemi wszystko zresetować CZYSTKA narodów.Może być jako nowy naród koszerny.Sypią samolotami bar z tlen. aluminium,pedziorstwo dożą do zera populacji.

 5. Wojtek Says:

  Masoni przejęli vatican, czytaj ORĘDZIA na

  OSTRZEZENIE.WORDPRESS.COM, niestety NWO jest… blisko!

 6. blokowany Says:

  Wpisz w google:
  Do-uczestnikow-forum-kontroli-umyslu
  i przeczytaj tego bloga byś więcej zrozumiał jak wykorzystuje się implanty, znamię bestii w polsce, to bardzo ważne bo na mnie korzystaja z bardzo zaawansoranej technologii

  totalna kontrola umysłu już się dzieje, implanty wszczepiane bezprawnie wprowadzając wcześniej werbalnie w głęboka hipnozę i do nikogo nie można zwrócić się z problemem że słyszysz głosy w głowie, bo uznają cie za wariata, nikt prawie nikt nie uwierzy w technologie bardzo zaawansowane jakie kontrolerzy stosują m.in na mnie, ofiarze kontroli umysłu. Dźwięki mikrofalowe ? czytanie w myślach? sterowanie werbalne na podstawie czytanych myśli, manipulacja, totalny mentlik w głowie, sterują każdy aspekt mojego życia od oddechu, temperatury ciałą, myśli a raczej skrawki na których zmuszają mnie bym się ograniczał bo prawdziwe myślenie, koncentracja są blokowane. Chociaż to piszę to wiem jak chaotycznie bo nie mogę się skupić na pojedynczym problemie dłużej, pustka w głowie. Ważne byś w to uwierzył jeśli jeszcze nie rozpoznałeś u siebie wyżej wymienionych symptomów. Powiedz komuś że słyszysz głosy w głowie to ci nie uwierzy bo to nie jest możliwe, nie było tego w telewizji, nie ma takiej technologii a prawda jest zupełnie inna a dowiesz się o tym i przestaniesz zaprzeczać jeśli znajdziesz się po którejś stronie, gdybyś był kontrolerem to byś coś wiedział, jako ofiara nic nie wiesz, ale przyjdzie czas na ciebie, ważne byś myślał samodzielnie czego mi już się odebrało, jestem całkowicie zależny od innych a że sa to bydlaki bez żadnych zasad, torturują mnie nieustannie to dlatego piszę i opisuję swoją sytuacje, problem o jakim się nie mówi a działa jak zorganizowana grupa przestępcza ale żaden kontroler się tak nie nazwie, mogą normalnie funkcjonować jednocześnie odbierając mi sens życia, wolność, sterują mną zmieniając się. Nigdzie nie odnajdę pomocy bo ONI wiedzą że pomagać mi nie wolno, sami mają czyste ręce, sterują mnie zdalnie lub bezpośrednio słysze ich z oddali, mówie do nich nie otwierając ust, syntetyczna telepatia, wszyscy zachowują się wobec mnie sztucznie, bydlaki mnie torturują, powiedział bym wszystko co wiem gdyby ktoś zaoferował mi pomoc, wyłączył implanty, wysłuchał, ONI odebrali mi wszystko! A z komentarzy na innych forach koczują tacy kontrolerzy któzy wmawiają schizofrenie czy inne choroby, to jest zorganizowana propaganda, psychuszki, ktoś to musi w koncu zmienić, nagłośnić, wymierzyć sprawiedliwość, słyszę i wiem kto mną steruje,wiem gdzie mieszka ale nie wiem po co mi to robią! Oni są bezwzględni, na nic moje nakazy oddania mi losu we własne ręce, ruszają mikrorobotami sprawiając bardzo nieprzyjemny dyskomfort, kłują bardzo blisko oczu, pod okiem, symulują świąd, tiki, tortury neuronowe, nie uwierzysz mi ja to wiem, ale chociaż spróbuj bo nie pisze tego bez powodu, ktoś może w koncu zaoferuje mi pomoc, jestem z zachodniopomorskiego inwigilowany@wp,pl

 7. Przestańcie tracić czas na bzdurne teorie o chipie, a zajmijcie się czytaniem Słowa Bożego. Tylko znajomość Słowa Bożego i posłuszeństwo Słowu Bożemu może was uratować w tych najtrudniejszych czasach.Żadna religia nie zbawi człowieka bo nawet niepochodzi od Boga. Zaufajcie tylko Jezusowi, który oddał za was to, co miał najcenniejsze. Co Bóg może jeszcze zrobić dla ludzi więcej ? czy oddanie swojego życia nie wystarczy ? Czy oczekujecie jeszcze coś więcej ? Może cudów ?
  Pamiętajcie jedno:
  Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli (J 20,29)

 8. Waldi Says:

  Witaj „rs”! Choć odstęp czasu jest spory, to ja jednak spróbuję coś w odpowiedzi do Ciebie i innych, napisać. Może akurat Bóg pokieruje, że zechcesz, mimo upływu tylu lat, zerknąć na to forum raz jeszcze.

  Zgadzam się z Tobą, że to „strata czasu na te bzdurne teorie o chipie”, oraz pochwalam zachętę, aby „zająć się czytaniem Słowa Bożego”, gdyż wiedza z tej Bożej Księgi z całą pewnością może wpłynąć na to, że wielu zechce podporządkować swoje życie temu Słowu, a to ostatecznie przyczyni się do tego, że uzyskają -jeśli wytrwają w posłuszeństwie- coś lepszego, niż to ich DOCZESNE, nierzadko nędzne, życie – uzyskają ZYCIE WIECZNE (Ew. wg Jana 17:3)!

  Jako znający tę wspomnianą przez siebie Bożą Księgę (nie wnikam teraz w to, czy znajomość ta jest w pełni poprawną do końca…), najpewniej już wiesz, że owe chipy i utożsamianie ich ze znamieniem „Bestii”, którą wg założeń M. Rozbickiego i jemu podobnych, miałby być jakiś wielki stacjonarny komputer, jest wysoce NIEPOPRAWNE. Z drugiej jednak strony całe to zagadnienie, jeśli pojmować je literalnie, może mieć jakieś tam swoje spełnienie (literalna PRAWA RĘKA i równie literalne CZOŁO) – doniesienia o ewentualnych przyszłościowo chipach mogą w dosłowny sposób harmonizować z tym, co Biblia mówi o Bestii i jej znamieniu. Za takowym harmonijnym współgraniem rożnych elementów poświadczającym „wiarogodność” Biblii, a może bardziej na odwrót – za szukaniem poświadczenia biblijnego dla swoich teorii, czy nawet zaistniałych faktów lub tych, jakie dopiero zaistnieją, stoi Przeciwnik Boga Najwyższego i Stwórcy całego Uniwersum – niewidzialny inteligentny byt o niechlubnych dwóch imionach, tj. Szatan, Diabeł. Choć on dobrze wie, że Słowo Boże w tym wypadku (Objawienie dane przez Boga Janowi za pośrednictwem Chrystusa i anioła), jak i we wielu innych miejscach, wypowiada się wyraźnie SYMBOLICZNIE i żeby ową symbolikę dokładnie pojąć, to trzeba uwzględniać konteksty – kontekst znaczeniowy danej grupy wersetów, oraz kontekst CAŁEJ Biblii, to on odwraca od tego uwagę mnóstwa religijnych ludzi, i nie tylko takich, i kieruje ją na wiele dosłownych zdarzeń i zjawisk, na jakie, będąc „bogiem [władcą] tego świata” , ma wielki wpływ – może sterować i też steruje pewnymi ludźmi i często wpływa na bieg wydarzeń w tym swym diabelskim świecie. Napisałem o tym dość obszernie na sąsiednim forum temu tematowi również poświęconemu, więc tu już za bardzo w tej sprawie rozpisywać się nie będę. Natomiast chciałbym się nieco odnieść do tego, co Ty dalej zawarłeś w swym krótkim tekście, w swej wypowiedzi.

  Otóż Ty wspomniałeś o tym, iż religia NIE ZBAWIA. No i trochę w tym racji jest, gdyż zbawieniem jest Bóg Najwyższy poprzez Chrystusa Jezusa. Te dwie Największe osobistości we wszechświecie dały naprawdę mocno liczące się ofiary po to, aby każdy, kto je uzna, nie stracił łaski Bożej, i tym samym mógł żyć wiecznie. Niemniej religijność i religia tez mają tutaj niebagatelne znaczenie. Dlatego też nie można, będąc w zgodzie z Biblią i ze zwykłą logiką, zgodzić się z Twym stwierdzeniem, że „Żadna religia nie zbawi człowieka bo nawet niepochodzi od Boga”. Może, żeby sobie ułatwić sprawę, przytoczę popularną definicję słowa: RELIGIA

  Oto i ta definicja: RELIGIA, to forma wielbienia. Składa się na nią system poglądów, wierzeń i praktyk uznawanych za słuszne przez jednostkę albo przez społeczność. Religia wiąże się zwykle z wiarą w jednego Boga lub wiele bóstw; cześć boską oddaje się też ludziom, przedmiotom, żądzom lub siłom natury. Wiele religii opiera się na wynikach obserwacji przyrody; są też religie objawione. Istnieje zarówno religia prawdziwa, jak i fałszywa.

  Czy zauważyłeś, że religia, to FORMA WIELBIENIA, oraz to, że istnieje religia OBJAWIONA. Jeśli przyjąć, że WIELBIENIE Boga uskutecznia się za Jego aprobatą, a nawet, jak to wynika niezbicie ze Słowa Bożego, wręcz z uwagi na Jego zalecenia, oraz, że Bóg objawił się w różny sposób (między innymi przedstawiając siebie pokornym ludziom i ukazując prawdziwe nauki i postępowanie mające ścisły związek z WIELBIENIEM), to czy można zaprzeczyć, że wyznawanie religii PRAWDZIWEJ, którą Bóg Najwyższy i Jego Syn akceptują, bo ją sami ustanowili pośród ludzi, jest poprawne i konieczne, oraz, że prowadzi do życia wiecznego…

  Tak więc to prawda, że zbawienie głównie zależy od Boga i Jego Chrystusa, ale religia prawdziwa dana i objawiona nam przez Boga, jest jakby wyznacznikiem tego, co Najwyższy wraz ze swoim Synem, akceptują, i czego od nas wymagają. Przecież sam Jezus okazał się bardzo bogobojną istotą, a kiedy stąpał po ziemi to wyraźnie powiedział, że po to przyszedł na świat, aby spełniać wolę swego Ojca. Spełniając tę wolę, Jezus bez wątpienia wielbił swego Ojca, wychwalał go bardzo szczerze, a więc tym samym wyznawał religię prawdziwą, Gdyby odrzucił tę religię, jak to zrobili np. niewierni Żydzi, to z pewnością odrzuciłby wykonywanie woli Bożej i tym samym musiałby zostać odrzucony przez swego Boga. Jego religijność zeszłaby na manowce i stałaby się niegodna w oczach Bożych, gdyż nie harmonizowałaby z tym, czego wymaga od swych stworzeń sam Bóg.
  Widzimy zatem, że pojęcie WIELBIENIE, ODDAWANIE CHWAŁY poprzez SPEŁNIANIE BOŻEJ WOLI, składa się na RELIGIJNOŚĆ i RELIGIĘ – jest związana z FORMA WIELBIENIA, kora może być poprawna, bo zgodna z wolą Boga, lub nie, bo z ta wolą wyraźnie sprzeczna. Czyli może wielu twierdzić sobie, że zostaną zbawieni tylko poprzez Chrystusa i wiarę w niego, ale jeśli nie wielbią Boga zgodnie z wytycznymi WIELBIENIA (zgodnie Z RELIGIĄ), jakie On objawił ludziom, to ich twierdzenia, okażą się bez znaczenia i bez względu na to czy uważają się za wyznawców jakiejś religii, czy też są areligijni, to ich kresem będzie odrzucenie i „śmierć wtóra”

  Można byłoby więc zadać ważne pytanie: Dlaczego jest tyle religii?
  Według opublikowanych, dostępnych mi akurat w tej chwili, zestawień,oprócz 10 głównych religii istnieje około 10 000 mniejszych religii, z czego jakieś 6000 w Afryce, 1200 w USA i setki w innych krajach. Najpewniej to, co teraz podaję (dane) jest już przestarzałe, bo pochodzi sprzed kilkunastu lat, niemniej ukazuje, jak wielka masa ludzi jest zrzeszona w najróżniejszych organizacjach religijnych, po większej części zwanych Kościołami.
  Powstawanie nowych społeczności religijnych przypisuje się wielu czynnikom. Niektórzy sądzą, że różne wyznania po prostu pokazują rozmaite możliwości przedstawiania prawdy religijnej. Niemniej z porównania ich nauk i praktyk z Biblią wynika raczej, że źródłem różnorodności religii jest okoliczność, iż wielu woli naśladować ludzi, zamiast słuchać Boga. Warto zaznaczyć, że mnóstwo nauk wspólnych licznym religiom, ale sprzecznych z Biblią, pochodzi ze starożytnego Babilonu.
  Kto jest sprawcą tego zamieszania religijnego? Jak już wyżej wspomniałem, Biblia utożsamia Szatana Diabła z „bogiem tego systemu rzeczy” (2 Kor. 4:4). Ostrzega, że „to, co narody składają w ofierze, składają w ofierze demonom, a nie Bogu” (1 Kor. 10:20). Jakże ważne jest więc upewnienie się, czy rzeczywiście oddajemy cześć prawdziwemu Bogu, Stwórcy nieba i ziemi, i czy nasz sposób wielbienia cieszy się Jego uznaniem! Czy nasza religijność jest bez zarzutu i jest tą, jaką zaleca nam sam Bóg np. poprzez swego Syna? Czy WYZNAJEMY naprawdę RELIGIE PRAWDZIWĄ?!

 9. pupek Says:

  juz to robia w psychiatrykach i przy operacjach

 10. Jowisz Says:

  Ja wierzę tym wszystkim ludziom, którzy piszą o tych głosach wewnątrz głowy. Nie robili by tego dla samego widzimisię. Internet jest jedyną drogą do kontaktu ze światem i do nagłośnienia sprawy. To nie żaden objaw choroby psychicznej, wszyscy piszą składnie i poprawnie mają świadomość tego co się z nimi dzieje. Potrafią oddzielić to co się dzieje w nich od życia realnego. Chyba że od zawsze prowadzili te „doświadczenia” na ludziach jednak ludzie nie mogli się bronić i uznawano właśnie te objawy za chorobę psychiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: