CZAS DZIAŁAĆ!

CZAS DZIAŁAĆ!

Żyjemy naprawdę w ciekawych czasach pełnych wyzwań, zagrożeń, ale i szans zarazem. Zagrożenia znamy – kolejne ataki „pod fałszywą flagą”, czyli wielkie oszustwo globalnego terroryzmu, sztucznie kreowane pandemie i akcje szczepień na masową skalę, możliwa wojna z Iranem, kolejny celowo projektowany kryzys gospodarczy i tak dalej. Jednocześnie jednak coraz większa grupa ludzi dostrzega prawdę o świecie i wie o planach Nowego Porządku Świata, zna metody i cele działania globalnej elity. Jest to naprawdę coraz bardziej masowe zjawisko i myślę, że nazwanie tego „czasem przebudzenia” nie jest przesadą.

Oczywiście miliony ludzi wciąż smacznie śpią w pięknej iluzji demokracji i wolności słowa i zupełnie nie mają pojęcia co się dzieje. Papka medialna pompowana w ich umysły jest ich całym światem. I tu nasze zadanie, nasza misja: docierać z informacją do wszystkich i za pomocą wszelkich możliwych środków. Zegar tyka, a elita światowa nie śpi. Kto wie, co stanie się jutro? Czy znowu nie nastąpi kolejny 11 września dający im pretekst do cenzury i kontroli totalnej internetu, do kolejnej globalizacji i centralizacji?

Nie możemy na to czekać. Czas działać

Wiem, że wielu ludzi nie chce znać prawdy, nie obchodzi ich to. Cóż, wolna wola. Ale my nie możemy być bierni. Musimy szerzyć tę informację, by dać każdemu przynajmniej szansę zrozumienia sytuacji na świecie.

Na wiosnę na pewno ruszmy z akcją „Wszystko jest OK. w Poznaniu, toteż zachęcamy do zgłaszania się wszystkich chętnych do uczestniczenia w niej oraz do przygotowywania tekstów. Ruszymy też z sondami ulicznymi (wraz z rozdawaniem filmów i ulotek), które zarejestrujemy na kamerze cyfrowej. Czekamy też na Wasze propozycje i pomysły w kwestii organizacji różnych akcji i happeningów – piszcie je na naszym forum.

Mamy także możliwość kopiowania i nagrywania wielu filmów, więc jeśli ktoś posiada bazę filmów w wysokiej rozdzielczości – przydałaby się, także na pokazy filmów za pomocą projektora. Prosimy też o przysyłanie waszych pomysłów i projektów ulotek, ponieważ będziemy mogli wydrukować ich całkiem sporo i trzeba to wykorzystać.

Czekamy na Waszą pomoc. My – twórcy tej strony wraz z kolegami – na pewno nie odpuścimy i będziemy robić wszystko co w naszej mocy. Jednak z Waszą pomocą mielibyśmy większą siłę.

Czas wziąć odpowiedzialność na siebie. Nie patrzeć na innych, nie czekać, aż ktoś zrobi coś za nas. Każdy może coś zrobić i pomóc.


Mikołaj Rozbicki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: