Kto rządzi tym światem – spotkanie 7.01.2010r

W dniu 7.01.2010 w Poznaniu odbyło się spotkanie pt “Kto rządzi światem” na którym wyświetlony został film pt. “Wezwanie do przebudzenia” a po filmie Mikołaj Rozbicki poprowadził wykład. Przyszło ponad 50 osób mimo że było to pierwsze takie spotkanie zorganizowane przez prawda.xlx.pl i czas przebudzenia.

No przyjaciele – już po wszystkim. Myślę, że się udało – było ok 40 osób, większość naprawdę mocno zainteresowana tematem o czym świadczy fakt, że po 2 godzinnym filmie 90% z nich zostało na godzinę (chyba godzinę bo nie pamiętam zbytnio jak wówczas czas leciał 🙂  mojej prelekcji oraz około półgodziny swobodnej debaty/rozmowy pomiędzy nami…Przekrój wieku i płci bardzo zróżnicowany – to dobrze. Było wielu młodych, ale też kilka osób starszych. Niektórzy z nich byli z kategorii „ostro-katolickich” i czasem nam nieco przerywali szczególnie jak wszedłem na temat pt „Religia niszczy duchowość” – wówczas zareagowali na to alergicznie strasznie, ale spoko – byłem delikatny i zaznaczyłem, że to moja opinia, to tylko moje spojrzenie ja tak uważam, ale i tak wszyscy jedziemy na tym samym wózku – katolicy i nie katolicy, bez znaczenia to jest kto w co wierzy. mamy bowiem wspólne zadanie…

A tak poza tym spotkałem masę świetnych ludzi, energicznych, mądrych, chętnych do działania – także jestem optymistą, jestem naprawdę zadowolony z tego, szczęśliwy….zmiana nadchodzi. Revolution is NOW!

DZIĘKI WAM ZA PRZYBYCIE!!! I działajmy dalej. Wszyscy razem. Każdy może zrobić coś dobrego, każdy ma siłę i moc.

Moja prelekcja chyba się udała, ale jako jej autor nie będę się wypowiadał – sami ocenicie jak zobaczycie na You Tube  Zaznaczam, że inspirowałem się Ickem, więc kilka obrazów i porównań wykorzystałem bo są po prostu najlepsze i nie ma co odkrywać Ameryki na nowo. Ale myślę sporo też dałem od siebie. Najważniejsze jest jednak posłanie odpowiedniej informacji w tym wszystkim.

Skrócę moje wrażenia po spotkaniu parodiując pewną reklamę:

Laptop 2000 złotych, projektor tysiąc złotych, kamerka cyfrowa 800 złotych…..Słowo „dzięki za ten pokaz, to spotkanie, fajnie że działasz” – BEZCENNE….

Tylko to jest tak naprawdę dla mnie ważne i to daje mi siłę…

Pozdrawiam!! 🙂

Mikołaj Rozbicki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: