Iluminaci – prawdziwe źródło terroryzmu

Nie dajcie się zwieść iluzji, że naszą cywilizację atakują zgraje islamskich faszystów, a globalne elity mają nas przed nimi uchronić. Prawdziwi terroryści sterują wydarzeniami w zaciszu gabinetów posługując się służbami specjalnymi i marionetkowymi politykami. Historia sponsorowanego przez rząd terroryzmu jest stara jak świat. Ludzie rządzący zza kurtyny robili to nie raz i nie zawahają się zrobić tego ponownie, licząc na to, że nikt się nie zainteresuje i nie będzie zadawał niewygodnych pytań. A jest to dla nich bardzo skuteczna metoda dla osiągania ich celów.

Najbardziej znaną metodą osiągania celów politycznych iluminatów były i są “operacje pod fałszywą flagą” (False Flag Operations), które dawały zawsze wygodny pretekst do wywoływania kolejnych wojen oraz do wprowadzania określonych aktów prawnych ograniczających prawa obywatelskie i zwiększających władzę biurokratycznych i militarnych instytucji państwa. Takich zabiegów agencje rządowe m.in. amerykańskie dokonywały już nie jeden raz.

Operacje sponsorowanego, rządowego terroryzmu mają wyglądać na operacje wykonane przez wrogie siły, gdy w rzeczywistości dokonują ich przedstawiciele np. własnej armii. False flag operations – angielska nazwa (operacje pod fałszywą flagą) wzięła się zapewne jeszcze z czasów walk na morzu, lub zachowania piratów, którzy wywieszali na masztach przyjazne flagi, by w ostatnim momencie zmienić je na trupią czaszkę i zaatakować zaskoczonego tym faktem wroga. Takich samych metod używano także później w marynarce i lotnictwie, uciekając się do podstępu i przemalowując własne znaki identyfikacyjne na kolory wroga tak, by niepostrzeżenie przedostać się na jego terytorium i tam dokonać niespodziewanegoataku lub aktu dywersji.

Z naszej własnej historii doskonale pamiętamy pewien fakt – pretekstem do niemieckiego ataku na Polskę był rzekomy atak Polskich żołnierzy na niemiecką radiostację w Gliwicach. Ta od samego początku zaplanowana przez Niemców prowokacja nosiła kryptonim „Operacji Himmler”. Fakt zorganizowania całej akcji przez Niemców wyszedł na jaw dopiero w czasie procesu norymberskiego. Jest to typowy i bardzo znany przykład właśnie operacji „pod fałszywą flagą”.


Nieco na innej zasadzie oparto operację specjalna zwaną incydentem w Zatoce Tonkijskiej z 1964 r. Była ona pretekstem przystąpienia Stanów Zjednoczonych do wojny w Wietnamie. Otwarty konflikt pomiędzy USA i Wietnamem Północnym rozpoczął się 5 sierpnia 1964 r., gdy lotnictwo strategiczne Stanów Zjednoczonych rozpoczęło zmasowane lotnicze bombardowanie terytorium Demokratycznej Republiki Wietnamu. Powodem reakcji amerykańskich wojsk było oficjalne wyjaśnienie, że w nocy z 2 na 3 sierpnia trzy kutry torpedowe DRW zaatakowały amerykański niszczyciel „Maddox”, ponoć już na otwartym morzu. W 1999 r. – po upływie 35 lat – odtajnione zostały przez USA akta i dokumenty wojskowe, dotyczące tegoż incydentu i nawet dowódca okrętu „Maddox” oraz wysocy urzędnicy Departamentu Stanu i CIA wyjaśnili, że żadnego incydentu nie było! Wszystko zostało wymyślone na użytek propagandowy już po przygotowaniu się do wojny przez USA! No – jedynie dziękować losowi należy w tym przypadku, że tajne służby nie zdecydowały się faktycznie sami zatopić swojego własnego statku z własnymi obywatelami, a zatem nikt nie ucierpiał…Ale marna to pociecha, bo ile milionów ludzi zginęło podczas wywołanej przez to wojny…


Słynne podpalenie Reichstagu także jest przykładem tego typu działań. Sam Goering zajął się planem podłożenia ognia pod budynek niemieckiego parlamentu. Następnie winę zrzucono na upośledzonego umysłowo młodego człowieka, którego skazano w pokazowym procesie. Podpalenie parlamentu wywołało odpowiednie nastroje wśród  niemieckich obywateli, które podsycane przez propagandę, pozwoliły Hitlerowi przeforsować ustawy dające mu praktycznie pełnię władzy w państwie – a to właśnie było mu potrzebne. Czy zatem nie dziwi was fakt, że ustawy przeforsowane wówczas w nazistowskich Niemczech w swej wymowie były bardzo podobne do wprowadzonej przez G. W. Bush’a ustawy “Patriot Act” po atakach na World Trade Center, a także do brytyjskich “Terrorist Acts”?. To naprawdę sprawdzony i wypróbowany schemat działań, zmierzający do ustanowienia kolejnejdyktatury, tym razem światowej.

W Stanach Zjednoczonych będących siedliskiem iluminatów można wymienić kilka takich operacji, o których można było się dowiedzieć dopiero po wielu latach, gdy przedawniła się w stosunku do nich klauzula „tajne” uniemożliwiająca wcześniejszy wgląd w dokumenty. Bardzo znana swego czasu była sprawa amerykańsko-brytyjskiej operacji „Ajax”, o której pisał The Guardian w 2003 roku. Dotyczyła ona obalenia w roku 1953 pierwszego demokratycznego rządu Iranu, na którego czele stał ówcześnie prezydent – Mohammed Mossadek. Chodziło o ropę naftową – Mossadek stwierdził, że Iran powinien zacząć osiągać jakieś profity z wydobywanej na ich terytorium przez Brytyjczyków praktycznie za bezcen ropy naftowej i  w konsekwencji nie zgodził się na dalszy wydobywczy monopol ówczesnego BP (British Petrol). Na to Brytyjczycy nie mogli pozwolić, więc rozpoczęto akcje służb specjalnych. Rozpętano akcję dezinformacyjną w Irańskich mediach, która winiła właśnie Prezydenta za szereg terrorystycznych „ataków” w rzeczywistości przeprowadzanych przez CIA oraz brytyjskie MI6. Na ulicach Teheranu rozrzucono propagandowe ulotki informujące o ogólnym niezadowoleniu z terrorystycznych rządów Prezydenta Mossadeka, podburzano do buntu i sprowokowano zamieszki w czasie których zginęło około 300 osób. W rezultacie zainscenizowanego “przewrotu”, prezydent Muhammed został odsunięty, a władzę objął szwagier współpracującego z CIA generała, którego dyktatorski reżim przez następne 20 lat utrzymywany siłą i przemocą na narodzie irańskim, w olbrzymiej części sponsorowany był przez amerykańskie i brytyjskie służby specjalne. Widzicie już  w  jak  prosty  sposób  “załatwiani”  są  ci  wszyscy,  którzy  przeciwstawiają  się interesom iluminatów.

Bardziej szokującym przykładem terrorystycznej działalności rządów są operacje pod wspólnym kryptonimem „Gladio”, w których mniej więcej od 1959 roku poprzebierane za terrorystów tajne siły NATO dokonywały prowokacji i zamachów bombowych praktycznie na całym świecie! W oficjalnych dokumentach możemy przeczytać, że celami “zamachowców” były m.in. pociągi, autobusy miejskie, szkoły i szkolne autobusy…Tak, tak widok zabitych dzieci był bardzo korzystny, gdyż zszokowana opinia publiczna pozwalała się tym samym łatwiej manipulować.


Jedną z najstraszniejszych akcji owych tajnych grup NATO był atak bombowy w 1980 roku na Boloński dworzec kolejowy. Zginęło wtedy 95 osób, a ponad 200 osób zostało rannych. Fakty mówią jasno: za tę tragedię nie byli odpowiedzialni ani żadni neo-faszyści, ani lewicowe Czerwone Brygady, tylko rządy państw należących do NATO, które z premedytacją prowadziły takie operacje w celu manipulowania opinią publiczną, a co za tym idzie wewnętrzną polityką poszczególnych państw. Przerażające, ale niestety prawdziwe. Sprawa wyszła na jaw dzięki premierowi Włoch Giulio Andreottiemu, który ujawnił fakty dotyczące rzekomych “terrorystów”. Po ich ujawnieniu nawet Parlament Europejski wystosował wtedy specjalną rezolucję potępiającą takie działania, w której wzywał do indywidualnych śledztw w każdym z państw struktur NATO. Niestety większość  państw wraz z USA na czele przyjęła taktykę całkowitego milczenia.

I tak oto przechodzimy do słynnych “zamachów terrorystycznych” z 11 września 2001 roku. Przypomnijmy sobie kilka faktów: wyraźne ślady wybuchów na poszczególnych piętrach oraz zeznania świadków o licznych eksplozjach tuż przed zawaleniem się wież (ładunki wybuchowe mające wyburzyć w kontrolowany sposób obie konstrukcje), zawalenie się z niewiadomych przyczyn WTC 7 – budynku, w który nie uderzył żaden z samolotów (centrum dowodzenia akcją?), brak śladu samolotu, który rzekomo uderzył w Pentagon, brak jakiegokolwiek nagrania z tego miejsca naszpikowanego kamerami (wszystkie skonfiskowane przez tajne służby), jakikolwiek brak reakcji Sił Powietrznych USA pomimo istnienia odpowiednich procedur, część rzekomych terrorystów-zamachowców okazało się żyć i mieć dobrze…Wystarczy? No to jeszcze dodajmy, że w przeddzień zamachów, George Bush Sr. jadł śniadanie z bratem Bin Ladena, a sam Osama Bin Laden będący głównym straszakiem wojny z terroryzmem od lat pracował dla CIA pod nazwiskiem Tim Osman (przysłużył się USA kiedy ZSRR zaatakował Afganistan). Trzeba też wiedzieć, że jego rodzina ma bliskie osobiste i finansowe powiązania z Bushami. Firma Bin Laden Construction zbudowała 100% wojskowych baz amerykańskich na Bliskim Wschodzie i brała też udział w budowie World Trade Center. Rodziny Bushów i Bin Ladenów nawet wakacje spędzały wspólnie.


Tak więc na pewno nigdy nikt go nie złapie, a są nawet informacje, że zmarł on z powodu niewydolności nerek w okresie ataków z 11 września… Cała ta fikcyjna “Wojna z terroryzmem” ma na celu stworzenie nowego przeciwnika, bo wraz z Murem Berlińskim upadł komunizm, (co zapewne także było manipulacją) i trzeba było wytworzyć nowego przeciwnika. Terroryzm jest kolejnym straszydłem. Iluminatom zależało na wywołaniu fikcyjnego zagrożenia, niezbędnego do przeforsowania ustaw i praw których nie udałoby się wdrożyć w czasie względnego pokoju. Rządzący nami zawsze potrzebują wroga, prawdziwego lub fikcyjnego.

Mikołaj Rozbicki

Komentarzy 17 to “Iluminaci – prawdziwe źródło terroryzmu”

 1. D.Ignatiuk Says:

  dzisiaj 20:11
  Odkryłam „Cykle Templariuszy”

  1013 rok-wyprawy wojenne króla Polski Bolesława Chrobrego na tereny Niemiec
  przyniosły potem Polsce wyprawy odwetowe Niemiec na Polskę.

  + 100 lat=1113=powstało Księstwo Kijowskie,
  z jego rodów wywodziły się potem polskie królowe,żony Piastów-Maria Dobroniega kijowska,Zbysława kijowska,Wierzchosława,Eudoksja.

  +100 lat=1213-Jan Bez Ziemi król Anglii został lennikiem papieża,cesarz Barbarossa nadał margrabiom polskie Pomorze,oni tam potem panowali.

  +100 lat=1313-wojny Polaków z Krzyżakami,we Francji król Filip IV Piękny zniszczył Zakon Templariuszy,co 100lat wraca w historii samozemsta za tamtą zbrodnię.

  +100 lat=1413-Zygmunt Korybutowicz prowadził wojny w Czechach o tron dla siebie.

  + 100 lat=1513-1531 w tych latach Hiszpanie pod wodzą Pizarro i Almagro wymordowali całą cywilizację Indian Inków,a potem Azteków,ktorzy byli spadkobiercami najstarszej cywilizacji na Ziemi-Indian Majów z Peru, Gwatemali, Boliwii,Hondurasu z X tysiąclecia sprzed naszej ery

  + 100 lat=1613-walki Bethleena Gabora
  z Habsburgami o Zach.Węgry,lata słynnej „dymitriady”-wojny Polski z Rosją o koronę carów dla Dymitra II Samozwańca,a potem dla króla Polski-Wazy

  + 100 lat=1713-Maria Teresa Habsburg została cesarzową Austrii,zmarł król Prus,po nim wstępował na tron kolejny Hohenzollern,w Polsce walki o władzę dla króla S.Leszczyńskiego.

  +100 lat=1813-klęska armii napoleońskiej
  w „bitwie narodów pod Lipskiem”przyniosła początek upadku Napoleona I,podczas odwrotu spod Lipska zginął w nurtach Elstery
  w Niemczech słynny polski wódz książę Józef Poniatowski, bratanek polskiego króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.Upadło też założone przez Napoleona Księstwo Warszawskie.

  + 100 lat=1913-wybuchły dwie wojny bałkańskie.

  + 100 lat=2013- niedługo nadejdzie,gdzie wybuchnie kolejna wojna? Co 100 lat wstecz były same wojny!

  D.Ignatiuk
  23 XI 2007

 2. jewels Says:

  „Masoneria, w języku angielskim zwana „freemasonery”, czyli „wolnomularstwo”. Obecna propaganda żydowska na całym świecie podaje różne daty jej powstania XIV, XV, XVI, XVII wieku jest to niezgodne z prawdą. Żydzi celowo wprowadzają ludzi w błąd, żeby nikt nie domyślił się, od kiedy ta organizacja istnieje, od czego powstała i do czego zmierza.
  Scharakteryzuję jej zalążki i cele. Z różnych książek i archiwalnych dokumentów wynika niezbicie, że wolnomularstwo powstało jeszcze przed narodzeniem Chrystusa. Celem jego jest zdominowanie, przez Żydów, innych nacji „gojów” na całym świecie i podporządkowanie ich sobie. Jest to ścisła realizacja żydowskiego programu, który zawarty jest w Talmudzie.
  W Talmudzie czytamy: „nie-Żydzi to bydło tylko w ludzkiej postaci. Są stworzeni przez Boga na usługi Żydom. Są gojami. Naród żydowski to naród królewski, do którego należy cały świat i jego bogactwa na nim”.
  Zalążki wolnomularstwa datują się (jak głosi legenda) od czasów Króla Salomona. Główny architekt budowli tej świątyni, (a była to pierwsza świątynia masońska) Hiram Abbif, ówczesny Król Tyru i były mistrz, po ukończeniu jej budowy, jako pierwszy ujawnił Salomonowi tajne hasło masońskie, nazwę tej organizacji. Oto wypowiedziane przez niego słowa „Mach Hach Bone”, co po angielsku znaczy „Grand Masonic World”. Hasłem tym posługują się do dnia dzisiejszego.
  Czy tak było naprawdę?
  Ze Starego Testamentu wynika, że Żydzi od czasów rzekomej ucieczki z niewoli egipskiej mieli coś w rodzaju swojej organizacji, która później po klęsce Judei w Babilonii (niewola babilońska) przybrała konkretną nazwę „Sanhedryn”. Był to i nadal jest mózg żydostwa, w skład którego wchodzi 71 rabinów, którzy są zakonspirowani i zarządzają z ukrycia. Nawet sami Żydzi nie wiedzą których, natomiast wiernie wykonują ich polecenia.
  Żydzi skupieni w swoich stowarzyszeniach czy organizacjach podlegając sanhedrynowi byli wykonawcami jego poleceń i służyli, jako narzędzie do eksterminacji narodów nie-żydowskich. To prawdopodobnie były pierwsze zalążki późniejszej masonerii.
  Wszystko wskazuje na to, że korzenie masonerii biorą się z żydostwa. Główne założenia masonerii opierają się na żydowskiej księdze „kabały”.
  Po ukrzyżowaniu Chrystusa, który ujawnił ludzkości całą prawdę o żydach i ich szatańskim spisku przeciw innym narodom, Żydzi postanowili zmienić swój kierunek działania i tą tajną organizację skierować do walki z chrześcijaństwem. Żydzi w stosunku do innych narodów, które przyjęły chrześcijaństwo, byli procentowo niewielką siłą. Bali się walczyć jawnie i przeszli do podziemia. Nałożyli sobie rygor przestrzegania jeszcze większej tajności w działaniu tej organizacji już o profilu masońskim.
  Dopiero w XVI wieku, gdy ich populacja powiększyła się zaczęli stanowić poważną siłę. Loże masońskie zaczęły działać jaw-nie, szczególnie w Europie Zachodniej w takich krajach jak Anglia, Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania. (Oczywiście nie ujawniając swoich celów, do jakich dążą). Oficjalnie masoni głoszą wolność, tolerancję, pokój, itd.
  Wszystko jest jednym wielkim „kłamstwem”. Kto zna dobrze Żydów i lichwę żydowską, wie, że żaden z nich nigdy nie powie prawdy, żyje on z kłamstwa, podstępu i ludzkiej krzywdy. Są to ludzie, którzy mają w sobie coś z diabła. Oto słowa Chrystusa Ew. Św. Jana 8,44 który powiedział do Żydów: „wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie”.
  Tak, wygląda przedstawiona w wielkim skrócie początkowa historia masonerii. Szczegółowy program i jej działalność przedstawione są w dalszej części książki.
  Przestrzegam czytelników przed straszliwą konspiracją żydowską z „Sanhedrynem” na czele.
  W książce, spotkacie się z różnymi określeniami jak „Nieznani Naczelnicy”, „Mędrcy Syjonu”, „Nieznani Przywódcy” jest to nic innego jak „Sanhedryn”.
  Nie mniej niebezpieczna jest, niżej stojąca od Sanhedrynu masoneria z jej odrębnymi lożami czy kastami. Wymienię najważniejsze z nich: „Rada 33 stopnia wtajemniczenia”, jest to najwyższa hierarchia w masonerii. Podlegają tej radzie organizacje masońskie jak: Klub „Bilderberg”, „Illuminati”, „Różokrzyżowcy” (dawniej „Prieure de Sion”), „Rotary Klub”, i wiele innych. Zakony: „Zakon Rycerzy Maltańskich”, „Zakon Templariuszy”,Zakon Obrońców Św. Grobu”, i wiele innych.
  Następnie organizacje: „ONZ”, „NATO”, „Międzynarodowy Fundusz Walutowy”, „Bank Światowy”, „EWG”, „Światowa Organizacja Zdrowia”, „Czerwony Krzyż”, „Trójstronna Komisja” (Trilateral Commission) i wiele innych mniej znaczących są to organizacje stworzone i kontrolowane przez żydo-masonerię.
  Nazwy określające grupy jak: „Globaliści”, „Kapitaliści”, „Komuniści”, „Syjoniści”, „Liberałowie” (bardzo niebezpieczna grupa ludzi), „Naturyści” itd.
  Za wyżej wymienionymi nazwami, kryją się konspiratorzy żydowskiego spisku. Trzeba się ich wystrzegać i być świadomym zagrożenia, jakie niesie ich działalność.”
  Tomasz Koziej „Żydzi i ich plany”

 3. Adam Says:

  Dzięki za bardzo ciekawe komentarze np. określ. „wolnomularstwo” słyszałem od pewnego profesora w http://www.dlapolski.pl ale nie bardzo czaiłem o co biega.
  Pozdrawiam Wszystkich !

 4. Wojtek Says:

  Masoni przejęli vatican. Czytaj Orędzia na:

  OSTRZEZENIE.WORDPRESS.COM

 5. Gównniut Sroczeptus Says:

  Zapomniałeś dodać że ataki z 11 Września przepowiedziane były w filmach i kreskówkach Hollywoodzkich.Jak znasz angielski to wpisz na You Tubie „9/11 predicted in hollywood films”

 6. Anonim Says:

  Ludzie… Gdzie wy żyjecie? Jeśli połączyć te fakty w innymi faktami to to nie ma żadnego sensu 🙂

 7. cbx Says:

  A dla mnie to jak dobrze ulorzone puzzle. Szatan nadciaga. Obejrzyjcie np teledyski amerykanskich idoli jak np kesha , gaga , milley cyrus , jaya z , beyonce , rihanny itp . Potem wyszukajcie reverse satan music i macie. Przerazajace

 8. Anonim Says:

  penis

 9. Anonim Says:

  To jest bardzo ciekawe! że akurat 11 września 2001r. podczas zamachów na dwie wierze w pracy nie było żadnego żyda ?!

 10. drkangur Says:

  skąd wiesz że nie było tam żyda?? z tv?

 11. Anonim Says:

  wszystko się wam pomięszało

 12. Anonim Says:

  Bardzo ciekawe

 13. robin hood Says:

  Trzeba być ślepcem i głupcem, by żydowskiego draństwa nie dostrzec.

 14. Anonim Says:

  zawsze bankami rządzili żydzi od wieków, i w rządach też tam są oni są wszędzie

 15. Polska polka Says:

  Przecież ze skarbców pod wieżami kilka dni wcześniej bylo wywiezione złoto, a pilot Specjalista wypowiadał się że nie jest możliwe aby samolot uderzył ponieważ rozleciał by się na zewnątrz..a on przelecial z drugiej strony!! Nikt nie widziałam samolotów.to byly animacje komputerowe

 16. Prawda jest. ZE NA KAZDEJ WOJNIE ONA PIERWSZA GINIE POSLUCHAJCIE CO PIERWSI WAM DONOSZA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: