Matrix współczesnego świata– masońskie dzieło XX wieku

Wystarczy przez dobre kilkanaście minut usiąść przed telewizorem, ażeby dostrzec jak gigantyczne pranie mózgu dokonuje się na społeczeństwie codziennie we wszystkich możliwych mediach współczesnego świata. Poczynając od niewinnie wyglądających programów sportowych, kącików smakosza, serialach i filmach sensacyjnych o modzie, a na politycznych debatach i serwisach informacyjnych skończywszy. Obok bardzo grzecznych, pseudointelektualnych propozycji dla nieco bardziej rozgarniętych całą masą do naszych domów wciska się przemoc, pornografia, chamstwo  – jednym słowem w cenie jest tania, nie zmuszająca do myślenia rozrywka.

Jedz, pij, kupuj…nie myśl

Wszystko sprowadza się na poziom taniego spektaklu, show – żerującego na naszych najniższych instynktach. Jak na dłoni widać niesamowity pęd mediów do całkowitej redukcji naszego intelektu, do totalnego zaniku myślenia, refleksji i naturalnego instynktu do badania i odkrywania prawdy o rzeczywistości. Całe życie ma wyglądać jak w barze fast-food – wszystko szybko, łatwo, tanio i nieważne, że jest to dla nas szkodliwe, zabójcze wręcz, bo przecież cała nasza uwaga skupia się na “estetyce”, modzie i wygodzie. Nasze wymagania mają się sprowadzić do materialnego piękna, czysto fizycznych doznań osiąganych jak najmniejszym nakładem sił, bez względu na to jak wpływa to na nasze zdrowie fizyczne i duchowe. Media czuwają, abyś nie zadawał za dużo pytań, żebyś za dużo nie myślał, nie przejmował się twoimi prawdziwymi problemami, kłopotami i żebyś nie badał prawdy. Zajmij się lepiej tak “ważnymi” kwestiami, jak zakup nowego samochodu, jaki jutro w kinie obejrzeć film, jak pięknie urządzić sobie dom, jakie kupić meble, jak ubierać się modnie, jak wciąż wyglądać młodo, i tak dalej…

Komu to służy?

W zasadzie nic dziwnego, że tak się dzieje. Grupa ludzi, która od setek już lat z wielką determinacją i niezwykłą skutecznością w spiskuje w celu objęcia totalnej władzy na całym globem (jakkolwiek ich nazwiemy) nie mogłaby nie wykorzystać tak niezwykle skutecznego narzędzia manipulacji jakim są masmedia. Od samego początku kinematografii jej propagandowa, psychomanipulacyjna moc była wykorzystywana w celach otumanienia społeczeństwa i jego kontroli. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się jak w nazistowskiej Trzeciej Rzeszy świetnie funkcjonowała machina propagandowa Josepha Goebbelsa, jak bardzo była skuteczna i jak wielki był jej wpływ na zdobycie i ugruntowanie władzy Hitlera, a później na ciągłe mobilizowanie niemieckiego społeczeństwa do walki z wrogami reżimu.

Temu właśnie mają media służyć przez całkowite “ogłupianie” ludzi mają pomagać sprawować całkowitą nad nimi kontrolę. Dziś praktycznie wszystko co wiemy, wiemy albo z telewizji albo z Internetu – to jest nasze prawdziwe “okno” na świat. Cokolwiek zobaczymy w tych najpopularniejszych mediach staje się dla nas niezaprzeczalnym faktem. Nie zadajemy nawet pytania, czy jest to prawda – przyjmujemy to jako rzeczywistość.

Wystarczy więc w studiu telewizyjnym odpowiednio zmontować i wyemitować program, że, przykładowo, w Tanzanii wybuchły krwawe zamieszki na tle etnicznym i potrzebna jest pomoc międzynarodowa, a kilka miliardów ludzi będzie całkowicie przekonanych, że faktycznie takie coś ma miejsce! Taki sobie FAKT MEDIALNY. Wielu w tym miejscu zapewne popuka się w czoło i powie, że przecież żyjemy w kraju demokratycznym i mamy “pluralistyczne” media, więc taki numer by nie przeszedł. Zadam więc pytanie: do kogo należą dziś media? Czy ogół ludzi naprawdę wie, kto jest ich faktycznym właścicielem, kim są ci ludzie, którzy pociągają za sznurki? Czyż nie zachowujemy się identycznie jak manipulowane przez swoich tyranów narody rosyjskie i niemieckie (tak jak każde inne funkcjonujące w totalitaryzmie), które chłonęły jak gąbki propagandową papkę podawaną w kinach, prasie i radiu? Czyż i te jednostki nie były przekonane, że wszystko to co widzą jest realne, prawdziwe i były istotnie pewne, że tak właśnie wygląda świat?

Iluzja staje się rzeczywistością, matrix staje się naszym światem – fałszem, który ludzie biorą za najprawdziwszą prawdę i są o tym święcie przekonani. Jest to proces tak dalece zaawansowany, iż ogromna większość społeczeństwa nie jest już w stanie przyjąć do wiadomości niczego, co nie komponuje się z zaprogramowaną w nim wizją świata podawaną przez media. Wszelkie takie fakty, zdarzenia, teorie i koncepcje, które poddają w wątpliwość prawdziwość oficjalnych wyjaśnień oraz które ujawniają ogrom nikczemności, bezwzględność i brutalności “mafii” spiskującej przeciw nam z góry odrzucamy, traktując je jako produkt wybujałej fantazji powieściopisarzy lub wytwór chorych umysłowo jednostek. Jednym słowem, reagujemy dokładnie w taki sposób w jaki życzą sobie tego ci, którzy rządzą tym światem. Niepokorne jednostki głoszące prawdę, odsłaniające sekrety tajnych stowarzyszeń oraz ich rolę w historycznych i obecnych wydarzeniach są albo fizycznie “uciszane” albo ośmieszane tak, ażeby ogół społeczeństwa traktował ich słowa co najwyżej jako ciekawy materiał na książkę. Oni przecież wyznają “spiskową teorię dziejów” – oto hasło mające dyskredytować tych, którzy wiedzą i mówią za dużo, będące synonimem chorej, bezpodstawnej podejrzliwości lub zwyczajnej paranoi. Spisek przecież żaden nie istnieje…Jakżeż to diabelsko skuteczna metoda.

Zakłamana historia

Oczywiście jest to tylko jeden z fragmentów większej całości. Wpływanie na gusta, preferencje, styl życia i moralność mas jest częścią masońskiej strategii rozbijania społeczeństwa od środka i ogłupiania go tak, ażeby było ono łatwiejsze do manipulowania i kontroli. Najbardziej jednak uderzające jest to, jak bardzo kłamliwie w mediach przedstawiane są fakty historyczne oraz współczesne wydarzenia. Wystarczy wymienić kilka całkowicie zafałszowanych informacji, które w świadomości społecznej funkcjonują jako prawdziwe.

Wspomnijmy o Rewolucji Francuskiej z 1789 roku przedstawianej nam nieustannie jako milowy krok w historii przez obalenie straszliwej monarchii absolutnej A przecież jest oczywistym, że rewolucja ta nie była narodowym zrywem ku wolności przeciwko tyranowi, ale pełną agresji i okrucieństwami “rozróbą” o silnym akcencie satanistycznym  kościołowi, gdzie masowe zabijanie księży, zakonnic, dzieci i zupełnie przypadkowych ludzi nietrudno nazwać zwyczajnym ludobójstwem. Terror panujący po wybuchu sprowokowanej przez masonerię rewolucji, którego symbolem do dziś jest gilotyna (gilotynowano wszystkich publicznie “jak leciało”) był po stokroć straszniejszy, niż za czasów królewskich. Zauważmy też, że do dziś zdecydowana większość ludzi naprawdę sądzi, że amerykanie nic nie wiedzieli o Japońskim ataku na Pearl Harbour, a jeśli nawet, to całkowite zaskoczenie władz tłumaczy się niekompetencją, brakiem czujności czy też “nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. Aby dopelnić obraz tego masońskiego matrixa spójrzmy jeszcze na kulisy zamachów z 11 września na wieże World Trade Center świadczące dobitnie o tym, że plany iluminatów weszły w nową fazę realizacji. Potęga medialna spiskowców sprawdziła się po raz kolejny i prasa spełniła swoje zadanie. Wywołanie powszechnego strachu ułatwiło kolejne zmiany ustawowe ograniczające wolność obywateli USA a potęgowanie nienawiści wobec “prymitywnych” i “barbarzyńskich” arabów dawało wolną rękę do działań wojennych na Bliskim Wschodzie. A co najistotniejsze, w przekazie medialnym nie znajdziemy ani jednego słowa poddającego w wątpliwość oficjalną wersję, ani jednego! A przecież dowodów na to, że 11 września to typowy przykład akcji “Pod fałszywą flagą” (False flag operation) – identycznie jak podpalenie Reichstagu w 1933 roku – jest bez całe mnóstwo. Gospodarowanie strachem na bazie tych zamachów za pomocą wszelkich dostępnych środków przekazu przyspieszyło znacznie perspektywę Nowego Porządku Świata, lecz z pewnością czeka nas jeszcze wiele podobnych “spektakli”, póki nie postanie Rząd Światowy.

Wielki Brat czuwa

Większość obywateli tzw. “Zachodu” jest głęboko przekonanych o tym, że media w USA są najlepszym przykładem rzetelności, niezależności i odpowiedniej kontroli nad władzą. Jak bardzo to naiwna wiara niech świadczy, że już w 1914 roku jeden z redaktorów New York Times –  John Swinton będąc na forum Amerykańskiego Stowarzyszenia Prasowego stwierdził: “Nie ma takiej rzeczy jak wolna prasa w Ameryce…Ani jeden człowiek spośród was nie odważy się wypowiedzieć własnego zdania…Już z góry wiecie, że i tak nie pojawiłoby się ono nigdy w druku (…). Jesteśmy narzędziami i wasalami niewidzialnych bogaczy. Jesteśmy marionetkami. To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasz czas, talent, życie i możliwości są własnością tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

W zasadzie już od czasów Abrahama Lincolna media w Stanach Zjednoczonych były zwyczajnie marionetkami spiskowców wchodzących w skład tajemnej światowej organizacji. Rzekomo wolna prasa w USA jest dzisiaj niezwykle stronnicza i po mistrzowski manipuluje faktami, fałszuje prawdę i buduje całkowicie nieprawdziwy obraz państwa i świata. W Europie jest identycznie tak samo. Prasa stała się swego rodzaju okultystycznym dostawcą magii w przebudowywaniu umysłu ludzi na całym świecie. Państwami w gruncie rzeczy rządzą tak naprawdę już nie politycy, nie partie polityczne, nie rządy demokratycznych krajów – lecz media i tworzone przez nie sondaże. I nikt nie zadaje sobie pytania, kto za nimi stoi.

Dzięki kontrolowanym mediom tworzona jest wirtualna rzeczywistość, w której pojedynczy człowiek musi dostosować się do tłumu i z entuzjazmem przyjąć uniwersalny system przekonań. Czy właśnie nie o takiej sytuacji na świecie pisał Orwell w swej powieści “1984”, gdzie samodzielnie myślącego buntownika – Winstona, który chciał walczyć z bezlitosnym systemem poddawano “obróbce” tak, aby jego umysł pokochał świat stworzony przez Wielkiego Brata? Jednostka winna bowiem całkowicie bezwarunkowo przyjąć panujące zasady jako swoje i nigdy ich nie kwestionować. A tajna elita współczesnego świata na podobieństwo Ministerstwa Prawdy decyduje co prawdą jest a co nie. Ludzie na całym świecie muszą więc pokochać projektowaną z zapałem rzeczywistość Nowego Porządku Świata. Pamiętajmy jednak, że to wszystko dzieje się tylko dlatego, że jako społeczeństwo na to pozwalamy. Jeśli się zbuntujemy i powiemy im „nie” cała ta misternie budowana konstrukcja globalnego więzienia upadnie z hukiem.

Czy matrix i jego pomysłodawcy zwyciężą? To zależy od nas. Nas wszystkich.

Mikołaj Rozbicki

Komentarze 22 to “Matrix współczesnego świata– masońskie dzieło XX wieku”

 1. Patrycja Says:

  Podziwiam Wasza dzialalnosc. Czytajac ta strone, obudzilam sie znowu do zycia. Dziekuje ze jestescie.
  Z wyrazami szacunku, Patrycja

 2. Kamil6os Says:

  Bardzo podoba mi się ta strona, brakuje mi tylko czegoś w rodzaju „polecane filmy” lub „warto obejrzeć”. Podobaja mi się te spotkania muszę na jakieś przyjśc 😉

  Pozdro dla całej ekipy!! 😉

 3. affa Says:

  BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POPIERAM WAS ŚMIERC MASONERI W POLSCE JEST AŁO MASONÓW ALE SPRAWMY ŻEBY ICH WOGILE NIEBYŁO KOMOROSKI JEST MASONEM POPACZCIE TYLKO NA JEGO STYL BYCIA SZESZCIE SWOJĄ DZIAŁLNOSĆ W WAS LEZYT CAŁA NADZIEJA W WAS MŁODYCH LUDZIACH!!!!!!!!!!!!.

 4. affa Says:

  JA ZAMIERZAM WYRZUCIC TELEWIZOR DO KOSZA BO TAM NIE MA JUSZ FILMÓW TYLKO PRANIE MÓZGU CZYTAJCIE KSIĄZKI TO JEST LEKARSTWEM NA TO CO SIE DZIEJE W TELEWIZJI I NIE SŁUCHAJCIE BZDUR ZE MASONI CHCĄ DOBRZE DOBRZE ALE DLANICH PODNIESLI REKE NA KRZYSZ NAJPIERW CHCIELI WYRZUCIC KRZYSZ ZE SZKÓŁ A TERAZ TEN KOMOROSKI!!!!!!!!!!…

 5. affa Says:

  ludzieeeee zacznijcie sie jednoczyć stanmy w szeregu pszeciwko masoneri która codziennie po kawałku pszejmuje świat i zniewala ludzi krok po kroku jak sami nie zrboimy stym porzadku to nikt tego nie zrobi bo każdemu zamkna buzię napewno kiedys masoni będa prubowali uciszyć ludzi takich jak wy ale my sie niedamy pojawia sie nowi ludzie wierni naszym ideałom i nas zastapią i zniszcza masonerię!!!!!!!!!!!…

 6. Oświecony Wędrowiec Says:

  Nie zgodzę się z wami do końca. Oczywiście nie kwestionuje istnienia tejże grupy globalistów, chcących utworzyć Nowy Porządek Świata, ale przecież filmy nie są zawsze manipulacją, a często bywają pomocne w oświeceniu.

  Napisaliście: „Zajmij się lepiej tak “ważnymi” kwestiami, jak zakup nowego samochodu, jaki jutro w kinie obejrzeć film, jak pięknie urządzić sobie dom, jakie kupić meble, jak ubierać się modnie, jak wciąż wyglądać młodo, i tak dalej…” I coś mi tu nie gra: „jaki jutro w kinie obejrzeć film, …”

  Istnieje wielu twórców, którzy są przeciwnikami NWO i tworzą filmy, bo to innym ludziom przekazać. Ostatnio obejrzałem film z Willis’em o tytule Red. Kto go widział, ten wie, że pokazał on, jak naprawdę inwigilowane jest społeczeństwo. Satelity, itp. To daje do myślenia.

  Nie mówcie więc, że wszystkie filmy są złe, bo to nie prawda.

 7. A kto powiedział, że wszystkie filmy są złe? Mówimy tu o skrajnościach – życie tylko rozrywką i konsumpcją jako sensie życia. Nie przekręcaj naszych słów. Sami oglądamy filmy, ale kreowanie takiego stylu życia jest wypaczeniem

 8. Witam,

  Ciekawa stronka o tematyce której dużo jest w języku angielskim – a tu proszę rozważania w ojczystym języku.

  pozdrawiam i nie dajmy się NWO

 9. Siemanko wszystkim 🙂
  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o końcu czasów,polecam książkę ”Wizja Końca Czasów”

 10. […] Rozbicki – źródło Podziel się:FacebookPrintEmailRedditDiggStumbleUponTwitterDodaj do ulubionych:LubięBądź […]

 11. […] Rozbicki – źródło Podziel się:FacebookPrintEmailRedditDiggStumbleUponTwitterDodaj do ulubionych:LubięBądź […]

 12. ibogaiina Says:

  Czytając o masonerii i wiedząc jakie są prawa fizyki kwantowej dochodzę do pytania:

  Co takiego jest we mnie co skłania mnie do kontrolowania ludzi, wywyższania się ponad nich, do manipulowania i zabijania?

  Co takiego jest we mnie że nie jestem w stanie temu zaradzić?

  Czy chodzi tu o podział czy raczej łączenie?

  Czy nie jestem w stanie samemu w sobie tego powstrzymać?

  Czy może z tego rozgardiaszu, ze zderzenia iluminatów reprezentujących rozum z muzułmanami reprezentujących religie i boga, może wyniknąć coś lepszego niż te dwie frakcje??

 13. Arek Says:

  Dziadek mi powiedział (1965 r) są pod tzw. kawalerskimi nazwiskami.
  Pamiętaj kiedyś wrócą by ‚sądzić i rządzić’.
  Ich prawdziwe nazwiska są spolszczone siedzą przy władzy z komunistami.Wywalczyliśmy sami im władzę ‚ 1 solidarnością’ mogą robić z nami CO CHCĄ ! Prowokują przebrani policjanci walcząc z ‚policją’ – część Polaków przejrzała na oczy.Reszta zakochana w masońskich środkach nie widzi nic tylko ciągłe reklamy i skrzynkę tv.
  Rudy kombinuje kolejna cenzurę tu na nas w necie.W moim domu tv jest włączany raz na tydzień żona obejrzy pogodę.Mamy pakiet za 4,50 zamiast 56 zł i 60 programów tej tv nie da się oglądać.Dobijają masonów reklamy co parę minut już zaczynają od skrzynki poczt. w bloku.Zapominają że ogołocony naród przestanie coś kupować z tego te (k..) żyją.

 14. Zauważcie że sami będziecie marionetkami jak wierzycie w religie które są bożkami A NIE Bogiem!!! W Jezusa Chrystusa uwierzcie jak chcecie trafić do Nieba NAPRAWDĘ a NIE W SWOJEJ CHOREJ WYOBRAŹNI ZAKŁAMAŃ!!!

  bo masoni to są zaprzedani dla szatana – a szatan NIGDY DOBREGO NIC NIE ZROBIŁ DLA LUDZI – DAŁ TYLKO LUDZIOM PRZEPYCH I POPSUCIE I SKUSZAŁ DO ZŁA BY LUDZI ZNISZCZYĆ – OBIECA ZAWSZE I NIGDY NIE DAJE – SZATAN JEST LORDEM KŁAMSTW I OJCEM KŁAMSTWA!!!

  Polska od lat była w np. katolicyzmie zakłamana i wierzyli ludzie i wierzą nadal w Maryję modlą się do ludzi zmarłych (czego NIE WOLNO WEDŁUG Biblii) robią w kościele rzeźby Jezusa cały czas na krzyżu (CHORE) robią sobie BOŻKI CZYLI Maryję KTÓRA NIE MIAŁA ŻADNEJ ŚWIĘTEJ MOCY TO JEST KŁAMSTWO SZATANA ODDAWANIA SIĘ DLA BOŻKÓW… Jak wy myślicie że walczycie z masonami i chcecie by np. Maryja wam pomogła jak Maryja TO TYLKO CZŁOWIEK KOBIETA GRZESZNA KTÓRA URODZIŁA Jezusa WEDŁUG PLANU Boga A Jezus BYŁ NIEGRZESZNY I CZYSTY BO PRZYSZEDŁ JAKO Bóg w ciele, Mesjasz… Masoni są zakłamani a wy sami zakłamywujecie się w oczach Boga i dla was kłamstwem prawda bo spowiecie i sklękniecie przed obrazem człowieka pierdolonego CZŁOWIEKA ŚMIERDZĄCEGO, GRZESZNIKA Jana Pawła II po to żeby być „świętym” W SWOIM MNIEMANIU? ŚWIĘCI TO JESTEŚCIE W SWOIM MNIEMANIU! GRZESZNICY OBUDŹCIE SIĘ!!! BO KAŻDY CZŁOWIEK Z NATURY JEST GRZESZNY A JA NAJBARDZIEJ!! Nie jesteście lepsi bo co z tego że w „w imię Jezusa” nie zabijacie ludzi jak Hitler jeśli np. wierzycie w Maryję I ROBICIE SOBIE BOŻKI !!! WY MACIE SWOJE PIEKŁO I NIEBO W JEDYNYM MNIEMANIU NAWRACAJĄC LUDZI DO KŁAMSTWA A NIE DO Jezusa Chrystusa!!! WSTYD MI WAS I WSZYSTKICH WASZYCH DZIECI STARE BABY I DZIADY KTÓRE SĄ OKŁAMANI W SWOICH KATOLICKICH PŁONĄCYCH W PIEKLE ZAKŁAMANIACH!!! WSTYD WAM!!! OTWÓRZCIE SWOJE ŚLEPE OCZY NA PRAWDĘ I ZROZUMCIE ŻE NIKT NIE BĘDZIE Z Boga DRWIŁ!!! ODWRACACIE SIĘ OD Boga WIERZYCIE UPARCIE W RELIGIE TRAFICIE DO PIEKŁA – WASZE UCZYNKI NIC NIE ZNACZĄ – to Mesjasz Jezus Chrystus CIĘ ZBAWIA RATUJE OD PIEKŁA I DAJE CI NIEBO, ŻYCIE WIECZNE!!!!

  Droga do Nieba jedyna TO (przeczytajcie lepiej uparte niedowiarki zanim was ateizm i własne wymysły boga was odprowadzą):
  JEDYNIE WIARA W Jezusa Chrystusa I JEGO OFIARĘ, TO ŻE umarł na krzyżu przelewając SWOJĄ ŚWIĘTĄ KREW ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, ZOSTAŁ POCHOWANY I ZMARTWYCHWSTAŁ PO 3 DNIACH, TO ŻE ZAAPLIKOWAŁ SWĄ KREW W NIEBIE NA KRZEŚLE ŁASKI SĄDU Jezusa Chrystusa I TO ŻE DAJE ŁASKĘ NAM, WINNYM GRZESZNIKOM Z NATURY, KAŻDY SAM SOBIE NAJGORSZY, JA NAJGORSZY JESTEM – DAJE MI, I INNYM, CZYLI NAM ŻYCIE WIECZNE I Niebo!!!! NIC WIĘCEJ!

 15. blokowany Says:

  Jeśli jesteś manipulowany zdalnie przez ludzi którzy cię otaczają, nagle sie wybudzisz, zaczniesz sie rozglądać zamiast isć przed siebie, zaczniesz słyszeć głosy ludzi którzy mówią o tobie jakby czytali Ci w myślach i je dublowali zrozumiesz czym jest matrix, będzie w tobie stymulowany strach, wyzwiska a nadal nie będziesz wiedział jak to możliwe. Sam tego doświadczałem a teraz mają nade mną totalną kontrolę, jestem niewolnikiem we własnym ciele a najgorsze i chyba najbardziej zadziwiające jest to że zrobili mi to ludzie których znałem całe życie, mieszkańcy mojej małej miejscowości którzy wiedzą co mi wyrządzają ale to do nich jakby nie docierało, nie protestują, zrobili ze mnie warzywo, nie chcą wiedzieć co czuję, jak sie czuję bezradny, gdziekolwiek bym nie poszedł, czego bym nie robił ONI są ze mną (głosy w głowie, OOBE), zdalnie mną sterują, blokują myśli pozwalają/sugerują myśli o tym co widzę, zmuszając do mówienia myślami, nawet pisząc to dyktują to co piszę, każda moje myśl musi być przez nich powiedziana, otagowana jakims wyrazem. To się dzieje na prawdę, ciche przyzwolenie a zaczęło się od wprowadzenia implantów, mikro robotów. Kozłowski mówi półprawdę ewidentnie w mojej ocenie jest po to by prowokować trzeźwo myślących ludzi do krytykowania siebie i z opisywanymi objawami ludzi którzy spotykają się z brakiem zrozumienia bo taki Kozłowski głupot nawypisuje o kosmitach itp ale musze powiedzieć że pisze niektóre objawy trafnie jako ofiara kontroli umysłu muszę to przyznać ale na półprawdzie nie tworzy się zaufania, zachowuje sie jakby kopiował opisy osób które do niego piszą ze swoimi objawami, swoje słowa wyczytałem z maila którego mu wysłałęm.
  Pisząc to znów mnie torturują mikro robotami które wwiercają się pod skórą na plecach w mięśnie łopatki co powoduje uciązliwy pulsujący ból a jednak to robią! to jest b y d ł o bez zasad, torturują mnie i komu bym nie powiedział o tym co robią ( a otaczają mnie sami kontrolerzy) to udają że nie wiedza o co chodzi, zmieniają temat, zadają bezmyślne pytania i czekają aż odpowiem zamiast pytać o szczegóły wiem że od nich pomocy nie otrzymam, dla nich nie istnieje, jestem jak mechaniczna pomarancza ale te w k u r w i a j ą c e komentarze, ignoranckie, bezczelne, wprowadzają włąśnie implant(robot) blisko lewego oka przy zatokach, wczoraj wprowadzali go w górnym podniebieniu czułem jak się wwiercał ten wielkości 1-1,5mm robot boli do dzisiaj jak dotknę językiem, mógłbym wiele wymieniać co mi robili tymi robotami ale czy JESTEŚ w stanie mi uwierzyć, sam sobie odpowiedz, znów boli mnie łopatka, wibrują tym robotem, to jest bardzo nieprzyjemne, najlepsze że wiem kto mi to robi i nie mogę wymierzyc im sprawiedliwość choćby mieli mnie po tym zamknąć to przynajmniej wiedział bym za co, to są ś c i e r w a nie ludzie, wszyscy w tym siedzą ale 3 osoby się najbardziej wyróżniły podłością, bezwzględnością, śmieją się gdy mnie krew zalewa, blokują myśli, nie mogę ich zwyzywać bo mówię to co oni chcą bym mówił, działam jak głośnik, papuga! jak żyć ?! nie wierzysz w to co piszę to nie odpiszesz, a jak kontroler wie o czym piszę to zwyzywa bym się leczył, obrazi, spróbuje odebrać sens publikowania mojego przypadku ale to mi tylko zostało, ludzie się zezwierzęcili, te ścierwo M.D mówi „znów mnie boli” i sprawia ból łopatki, czy wy rozumiecie jak się czuję ??? czy jesteście w stanie sobie to TYLKO WYOBRAZIĆ ?! nikomu nie życze doświadczania takiej ignorancji podłych ludzi którzy się zaprzedali, sterują, słyszą moje cierpienie to nic z tym nie robią i sami przejmują kontrolę nad myślami, nie zachowują się jak ludzie, bo ludzie są dla siebie dobrzy a Oni konszachtują, są wspólnie zaangażowani w upodlanie mnie, powodują ból fizyczny na całym ciele owymi mikro-robotmi, niech nikomu nie przyjdzie do głowy że jestem sobie w stanie to wymyślić, jedynie dlatego że to doświadczam piszę ze szczegółami.

 16. Anonim Says:

  Blokowany czuje to samo co ty i nie tylko ja znam więcej takich jak ty czy ja. To nie są żarty. Brak człowieka w człowieku. Brak drogi ucieczki brak środków działania brak pomocy oraz brak pomysłu jak stawić temu czoła . Za to nie brakuje nam nadziei

 17. marsjanin Says:

  Jezeli widzisz ze cos nie gra..to znaczy ze jestes jednym z „nich” ale miejsce w ktorym sie znalazles „reinkarnacja” nie wiem?? To ze jestes teraz z „biedy” i nie masz juz wplywow by wrocic na miejsce ktore poprzednio sprawowales wymusza w tobie gniew i jak to nazywacie anty „masonowe” rewolucje!!Gatunek ludzki nie odbiega od gatunku mrowek czy pszczol!!Jest od zawsze panujaca hierarchia,lecz twoj status obecnego bytu uwlacza ci , bo czujesz ze ktos cie” dyma” ale nie mozesz nic z tym zrobic..wiec ratujesz sie „teoriami spiskowymi”..Twoja inteligencja i intuicja prowadzi cie w dobra strone ,lecz miliony ludzi ma cie za idiote 🙂 bo gadasz herezje!haha nie jest tak??I tu jedynie popelniasz blad ,ze dalej mozolnie tkwisz przy teoriach spiskowych.Nie widzac prawdy!Ludzie sa jak pszczoly czy mrowki!!Nic nas od nich nie rozni!Jest krolowa sa osobniki wysokiej rangi pod nia (wy nazywacie ich masonami) sa zolnierze i miliony robotnic..To sie nazywa natura!!To ona nas tak ustawila i kazdy ma swoja przypadlosc.”Masoni” nie zmieniaja swiata teraz ..oni go wymyslili..bo sa wyzej w ludzkiej piramidzie..bo natura ich stworzyla!..tak jak i krolowe i Masy ludzi ..miliardy „robotnici zolnierzy” ..najprostrzym tego przykladem jest to ze te miliardy ludzi musza miec swoich idoli,bo bez nich nie potrafili by zyc..dlatego „oni” wymyslili dla nich uposledzone kanaly tv ..piosenkarzy ,pilkarzy ,aktorow..bo bez nich nie byli by systematyczni i pracowici..Jest duza rzesza „antymasonow” bo udaje ze cos tam trybi,,ale to raczej nie jest to.Oni raczej zarazili sie tematyka bo to teraz modne,niz sami z siebie ..bo cos im nie pasowalo..Kilku napewno sie znajdzie co potwierdzi moje slowa!!Tych miliona ludzi i tak nie oswiecicie,jedynie wyzwolicie w nich „ich nature” ..juz nie raz tak bylo w dziejach naszego gatunku a efektem tego sa wojny!Bo natura czlowieka to pasozytnicza natura,jedynie prawa ,badz religie trzymaja miliardy jak na smyczy by nie uwolnic w nich prawdziwej natury!!

 18. Rada Says:

  Blokowany i Anonim – nie ma kosmitów ani takiej kontroli umysłu, jak piszecie. Jeśli mówicie o OOBE i reinkarnacji, to działanue Szatana. Konieczne są modlitwy do Boga, najlepiej do Najświętszej krwi Jezusa. I modlitwy o uwolnienie. Najlepiej Marcello Stanzione „Święci i moce ciemności”. Różaniec obowiązkowy!

 19. obserwator Says:

  Od dziecka zawsze wiedziałem więcej i ten fałszywy świat mi nie pasował.98% jest otumanionych tylko niewielki odsetek posiada wiedzę o tym matrixie .Słowianie pobudka,obawiam się że cały świat śpi.

 20. Agiiis Says:

  Podoba mi się sposób pisania. Przyjemnie się czyta. Cieszę się, że można przeczytać tyle ważnych informacji w jednym miejscu, a nie trzeba szukać, co zajmuje czasami zbyt dużo czasu. Dobra robota! Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: