Po co to spotkanie?

Ze względu na moje doświadczenia z poprzednich spotkań i mnóstwo straty czasu niekiedy na nich, na czcze gadanie, które nie wiele wnosi – postanowiłem zaznaczyć dla kogo i po co jest to spotkanie

– Spotkanie jest dla osób, które znają już temat i nie trzeba im wyjaśniać, że warto działać. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy warto cokolwiek robić w sprawach poruszanych na stronie niech nie przychodzi. Szkoda naszego czasu.
– Nie będziemy odpowiadać na pytania o to, „po co, dlaczego” działamy, jakie mamy cele itp. Wszystko jest na stronie. Szkoda na to czasu.
– Dość pierdzielenia,  czas na działanie. Oczywiście możemy sobie porozmawiać o sprawach bieżących, ale nie będziemy każdej osobie wyjaśniać 100 wątpliwości i pytań podstawowych. Jak wyżej – wszystko jest na stronie
Cele spotkania:
– pomysły na akcje, happeningi, ulotki, działania – niech każdy coś przygotuje
– pamiętajcie, że mamy projektor, ekran i wszystko co potrzebne do organizacji spotkania – brak tylko miejsca. Jeśli takowe macie – pomyślcie o tym – są duże możliwości w temacie.
– od 6 stycznia działa Radio Bez Cenzury – zachęcamy do współdziałania i reklamy tegoż (ulotki, forum, chat, oraz nawet nadawanie audycji!)

Tak więc podkreślam – dość pierdzielenia – czas na działanie. Ostrzegam, że będę wyzywał i wyrzucał ludzi łamiących te zasady:) Zgłaszajcie swoje uczestnictwo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: