HAARP – broń totalnego zniszczenia

HAARP czyli “High-frequency Active Auroral Research Program” (Aktywna aureola Wysokiej częstotliwości fal) jest to ściśle tajna amerykańska broń, której początki sięgają 1900 roku. Broń ta jest oparta na wynalazkach Nicola Tesli i polega na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu. Jest to w istocie globalny oręż, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę-wywoływać w wybranym miejscu planety, trzęsienia ziemi, huragany i wysokie na kilka pięter powodzie i długotrwałe susze, a nawet-gdy zajdzie potrzeba, zniszczyć wszelkie życie.

Czy można sobie wyobrazić broń, przy której bomba atomowa to dziecinna zabawka? Ano nasi kochani naukowcy kochający pokój i dobrobyt na zamówienie iluminatów stworzyli uzbrojenie, za pomocą którego unicestwić można każdy system łączności, przesyłania energii, unieszkodliwić lecące samoloty, rakiety lub pojazdy kosmiczne, zaglądać bez pośrednictwa satelity za horyzont lub pod powierzchnię ziemi, powodować samodetonację amunicji lub gazociągu i co-najbardziej niewiarygodne-manipulować na ogromną skalę ludzkimi umysłami. Ale to nic. Broń ta potrafi wywołać może różnego rodzaju katastrofy „naturalne” przez potężne impulsy elektromagnetyczne, które są w stanie nie tylko modyfikować pogodę , ale także powodować awarię wszystkiego, co ma związek z elektrycznością, wywołać sztucznie trzęsienie ziemi (ostatnio w Iranie) o ogromnej sile wzbudzanej w płynnym jądrze ziemi, niszczyć wybrane cele za pomocą plazmy oraz przesyłać fale bezpośrednio do mózgów (emitery mają możliwość nadawania tych samych fal co mózg) wywołując odmienne stany emocjonalne. Za pomocą takich nadajników można nawet wypalać w jonosferze dziury, wystawiając wszystko co pod nimi na zabójcze działanie promieni kosmicznych.

Siła sygnału emisyjnego jest przez bombardowane ośrodki wielokrotnie wzmacniana i przekierowywana w stronę powierzchni planety jako monstrualnej już mocy wiązka. Użycie takiej broni elektromagnetycznej -trudne jest jednak do rozpoznania, bo impuls emisyjny trwa bardzo krótko i jest niewidoczny dla oka. Atakowany obiekt nie zdaje sobie z sprawy z dokonywanej agresji. Kataklizmy będące skutkiem ”magnetycznego strzału” wydają się efektem zwykłego działania sił natury. To, że siły natury mogą być sztucznie wzbudzane i kierowane, nie mieści się jeszcze w wyobraźni wielu ludzi, którym wojna kojarzy się z konwencjonalnym polem walki-ruchem wojsk, artyleryjską kanonadą i bombami. Tymczasem już wkrótce może wyglądać ona zupełnie inaczej.
Ostatecznym rezultatem rozwijania technologii tej broni będzie rzucenie na kolana całych narodów. Nie łudźmy się – HAARP służy garstce ludzi rządnych władzy, którzy nie zawahają użyć tej technologii przeciwko każdemu, kto sprzeciwi się ich planom. A to ostatecznie zakończy erę demokracji i zapanuje totalitaryzm – rządzić będzie wąska grupa dysponująca tą nową technologią.
Właśnie z powodu kluczowej roli HAARP-u w planach iluminatów, informacja o tej broni ta jest tak ściśle strzeżona przed opinią publiczną. Nie ma o niej nawet wzmianki w Wielkiej Encyklopedii PWN, choć prace nad jej skonstruowaniem trwały od połowy lat 60. Jedna z nielicznych, przetłumaczonych na język polski, pozycji książkowych poświecona realizowaniu właśnie projektu w tej dziedzinie- praca Jerego E. Smitha, HAARP broń ostateczna-jest nieosiągalna w Centralnej Bibliotece Wojska Polskiego. Wiadomo – starą manipulacyjną zasadą jest przecież to, że jeśli się o czymś się nie mówi, to to nie istnieje. Tak w tym przypadku na HAARP spada całkowita zasłona milczenia ze strony mediów i rządów. A przecież HAARP to nie tylko zestaw anten na Alasce, ale również cały kompleks laboratoriów i uniwersytetów rozmieszczonych na całym świecie, pracujących nad rozwijaniem tej technologii. Jednakże informacji na ten temat nie otrzymacie krajach, które prawdopodobnie pracowały nad stworzeniem takiej broni. Naukowcy zaangażowani w prace badawcze przeważnie milczą zasłaniając się Ustawą o Bezpieczeństwie Narodowym, bądź wypowiadają się lakonicznie i uspokajająco. Broni geofizycznej nikt oficjalnie nie ma, a jej posiadania zabrania nawet ONZ-towska konwencja ENMOD (Techniczna Modyfikacja Środowiska) o zakazie militarnego używania technik modyfikacji środowiska naturalnego. Nie miejmy żadnych złudzeń co do tego, czy jest ona przestrzegana…

Niektóre z tych eksperymentów mogą mięć nieprzewidywalne konsekwencje dla środowiska naturalnego, gdyż ich przedmiotem są jonosfera i magnosfera ziemi.
Działanie broni geofizycznej, opiera się na idei oddziaływania na te środki za pomocą dostatecznie silnych i skumulowanych fal ultrakrótkich. Mogą one podgrzewać fragment jonosfery (jak kuchenka mikrofalowa), co powoduje odkształcenie tej warstwy atmosfery. Można ją unosić, odginać, a nawet tworzyć z niej coś na kształt gigantycznych soczewek elektromagnetycznych skupiających promienie słoneczne w określonych punktach.


Od kilku dobrych lat obserwuje się wiele dziwnych zdarzeń dotyczących zjawisk pogodowych. Od początku roku wielu obserwatorów widziało na niebie bardzo dziwne obłoki o regularnych geometrycznych kształtach, będące ewidentnymi śladami pozostawionymi przez potężne emisje elektromagnetyczne w atmosferze. Ilość tzw. anomalii pogodowych rośnie w galopującym tempie z roku na rok. Wspomnijmy chociażby obrazki przedstawiające Jerozolimę pod śniegiem, czy monstrualne, nie notowane od 100 lat letnie upały i susze w Europie, gdzie te same obszary zostały nawiedzone przez powodzie w następnych latach. Obserwuje się także wiele nagłych niezwykle silnych tajfunów pustoszących Chiny czy Koreę Północną. Bardzo wiele wskazuje, że to właśnie Amerykanie testują możliwości nowej broni geofizycznej HAARP. Pamiętajmy, że potencjalna moc tej broni jest wprost niewyobrażalna – tropikalny sztorm ”wyprodukowany” za jej pomocą może mieć siłę około nawet około 10000 jednomegatonowych bomb wodorowych! Za pomocą kontrolowanych trzęsień ziemi, może w kilka sekund zniszczyć wielomilionowe miasta i unicestwić każdą infrastrukturę. Bez prądu, energii i komunikacji nie może funkcjonować żadne państwo. I tutaj dochodzimy znowu do sedna tego wszystkiego – przecież światowe katastrofy ekologiczne są pretekstem za poddaniem państw kontroli międzynarodowej i stworzeniem jednego światowego rządu czyli tzw. „Nowego Porządku Światowego”, mającemu przeciwdziałać globalnym kataklizmom! Pamiętajmy o tym, za nim z wielką radością przyklaśniemy i zgodzimy się na jednoczenie się państw w walce z „globalnym ociepleniem” (niech nikt nie kupi historii, że to wszystko przez człowieka) lub jakimkolwiek innym zagrożeniem klimatycznym.

Jest jeszcze jeden wątek łączący się z tą superbronią. W większości informacji na temat HAARP dowiadujemy się jedynie o jej działaniu na pogodę, trzęsienia ziemi, rzadziej o jej wpływie na ludzki mózg. Mniej znane jest też jej działanie mogące powodować różne wybuchy oraz możliwość zdalnego sterowania samolotami czy samochodami (hmm…11 września..?). Bardzo mało także wspomina się o możliwości dotykania tą bronią ludzkiego ciała – ponoć może swoimi falami dotknąć każdą istotę żywą na Ziemi korzystając z jej bioprądów – dzięki temu może powodować lub symulować różne choroby, a nawet uśmiercić człowieka, ewentualnie wywołać we nim różne stany psychiczne.

Mikołaj Rozbicki

Komentarzy 130 to “HAARP – broń totalnego zniszczenia”

 1. karol-max Says:

  Po wielu lekturach, dostępnych na stronach internetowych, na temat broni elektromagnetycznej mogę dodać dwa komentarze.
  Pierwszy: Rosjanie zdecydowanie wyprzedzają amerykanów w konstruowaniu tej broni.
  Drugi: Podejrzewam, że skutecznie przetestowali ją w dniu 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.

 2. Liberał Says:

  Od dawna wiadomo także, że broń ta powoduje marginalne notowania Janusza Korwin-Mikke w wyborach prezydenckich.

 3. 3 wojna swiatowa zbliza sie DUZYMI krokami, jest to nie uniknione, ale sadze ze tego typu bron moze byc wykozystana nie w samej wojnie, lecz w jej rozpoczeciu… bomba atomowa niszczy wszystko w przeciagu sekund, na wywolanie huraganu, powodzi itp potrzeba dni a nawet tygodni, pozatym jak zdalnie ta bronia mozna np z usa wywolac trzesienie ziemi w chinach? tego nie rozumiem.

 4. Po co komu woja ? majac taka technologie .

  Wpływanie na mysli ludzi i na funkcje życiowe ludzi mozna ich uspic wszystkich na raz
  Hitler to by mial zabawke , dobrze ze go niema, niestety sa następcy

  Wojna jaki ma cel ? zdobycie wiedzy ? technologji ? czy wyeliminowanie całkowite przeciwnika ?

  HAARP daje możliwość manipulacji i pozyskania informacji takich jak tajemnice panstwowe, militarne, wykradanie informacji gospodarczych związanych duza kasa

 5. Od razu Poszukiwany Says:

  10 kwietnia 2010r. rozpoczoł proces otwierania się 7 pieczęci
  teraz następstwa bedą następujące
  – wielki wybuch broni jądrowej ( nie jestem w stanie oszacować gdzie :/ ) lecz jeszcze w 2010r.
  – Upadek gospodarki, wojny domowe , absolutny brak eksportu-importu, zamknięcie granic etc.
  – III Wojna Światowa
  następnie
  – 21.12.2012r ( Otwarcie gwiezdnych wrót ( południowych ) Słońce w linii prostej do pasa Oriona względem obu Ameryk, Co dopiero zapoczątkuje, ogromne Kataklizmy ! ! !
  – Wielkie trzęsienie ziemi… Odczuwalnie na całej planecie, wybuchy wulkanów etc. ( Co tylko spotęguje Chaos ! )
  – 7 pieczęć będzie najgorsza ze wszystkich… ( ale już nie będe o tym opowiadał… Co już napisałęm możę przyprawić o dreszcz i wywołać wielkie spekulacje … Ale to już się zaczeło ! ) W razie potrzeby skontaktowania się ze mna mój mail : balin_7@o2.pl

 6. Aeternitas Says:

  Mamy 2011, a dożadnego wybuchu jak dotąd nie doszło…

 7. Skunk Says:

  Jestem „opętany” przez „nich” z amerykańskiego HAARPa albo z rosyjskiej Sury. Chcą mi zmienić moralność :(:(

 8. Asik Says:

  a jak możesz usłyszeć kogoś przez komórkę, oglądać TV czy słuchać radio

 9. niegadamzpajacami Says:

  A co, mama Ci zabroniła interesować się głupotami? 😛

 10. lukisacz Says:

  Mam takie pytanie. Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę negować zawartych na tym blogu informacji, jednak zastanawia mnie, czy poza umieszczaniem coraz to nowych sensacji zawierających opisy ściśle tajnych (czyli jednak nie tak ściśle, skoro ktoś się o tym dowiedział) broni i sposobów na zawładnięcie światem dałoby radę umieścić sposób na UCHRONIENIE SIĘ przed tym gównem. Szczerze wątpię, że samo rozsyłanie linków i tekstów coś da. Jedynie coraz to więcej osób będzie żyło w strachu. Potrzebny jest sposób na walkę z tym całym globalnym oszustwem.
  A jeśli rozwiązania nie ma, to nie lepiej żyć pełnią życia i korzystać z niego póki jeszcze można?

 11. robi wrażenie

 12. Anonimowy Says:

  Mamy 2012 a jeszcze 3ciej wojny światowej nie ma…

 13. atrap Says:

  ale jazda koleś, ale jazda..he.hehe.

 14. Marzanna Says:

  Nie jest pan jedyny ktory odczuwa efekty uzywania tej broni. Ja rowniez mam z tymi co z tej technologii korzystaja do czynienia i to od bardzo dawna.

 15. Testy na ogresje, strach, zdenerwowanie, doprowadzanie do obledu to normalne przy tych doswiadczeniach. Witam Wszystkich ! Nie smiejmy sie z tego albo z tych, co probuja sie bronic piszac, dlatego ze ktos im zrobil pranie mozgu. Mieszkam od 25 w USA. Znam doskonale metody HAARP bo wciaz robia na mnie doswiadczenia. Dokladnie pokrywaja sie z tymi o ktorych sie pisze i mowi w internecie. Z odrobina znajomosci angielskiego mozna znalesc wiele ciekawych informacji na stronach obcojezycznych. Nawet na You Tube. Trzeba posiadac pewne uzdolnienia by moc osiagnac taki zaszczyt (krolika doswiadczalnego) tak sie domyslam. HAARP lub powiedzmy ten „ktos inny” to organizacja finansowana przez armie w ten sposob mozna ukryc nowy system zbrojenia. Tu to nazywa sie BIG BROTHER. Znam te organizacje i ludzi ktorzy z nimi pracuja. Kompanie krore przy pokazaniu legitimacji CIA czy FBA robia wszystko co im kaza. Zna je moja rodzina ktora za wszelka cene boi sie na ten temat rozmawiac. 🙂 Big Brother jest wielki. Przepraszam za muj polski czy bledy. Z powazaniem Waldi.

 16. dragsiol Says:

  skoro wiedza gdzie to wszystko sie znajduje czemu tego nie zniszczą pyzatym moze oni powodują wszystkie te kataklizmy ..

 17. Jest to nawet bardzo ciekawy program ale nie do uwierzenia bo gdyby tak miało być to nie byłaby potrzebna trzecia wojna swiatowa jednostki zniszczyłyby wszystko co im na przeszkodzie, kiedys dawniej jeszcze na terenach tych gdzie teraz jest Polska połódniowa istnialy wielkie lodowce tereny niemożliwe do życia nie tylko ludzkiego ale i zwierzęcego a teraz tam mamy najpięknieszą wczasową polske i piekny pas górski karpat. sudet i pienin czyżby juz wtedy działała siła elekromagnetyczna, ludzkosć co prawda niszczy swiat a chodzi tu o owladnięcie władzy nad swiatem a sa to Masońskie zapotrzebowania już od tysięcy lat ale jak do tego czasu nie udało im się i jestem pewny że nie uda im sie ale będą ogromne zniszczenia, ja mysle że trzecia wojna swiatowa już trwa Amerykanie niszczą państwo po państwie, kraj po kraju i miliony ludzi już zginęło ale dużo jeszcze jest do zrobienia żeby ujażmic ludzkosć swiata ale Napoleonowi się nie udało Hitlerowi też nie to i Amerykanom też nie uda się ale masakra będzie i Masonia będzie całkowicie zniszczona

 18. Andrzej Says:

  Nick: Kazimierz Powiedział/a:01/03/2013 @ 14:31 – popieram Twój komentarz w 1 0 0 %. Może z narażeniem się (..?…) własnym zrobię tekstowy filmik przepleciony slajdami .Mam zdanie identyczne jak Wasz portal,jako patrioci próbujmy coś robić ich szpieg skanuje NET niech wie.. Pozdrawiam Was wszystkich.

 19. konam Says:

  W domu mam chomika ktory jak walnie funta po zjedzeniu kolby ziaren to tak nagina jonosfere ze powstaje soczewka zdolna wypalic dziure w glebie. Kurka uciekl w kila miesiecy temu i teraz sam musze robic za chomika…

 20. justyna Says:

  Czy nie macie wrażenia że zima tegorocznej wiosny jest spowodowana właśnie działaniem tego systemu? Ciekawe ile Tusk dostał od amerykanów za ten eksperyment.

 21. […] mocy. Oprócz USA system taki posiada UNIA, Rosja, Iran i wielu innych. Dziury w niebie W: eioba Stop NWO Poznań  – Trochę spiskowa, skomentuję […]

 22. good Says:

  to tylko krok by granice przekroczyc http://www.youtube.com/watch?v=5CnRce5MfmU

 23. Anonim Says:

  cześć

 24. zbyszek Says:

  te dziwne przypadki zimy, huragany ,burze,temperatura wszystko wina człowieka sam siebie zabijamy tak samo precz z żadem zasrani inumilaci

 25. Kkkk Says:

 26. Anonim Says:

  Jedynym ratunkiem dla nas, a w szczególności Polski jest Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski, której Niebo domagało się już przed II wojną światową. Poszukajcie w internecie – tylko Pan Bóg może nas uratować przed diabelskimi sztuczkami masonów

 27. Twój psychiatra Says:

  Kiedy przestałeś brać leki? Ile masz renty?

 28. taki drzem Says:

  mam czapeczkę z folii aluminiowej to jestem bezpieczny,poza tym pare razy słuchałem naszych polityków w sejmie po takim bełkocie mózg musiał się zlasować

 29. ja jestem z przepowiedni nostradamusa mój brat zginoł i klona wprodukowali bron harpu potrafią skanować mózg i wszystko z mózgu wiedzą karzdą informacie orzeł nad moją głową latał i tornda zaczeły sie robić miałem dar harrp o mnie utajił prawde wszystkim zabiorą świadomość tylko nie mi bo mam dar jestem z przepowiedni nostaradamusa 2012 rok i polska pada ofiarą haarp grali jak robotami ludzmi programy do mózg wgrywają

 30. destruktor wyobrażeń Says:

  tak tajna jest ta broń że nie znajdziemy nigdzie informacji o niej ale Mikołaj Rozbicki powiedział nam wszystko na jej temat… ciężko mi w to uwierzyć. Pozostaje bez zdania. Bardzo możliwe są te teraz sławne spiski ale człowieku nie wierz w słowo pisane !! Artykuł jest średnio wiarygodny bo nie wiem skąd ty to wiesz.

 31. Anonim Says:

  Qrwa ale pierdy 🙂

 32. Kazimierz Says:

  Anonim Powiedział/a:
  02/08/2013 @ 07:10
  Jedynym ratunkiem dla nas, a w szczególności Polski jest Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski

  Jezus nie miał nic wspólnego z pogodą i z katachliznami a o żanych bombach nawet nie słyszał bo takie jeszcze nie istniały ani żadna broń palna, Jezus był niereligijnym człowiekiem i do koscioła (Świątyni nie uczęszczał) i nie interesował się takimi bzdurami, był człowiekiem wierzącym w Boga (Jehowa) ale i ten niewiele mu pomógł bo sprzeciwiał się rządom ludzkim Cesarzowi i królowi żydowskiemu a tym samym narodowi żydowskiemu za co został słusznie ukarany i to nie przez Romańskiego sędziego Piłata ale przez ludnosć żydowską, podczas jego sądzenia nikt a nikt nie wystawił w jego obronie chyba było w nim więcej Diabła niż Bożnosci. Katachlizmy istniały tysiące lat jeszcze przed Narodzeniem Chrystusa i po jego narodzenu i nadal będą istniały bo taka jest natura Ziemska. Jeżeli Amerykańska elektroniczna bomba jest taką wielką tajemnicą to jak to się dzieje że Polacy o niej wszystko wiedzą czyżby byli spritniejsi od Amerykanów a być może że to Polacy starają się owładnąć swiatem

 33. uuyu Says:

  Mamy 2014 i nadal ani wybuchu ani 3ciej wojny światowej …]

 34. Anonim Says:

  Skomentuje salwa smiechu

 35. My Polacy ,drugi naród wybrany /po żydowskim/ jesteśmy bezpieczni gdyż Towarzysz Glemp będąc u władzy, powierzył nasz kraj opiece Matki Boskiej miłościwie Nam panującej aż po śmierć.

 36. Roman Says:

  Witam, myślę że to forum jest dla ludzi poważnych,myślących. Ignorantom , nihilistom ,bezbożnikom dziękujemy.

 37. Justin Bieber- jestem pedałęm i nie wstydzę się tego :D Says:

  Ja pierdziele, niedługo pewnie nie będzie indywidualności, niczego

 38. 2014. Zaczyna sie wlasnie 3 wojna swiatowa. Moze ten serwer ja przetrwa. Pozostawiam po sobie slad gdzie sie da. Pozdrawiam.

 39. Anonim Says:

  ja pierdziele ale wiekszosc pisze dyrdymały widac po wypowiedziach kto jaką wiedzą dysponuje

 40. Romek Says:

  Pierdoły bracie!:-P

 41. j.w... Says:

  BĘDZIE GORZEJ JAK TA BROŃ DOSTANIE SIĘ W RĘCE OSOBY NIE POWOŁANEJ DO TEGO I TA OSOBA BĘDZIE MIAŁA DOSTĘP DO STEROWANIA TYM.

 42. ... Says:

  Ludzie, ogarnijcie sie, autor wszystkie zjawiska atmosferyczne zwalił na efekty działania jakiejś broni. Uznał ze 11 września to skutek kontrolowania samolotu falami ultrakrotkimi. Zastanówcie sie nad sobą.

 43. Anonim Says:

  Ale fantasta :))

 44. Anonim Says:

  Przypomina się film Transcendencja , bardzo dobry film o możliwości kontroli otoczenia w dobrych celach. Gorzej jak to któś wykorzysta to możliwość jako broń :<

 45. niezłe bzdury, gdyby terroryści z USA mieli taką broń to już dawno mielibyśmy NWO, nie przegraliby wojny w Afganistanie itd.

 46. lol Says:

  jest cholernie tajna skoro o niej wiecie

 47. lsn Says:

  Ale bzdury masakra

 48. Gabayu Says:

  Jest październik rok 2014 i nic z tych katastrof się nie wydarzyło. Jednocześnie coraz częściej się słyszy o szczepionkach na ebolę które maja być wprowdzone od nowego roku. I tu dopiero zacznie się plan zgładzenia ludzkośći, ponieważ szczepionki zamiast nam pomóc, zwyczajnie nas zabiją! Nie idzcie na te szczepienia! One bedą obowiązkowe, ale trzeba coś wykombinować żeby od tego uciec!!!

 49. Chcecie znać prawdę? Otóż i ona. Najpierw musimy ustalić jedną rzecz – kto obecnie jest bogiem tego świata ? Odpowiedź można znaleźć w najbardziej wiarygodnym źródle jakim jest Biblia, przeczytajcie ten fragment to sie dowiecie 1Jana 5:19. A więc już wiemy. Ale to nie koniec. Odczytajcie jeszcze jeden fragment Obj.12:12.
  A zatem na razie ustaliliśmy zakulisowego reżysera tych wszystkich rzeczy, które niestety prawie wszystkich ludzi na ziemi przyprawiają w przerażenie.
  Następny powód dlaczego tak sie dzieje to jest to, że żyjemy u schyłku czasów końca 2Tm 3:1-5 nie ziemi (planety), ale tego systemu którego twórcą jest bóg tego systemu, kto? sprawdźcie w swoich egzemplarzach Biblii 2Kor 4:3,4. Zwróćcie uwagę na jego rolę którą wykonuje.
  Ludzie na bardzo wysokich stanowiskach czy też mający ogromne wpływy w tym świecie myślą, że oni wykonują swoją wolę, jednak są w wielkim błędzie, nie ważne czy wierzą w to czy nie – to naprawdę bez znaczenia. Prawdą jest to, że Diabeł i jego Demony robią wrażenie. Bo jak by nie było to taka broń, oczywiście jedna z wielu wzbudza w ludziach przerażenie i niepokój o jutro.

  Diabeł i jego Demony mają już naprawdę mało czasu Obj. 12:12, dlatego te czasy nazwano „trudne do zniesienia” W proroctwach Jezus powiedział, że będzie dochodzić do niezwykłych zjawisk, ostrzegł swoich naśladowców, bo wiedział od kogo one będą pochodzić by mieli sie na baczności Obj. 16:14.
  Cały 24 rozdział Ew wg Mateusza i Księga Joela opisują te sytuacje które miały świadczyć o zbliżającym sie końcu tego systemu rzeczy.

  Czy mamy sie bać?
  Twórcą i właścicielem Planety Ziemia jest Obj. 4:11; Hioba od 38 rodz. Ps 83:18. Jehowa Bóg.
  Bóg miał bardzo ważne powody by DOPUŚCIĆ do tego co obecnie dzieje sie na Ziemi.
  Obecnie nie rządzi On światem 1Jana 5:19
  Ale sam oświadcza, że pociągnie On do odpowiedzialności za to, co do tej pory dzieje nie tylko Szatana i jego Demony, ale też ludzi, którzy popierają te Szatański system.
  Bóg też nie pozwoli by świat Szatana zniszczył cala Ziemię, zobaczcie co Powiedział w Izajasza 45:18.
  Ziemia będzie zawsze, a na niej będą mieszkać tylko ci ludzie, którzy chcą i prowadzą życie według Jego Praw i zasad Ps. 37:29,34.
  Każdy z Was drodzy, który nie zgadza sie z tym szatańskim światem ma szanse żyć wiecznie na tej pięknej Planecie. Nie obiecuje tego żaden człowiek, nawet taki, który by miał całe arsenały bogactwa tego systemu. Nie wierzcie we wszelkie obietnice, które obiecują „wielmożni” tego świata.

  To prawda, ze przed nami jest jeszcze jedna wojna, inaczej nie da sie tego załatwić – Armagedon Obj 16 16.

 50. Witam Was ponownie. Chcę dokończyć to czego nie mogłem. Nie wiem dlaczego to sie stało, ale moge sie tylko domyślać.

  Czy Armagedonu trzeba się bać?

  CZYM jest Armagedon? Najprościej mówiąc, chodzi o sytuację, w której władcy światowi wspólnie wystąpią przeciw Bogu i Jego Królestwu. W biblijnej Księdze Objawienia apostoł Jan opisał wizję, w której ujrzał królów zgromadzających się na wojnę z Bogiem w symbolicznym miejscu o nazwie Armagedon.

  Słowo „Armagedon” pojawia się w Piśmie Świętym tylko raz, ale w dzisiejszym świecie zrobiło ono zawrotną karierę. Określa się nim nie tylko wielkie katastrofy — na przykład powszechną zagładę nuklearną, lecz także pomniejsze problemy — na przykład zniszczenia dokonane przez wirus komputerowy. Niektórzy autorzy rozpisują się o czasach końca, bezpośrednio poprzedzających Armagedon. Ich książki stają się prawdziwymi bestsellerami. Pewna seria powieści rozeszła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat w nakładzie ponad 60 milionów egzemplarzy.

  Wielu boi się Armagedonu. Jedni obawiają się, że terroryści, wojownicze narody albo klęski żywiołowe doprowadzą do globalnego kataklizmu, w wyniku czego z Ziemi zniknie wszelkie życie. Inni wierzą, iż w wyznaczonym czasie sam Bóg zniszczy naszą planetę i wszystko, co się na niej znajduje. Cóż za przerażające perspektywy! A jak naprawdę należy rozumieć słowa o ‛wojnie wielkiego dnia Boga Wszechmocnego w miejscu zwanym Har-Magedon’? (Objawienie 16:14, 16).

  Czy Ziemia zostanie zniszczona?

  To nieprawda, że w Armagedonie zginą wszyscy ludzie. Skąd o tym wiemy? Pismo Święte zapewnia: „Jehowa wie, jak ludzi przejawiających zbożne oddanie wyzwolić z doświadczenia, a nieprawych zachować na dzień sądu, żeby zostali wytraceni” (2 Piotra 2:9). Możemy być przekonani, że Bóg doskonale panuje nad swą nieskończoną mocą. W Armagedonie zostaną zgładzeni jedynie ci, którzy sprzeciwiają się zwierzchnictwu Najwyższego. W tej wojnie nie będzie przypadkowych ofiar (Psalm 2:2, 9; Rodzaju 18:23, 25).

  Jak zapewnia Biblia, Bóg doprowadzi „do ruiny tych, którzy rujnują ziemię” (Objawienie 11:18). A zatem Jehowa nie zamierza zniszczyć naszej planety. Usunie raczej tę niegodziwą część społeczeństwa ludzkiego, która przeciwstawia się Jego panowaniu. Dokładnie tak samo uczynił podczas potopu za dni Noego (Rodzaju 6:11-14; 7:1; Mateusza 24:37-39).

  ‛Dzień napawający lękiem’

  To prawda, że sporo proroctw biblijnych zapowiadających nadchodzącą zagładę może budzić niepokój. Na przykład prorok Joel mówił o „wielkim i napawającym lękiem dniu Jehowy” (Joela 2:31). Bóg dysponuje arsenałem, który obejmuje między innymi śnieg, grad, trzęsienia ziemi, zarazy, ulewy, deszcz ognia i siarki, zamieszanie w szeregach wrogów, błyskawice i plagę powodującą gnicie ciała (Hioba 38:22, 23; Ezechiela 38:14-23; Habakuka 3:10, 11; Zachariasza 14:12, 13).* Poza tym Biblia w przejmujący sposób opisuje czas, gdy ziemia będzie pokryta zwłokami zabitych, pozostawionymi niczym „gnój na powierzchni roli” i jako pożywienie dla ptaków oraz innych zwierząt (Jeremiasza 25:33, 34; Ezechiela 39:17-20). Podczas tej wojny wrogowie Boga wpadną w przerażenie (Objawienie 6:16, 17).

  Czy to oznacza, że posłuszni czciciele prawdziwego Boga powinni się bać dramatycznych wydarzeń, które rozegrają się podczas Armagedonu? W żadnym wypadku — słudzy Boży żyjący na ziemi w ogóle nie wezmą udziału w tym konflikcie. Poza tym będzie ich chronił sam Jehowa. Niemniej jednak napawająca lękiem demonstracja mocy Stwórcy z całą pewnością wzbudzi w nich podziw połączony z bojaźnią (Psalm 37:34; Przysłów 3:25, 26).

  Warto tu przypomnieć wypowiedź apostoła Jana, który napisał pod natchnieniem: „Szczęśliwy każdy, kto zachowuje słowa proroctwa tego zwoju” (Objawienie 1:3; 22:7). To właśnie we wspomnianym „zwoju” czytamy o Armagedonie. Czy rozmyślanie o tym wydarzeniu rzeczywiście może przysparzać szczęścia? Jak to możliwe?

  Bóg wzywa do działania

  Kiedy nadciąga potężny huragan, władze starają się ostrzec obywateli przed zbliżającym się zagrożeniem. Często w taką akcję angażowana jest policja wyposażona w specjalny sprzęt, a funkcjonariusze chodzą czasami od domu do domu, aby dotrzeć do każdego mieszkańca. Ich celem nie jest bynajmniej straszenie ludzi, ale udzielenie im pomocy, by mogli podjąć niezbędne działania i uratować życie.
  Osoby rozsądne cieszą się, że zostały poinformowane o niebezpieczeństwie, a ci, którzy odpowiednio zareagują, na pewno nie będą tego żałować.

  Podobnie Bóg ostrzega przed nadchodzącym „wichrem” Armagedonu (Przysłów 10:25). Szczegóły dotyczące tej wojny Jehowa podał w swym spisanym Słowie.

  Nie chce On nikogo przerażać, ale raczej pragnie przekazać ludziom wyraźną wiadomość, żeby okazali skruchę i zaczęli Mu służyć (Sofoniasza 2:2, 3; 2 Piotra 3:9).
  Ci, którzy tak postąpią, ocaleją.

  Dlatego nie musimy się bać nadchodzącej wojny Bożej. Patrzmy w przyszłość z ufnością, mocno przekonani, że „każdy, kto wzywa imienia Jehowy, ujdzie cało” (Joela 2:32).

  Zapraszam

  http://www.jw.org/pl/

 51. Rosja niech juz tyle nie madruje
  Rosia zazadzaja psychopaci

 52. Anonim Says:

  Witam Istnieje wiele dowodów że cały projekt HAARP zbudowany jest na tym co odkrył Nikola Tesla.
  Jego doswiadczenie polegało na kumulacji wolnej i darmowej energii z otoczenia, a puzniej można ją przekształcić w energie elektryczną. Taka była idea Tesli – darmowa wolna energia dla każdego. Projekt przekształcił sie w militarną wersję. Chciałbm żeby

 53. Anonim Says:

  Chciałbym żeby kotoś kontynułował rozwój tej technologi w kierunku darmowej energi dla każdego. Jest to możliwe. Doswiadczenie przeprowadził Marcin (Lub Maciej) Filipiak. Działa. na zasadzie różnicy potencjałów. Plus u góry jako antena a minus na dole jako uziemienie.

 54. Anonim Says:

  Naprawde Chciałbym żeby kotoś kontynułował rozwój tej technologi w kierunku darmowej energi dla każdego. Jest to możliwe. Doswiadczenie przeprowadził Marcin (Lub Maciej) Filipiak. Działa. na zasadzie różnicy potencjałów. Plus u góry jako antena a minus na dole jako uziemienie.

 55. Anonim Says:

  Ziemia i atmosfera działają jako przewodniki. Oczywiście Ta technologia ma możliwość przekazywania informacji i wszelkiego rodzaju sygnałów.

 56. Anonim Says:

  dinozaury też wybili harpem

 57. Anonim Says:

  włąsnie poczytałem o trzęsieniach ziemii i poświatach występujących.

  jednak dziwi mnie to że trzęsienia ziemii były praktycznie corocznie od 1988 roku do 2013, jakby testowali coś?? nie wydaje mi się żeby ludzie na ziemii zawsze zmagali się z czymś takim tak często ?? chyba że to nasza głupota ma z tym jakiś związek…

 58. SPARTAKUS Says:

  Następną Hiroshime i Nagasaki amerykańce zrobią naszej starej fajnej ziemii- „I tak o to nauka zlikwidowała cywilizację.
  Pozdro.

 59. A sprawdziliście dobrze czy aby wasze antenki wszczepione w czaszki się nie poluzowały zbytnio?

 60. Anonim Says:

  i dalej ani 3 wojny ani nic innego…

 61. ony Says:

  pan anonim slepy czy tylko glupi?….. czy internet moze sie skonczyl, telewizor padl, radio ukradli a gazety…. trzeba umiec czytac…

 62. Waldi Says:

  Witaj Czesiu!

  Natrudziłeś się mocno, aby zamieścić te swoje dość obszerne komentarze. Ale jak widzisz, raczej nikt nie reaguje. Czyli spełniają się inne analogie (chociażby jedna z tych związanych z potopem), gdzie Pismo podaje, iż większość ludzi nie zareaguje na Dobrą Nowinę o Rządzie ogólnoświatowym, ale nie chodzi o NWO, tylko o Królestwo pochodzące od samego Boga (Daniela 2:44).

  Widzę, że lubisz pisać obszernie na temat Prawdy i ja mam podobnie. Niemniej teraz tylko zasygnalizowałem swą obecność, gdyż się spieszę, bo jestem umówiony do Służby. Oczywiście w pełni popieram i zgadzam się z tym, co napisałeś – imię Jehowy i Jego, jako Najwyższego Boga, zamierzenie musi być szeroko rozgłaszane a środki masowego przekazu doskonale się do tego nadają. Tym bardziej, że ten światowy bóg, który jak na razie manewruje elitami tego świata, skutecznie wpływa na narody, by je zaślepiać na prawdy pochodzące z Biblii. Cóż, taka jego rola, jako buntowniczego anioła, renegata, który wyłamał się spod ojcowskiej kurateli swego Boga i Stwórcy. „Ten był zabójcą, gdy rozpoczynał…”, wiec nic dziwnego, ze on, Szatan (z hebr. przeciwnik), nie tylko ma upodobanie w sianiu strachu, ale też realizuje plan działania polegający na zabijaniu.

  Piszesz, ze nie będzie III wojny spowodowanej przez człowieka, a tylko nastąpi Boży Armagedon. Oczywiście, może tak być, ale nie sadzę, aby miało tak być na pewno. Z tego, co się widzi na świecie, to stajemy, -narody stają-, ciągle w obliczu jakiejś tam prowokacji do różnego rodzaju zamieszek, a same zamieszki nierzadko powodują większe konflikty, w tym poważne konflikty zbrojne. Diabłu wyraźnie zależy na scentralizowaniu swej władzy światowej, i choć ma nadludzkie możliwości do sterowania tym światem, to jednak zawsze wolał (skomasowanie ludzi w Babel przy budowie wielkiego zikkuratu) i nadal woli panować nad zwartą społecznością ludzką a do tego nie tak liczebną. Stąd te jego zakulisowe dążenia do utworzenia NWO i stopniowej (smugi) bądź nagłej (wojny i wszelkie katastrofy), depopulacji. Oczywiście rozumiem, że chcesz uspokoić ludzi na tym forum, ale nie możesz sugerować, ze tylko Armagedon Jehowy jest przed nami, jeśli chodzi o wojnę. Owszem, globalnej III wojny światowej, która najpewniej zniszczyłaby całkowicie życie na ziemi, być nie może, bo wtedy nie spełniłyby się proroctwa o pięknej ziemi, jaką ma dać na mieszkanie posłusznej części ludzkości, Jehowa Bóg. Ale nie możemy wykluczyć, że narody dążąc do swego NWO, na przekór oczywiście Nowemu Porządkowi, jaki zaprowadzi sam Bóg, zechcą rozpętać prowokacyjnie różne konflikty lokalne, czy to przy użyciu broni jądrowej, chemicznej, biologicznej, czy typu HAARP.

  Kto wie na ile w powyższych ewentualnych konfliktach -w sprowokowaniu ich-, weźmie swój udział sławetna fałszywa religia tego świata, ale jeśli to nastąpi, to bez wątpienia przyczyni się to do zapowiadanego w Biblii ataku na nią i do rozpoczęcia się „wielkiego ucisku, jakiego nie było od początku świata i już więcej nie będzie”. Zresztą religia fałszywa cały czas sobie systematycznie grabi i zniechęca do siebie mnóstwo myślących ludzi, a tuz przed swym upadkiem zacznie jeszcze w swej pysze mocno zaznaczać swe istnienie, choćby poprzez agresje na mniejszości wyznaniowe. To także może sprowokować narody do uderzenia na nią. Byłby wtedy widoczny jeden z trzech etapów postępowania, tak typowego w takich sprawach – „problem, reakcja, ROZWIĄZANIE!”.

  Ludzie, „Przebudźcie się!”, wołam do Was zgodnie z tytułem czasopisma o tematyce religijnej!!! Oczywiście nawołuje do nieco innego PRZEBUDZENIA, niż M. Rozbicki, ale z wieloma rzeczami przez niego tu i gdzie indziej przedstawianymi, najzwyczajniej się zgadzam. Rzeczywiście nastał czas na przebudzenie się, ale nie po to, aby wszczynać konflikty społeczne i stawiać się okoniem wobec władz (Jezus zabronił ingerowania w sprawy tego szatańskiego świata i jego politykę – zabronił prawdziwym chrześcijanom rozwiązań siłowych i przemocy), ale po to, by zwrócić swe „zaspane” oczy w kierunku rzeczywiście pokojowego Rządu Bożego i wszelkich korzystnych rozwiązań nim związanych. Nie czas teraz na ciągle wybieranie władz lokalnych, które i tak nie spełniają swych zadań jak należy, i później na psioczenie na nie, bo to do niczego nie prowadzi i to jest właśnie efekt duchowego snu, do którego doprowadził ludzi ten okrutnik z dziedzin niewidzialnych, jakże inteligentny, ale podły i przebiegły ZŁY anioł, który „zwodzi całą zamieszkałą ziemię”.

  To na razie tyle – muszę kończyć. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do szerszej, mądrej i konstruktywnej dyskusji. Proszę wiec o kierowanie mądrych pytań, a my postaramy się na nie odpowiadać.

 63. Waldi Says:

  Do „anonim”
  Widzę, że wielu kpi sobie z zagrożenia III wojną światową. Oczywiście, jak sam pisałem w powyższym tekście, nie twierdzę, że ona wybuchnie, choć zagrożenie zawsze istnieje. Niemniej nie możemy bagatelizować jakiegokolwiek zagrożenia związanego ze zbrojną ingerencją wobec siebie, rożnych państw. To, co dzieje się na wschodzie, może być pewnym preludium do poważniejszego konfliktu, może nie ogólnoświatowego konfliktu nuklearnego, ale jakichś lokalnych działań wojennych dotyczących pewnych krajów. Nie dziwiłbym się wiec, gdyby miały miejsce, jakieś również lokalne wybuchy bomb nuklearnych – może kilka takich Hiroszim, czy Nagasaki… Również próby z wszelkim innym rodzajem broni, jaki nie znano i nie stosowano np. podczas dwóch minionych wielkich wojen XX wieku, także mogą nieźle dać do wiwatu.

  Dlaczego nieprawdopodobnym jest użycie na skalę światową broni nuklearnej. Ano dlatego, że Pismo Święte, czyli popularna Biblia, -Księga choć spisana przez człowieka, to jednak pochodząca od Boga- mówi wyraźnie o boskim zamierzeniu zaprowadzenia na tej naszej, a przede wszystkim Bożej planecie, całkiem przyzwoitych warunków bytowania, o wiele lepszych i korzystniejszych, niż te, jakich obecnie doświadczamy. Biblia mówi o przeżyciu sporej rzeszy ludzi (kilka-kilkanaście milionów), ale nie ogólnoświatowego konfliktu nuklearnego, czy jakiegokolwiek innego o podobnych skutkach, gdyż taki konflikt miałby właśnie skutki katastrofalne dla globu ziemskiego i życia na nim, ale poważnego konfliktu Boga z przeciwnymi Jemu narodami i ich władcami. To właśnie Bóg nie dopuści, by ci, którzy aktualnie rujnują ziemię, mieli ją zrujnować całkowicie – sami, bądź razem z tymi, którzy mieliby się jeszcze wyłonić jako potencjalni niszczyciele w jakimś ogólnoświatowym konflikcie zbrojnym.

  Ingerencja Boga w sprawy narodów nastąpi bez użycia broni, jaką one obecnie dysponują, gdyż ta użyta na masową skalę, na ogół pozbawia życia mnóstwo niewinnych osób i jak często podkreślam – zniszczyłaby doszczętnie wszelkie życie na ziemi. Powszechny Suweren i Stwórca całego uniwersum, wszechwładny Pan i Bóg o wzniosłym biblijnym imieniu JEHOWA, ma zupełnie inne podejście do życia ludzi i w ogóle życia na ziemi. Jako jej właściciel i powszechny Życiodawca, wie najlepiej jak zadziałać, by wszystko przebiegało należycie i w sposób sprawiedliwy, a przede wszystkim by okryć się należną sobie chwałą.

  Zatem chwalebnym i sprawiedliwym działaniem Właściciela ziemi będzie działanie w pełni selektywne. Jehowa Bóg usunie z tej planety tylko tych, którzy są dla niej potwornym zagrożeniem – ludzi o jakże wojowniczym charakterze, nieprawych w wielu swych działaniach, na wskroś niemoralnych, bez wiary, lub wierzących fałszywie i takich, którzy postępując w ten sposób, nie zamierzają w ogóle się zmienić. Ocali natomiast ludzi, którzy zechcą być Mu poddani i cały czas realizować Jego wzniosłe zamierzenie co do ziemi i zamieszkującej ją ludzkości. Coś takiego zrobił już podczas zaistniałego przed wiekami, potopu, którego rzeczywiste zaistnienie, w pewien sposób można udowodnić.

  Zatem bitwa Boża z diabelsko usposobionymi narodami i ich władcami -nazwana w Biblii Armagedonem, a Biblia jest pierwotnym źródłem tego tajemniczego dla wielu określenia- nie będzie jakąś ogólnoświatową katastrofą niszczącą wszystko i wszystkich (wojna nuklearna, czy przepowiadane co jakiś czas zderzenie ziemi z jakąś asteroidą, albo poprzez inwazję jakkolwiek pojmowanych „kosmitów”), bo to właśnie byłoby nie do pogodzenia z tym wszystkim, co powyżej napisałem o Bogu i Stwórcy.

  Bóg, wbrew temu, co się coraz powszechniej sądzi o Nim, rzeczywiście istnieje i kocha ogół ludzi. Jego wielkie poświęcenie i miłość spowodowały, że na ziemi pojawił się Jego ukochany Syn, który będąc doskonałym, mógł odkupić to, co utracił doskonały Adam – życie bezkresne w szczęściu i wszelkiej pomyślności (brzmi może trochę banalnie, niczym formułka niezrealizowanych życzeń urodzinowych, ale ta Boża zapowiedź zrealizowana zostanie na pewno), gdyż przecież nie na darmo mesjański Jezus przelał w wielkich mękach swą krew na Golgocie.

  W jednym z powyższych akapitów wspomniałem przy końcu, o powszechnym potopie, jaki Bóg sprowadził na nieposłuszną wtedy ludzkość. Przed nami jest powtórka z historii. Choć zgodnie z zapowiedzią Stwórcy nie będzie On już zalewać ziemi wodą, to jednak ma do dyspozycji cały arsenał innych środków i z pewnością je w odpowiedni sposób niebawem wykorzysta, aby usunąć niezbożnych a ocalić tych, którzy zechcą pokornie skorzystać z możliwości ocalenia na wzór prawego Noego i jego niewielkiej rodziny. Ale ta analogia z sytuacją, jaka miała miejsce w potopie, zawsze przypomina mi inne analogie, które związane są z historią bardziej współczesną, w każdym razie nie tak odległą jak potop sprzed naszej ery. Chodzi mi o podobieństwo do Titanica.

  Otóż ten szatański system rzeczy, którego budowniczowie byli i są tak samo pewni siebie, jak budowniczowie owego olbrzymiego parowca, po zderzeniu z symboliczną górą lodową w roku 1914, zaczął stopniowo nabierać „wody” i po prostu zaczął tonąć – rozpoczęły się jego „dni ostatnie”. Mnóstwo rządzących tym światowym systemem, jak i innych, żyjących w nim obywateli, zupełnie nie zakłada, że może go zgładzić sam Bóg. O dziwo, taką pewność mają osoby wierzące w Boga i podające się za chrześcijan.
  Tak samo było, kiedy Titanic wypływał w swój dziewiczy rejs. Nikt nie zakładał możliwości jego zatonięcia, gdyż oceniano go całkiem poważnie, jako statek NIEZATAPIALNY, którego „nawet sam Bóg nie będzie w stanie zatopić”.

  Choć słyszano i wiedziano o istniejących podwodnych skałach lodowych, to jednak nikt nie zakładał, że one właśnie miałyby być jakimkolwiek zagrożeniem dla załogi i ogólnie dość zróżnicowanych pod względem statusu społecznego, pasażerów. Titanic rozwijał coraz bardziej swą szybkość i ostatecznie płynął pełną parą. Oczywiście w pewnym momencie poinformowano o pojawieniu się niebezpieczeństwa w postaci gór lodowych, ale większość je raczej ignorowała, ostatecznie włącznie z tym, który te komunikaty ostrzegawcze podawał, czyli samym kapitanem. Okazał się on bardzo pewnym siebie zarządcą na tymże statku. Stało się jednak inaczej, i nie udało się zapobiec katastrofie, której wyraźne przejawy zaczęto szybko lekceważyć. Mało tego, zapewniano wszystkich, że wszystko jest pod kontrolą i nic nikomu nie grozi. W gazecie New Jork Times z 19 kwietnia 1912 roku zamieszczono następującą wypowiedź jednego z ocalałych:
  „Członkowie załogi przynaglali, żeby szybciej wsiadać do łodzi ratunkowych, ale nikomu się nie spieszyło. Uważano, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa, a poza tym według powszechnego mniemania ci, którzy by opuścili statek, wystawiliby się na pośmiewisko, gdyby po kilku godzinach wiosłowania wrócili na pokład. (…) Początkowo wszyscy ludzie na pokładzie okazywali obojętność. Przeświadczenie o niezatapialności statku było tak silne, że większość do ostatniej chwili była pewna bezpieczeństwa. Jeden ze stewardów opowiadał potem, że wielokrotnie pukał do drzwi pewnej kobiety, ale nie chciała wyjść. Gdy w końcu próbował wyprowadzić ją siłą, stawiała taki opór, że wreszcie dał za wygraną. Najprawdopodobniej poszła na dno w swojej luksusowej kabinie”.

  Łodzie ratunkowe Titanica mogły pomieścić 1178 osób. Nie było więc miejsca dla wszystkich, niemniej jednak mogło ocalić życie znacznie więcej niż 700 osób. Wielu zginęło niepotrzebnie, ponieważ pierwsze łodzie odpłynęły na pół puste wskutek mylnego przekonania podróżnych o „niezatapialności” statku.
  Jak już wspomniałem, powołując się na wypowiedź jednego z ocalałych pasażerów, jeden ze stewardów wielokrotnie pukał do drzwi kabiny pewnej pasażerki. Ostrzegał ją, że dzieje się coś niedobrego, ale niestety, ona to zlekceważyła. Może powiesz: „Cóż za brak rozsądku!” Tymczasem również do Twoich drzwi najpewniej często pukają pewni ludzie, żeby ci przekazać pilne ostrzeżenie. Są to Świadkowie Jehowy, wierni „stewardzi” Boga Wszechmocnego. Nie ostrzegają przed tym, że całemu temu ogólnoświatowemu systemowi rzeczy grozi „zatonięcie” w morzu wojen, przestępczości i brutalnej przemocy, choć pogrążanie się w tego typu odmętach jest tez dobrze widoczne. Głoszą raczej, że wkrótce pośle go „na dno” sam Bóg i zastąpi go sprawiedliwym, nowym porządkiem rzeczy poddanym władzy Jego niebiańskiego Królestwa. Jak reagujesz na to ostrzeżenie? Czy tak jak owa pasażerka Titanica mówisz: „Śmieszne! Nieprawdopodobne!” (identycznie, jak w przypadku zagrożenia wybuchem III wojny światowej…) i zamykasz drzwi? A może powiesz sobie lub do mnie samego: „mam w nosie treści, jakie akurat czytam i nie wierzę im”. Niestety, ale taka ignorancka postawa może Cię -o ile jej miałbyś nie odrzucić- kosztować życie.

  Rzecz ciekawa, że kilku trzeźwo myślących pasażerów na pokładzie Titanica przeczuwało zbliżającą się katastrofę. Na jakiej podstawie? Ponieważ na statku naruszano najelementarniejsze zasady żeglugi. Na przykład jeden z ocalałych powiedział: „Tłumaczono nam, że przez całe popołudnie bijemy wszelkie rekordy w szybkości przepływania Atlantyku. Zaledwie na kilka godzin przed zderzeniem z górą lodową powtarzano wśród pasażerów, iż płyniemy z prędkością 23 mil (około 40 km) na godzinę. Wszyscy wiedzieli też o ostrzeżeniach, które w ciągu dnia odebrano na statku”.

  Po co więc rozwijano tak niebezpieczną, wręcz szaleńczą szybkość? Inny rozbitek wspominał: „Zanim poszedłem spać [na krótko przed katastrofą], długo rozmawiałem z Charlesem H. Haysem, prezesem towarzystwa kolei Grand Trunk. Pod koniec pan Hays powiedział między innymi: ‛Towarzystwa White Star, Cunard i Hamburg-American skupiają całą uwagę na współza-wodnictwie o pierwszeństwo w posiadaniu najbardziej luksusowych statków i w biciu rekordów szybkości. Wkrótce jednak jakaś straszliwa katastrofa położy kres temu wyścigowi!’ Biedak, kilka godzin później już nie żył!”

  Czy obecna sytuacja światowa nie jest pod wieloma względami podobna? Titanic, na którym zlekceważono wszelkie ostrzeżenia, wierząc w mit o jego niezatapialności, brał udział w niebezpiecznym wyścigu. Narody tego świata biorą dzisiaj udział w znacznie niebezpieczniejszym wyścigu zbrojeń, i są – jak kapitan Titanica – przeświadczone, że nie dojdzie do katastrofy, mimo, iż wcześniejsze dwie wielkie wojny, jak i aktualne konflikty zbrojne z których rzeczywistością musiał się zderzyć obecny system rzeczy, wyraźnie wskazują na możliwość wybuchu o wiele większej katastrofy. Ale czy ta ich nadzieja na uniknięcie konfliktu, jest uzasadniona? Czy ich pewność siebie nie jest złudna? Wnikliwi obserwatorzy areny wydarzeń światowych twierdzą, że prawdopodobieństwo katastrofy jest coraz większe.

  Jeżeli bierze cię pokusa, by powiedzieć: „Śmieszne! Nieprawdopodobne!”, gdy Świadkowie Jehowy ostrzegają cię przed nadchodzącą zagładą tego systemu rzeczy, to pomyśl: Ten świat łamie najelementarniejsze zasady rozsądnej polityki, rozsądnej równowagi ekologicznej i rozsądnych stosunków międzynarodowych. Po co więc odrzucać możliwość katastrofy jako coś nieprawdopodobnego?

  NIE WOLNO LEKCEWAŻYĆ OSTRZEŻEŃ
  Oczywiście samo uświadomienie sobie zagrożenia nikogo nie uratuje, gdy nastąpi koniec obecnego systemu światowego, tak jak nie uratowało to pana Haysa na Titanicu. Ocaleli tylko ci, którzy reagując na ostrzeżenia zdobyli się na odpowiednie działanie.
  Dla wielu oznaczało to opuszczenie w środku nocy luksusowej kajuty i wybiegnięcie w samym szlafroku na pokład, gdzie panował przejmujący chłód. Oznaczało to też ścisłe i pokorne zastosowanie się do wskazówek stewardów oraz załogi, wejście do niewielkiej i skromnej łodzi ratunkowej i być może zostawienie na pokładzie męża lub brata. Oznaczało to również odpłynięcie taką małą łodzią od statku opisywanego wtedy jako „wielki piętnastokondygnacyjny pałac pływający – okazały i gigantyczny w każdym szczególe (…) wyposażony w wielkie salony i restauracje, kinoteatr, hale do gry w tenisa, baseny pływackie, łaźnie turecką i hydroelektryczną, wielkie palarnie, salony do gry w karty, piękne sale koncertowe, oszklone pokłady spacerowe, ogrody zimowe, palmiarnie, salę gimnastyczną, (…) a nawet w miniaturowe pole golfowe”. Trzeba więc było zrezygnować z całego tego przepychu i wszystkich wygód w zamian za miejsce na twardej ławce w odkrytej szalupie na lodowatej wodzie. Ponadto oznaczało to – przynajmniej dla odpływających pierwszymi łodziami – przezwyciężenie lęku przed drwinami ze strony tych, którzy mówili, że tacy jedynie „wystawiliby się na pośmiewisko”, gdyby wkrótce musieli pokornie jak baranki powrócić na statek. Pasażerowie słyszeli ostrzeżenie, ale zastosowanie się do niego wcale nie było łatwe! Wymagało to zdecydowania, pokory, ofiarnej gotowości do znoszenia trudów oraz dla wielu, wyrzeczenia się materializmu. Ale to się opłacało! W przeciwnym razie pozostawało jeszcze tylko kilka, może kilkanaście minut wygód, a potem niechybna śmierć.

  „STATEK” ZACZYNA TONĄĆ
  Jak już na wstępie wspomniałem, obecny system rzeczy zaczął „tonąć” w roku 1914, gdy wybuchła pierwsza wojna światowa. Od tego czasu obserwujemy spełnianie się znamiennego proroctwa Jezusa z 24 rozdziału Ewangelii według Mateusza, 21 rozdziału Ewangelii według Łukasza i 13 rozdziału Ewangelii według Marka. Jezus zapowiedział: „Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, i będą braki żywności i trzęsienia ziemi w jednym miejscu po drugim. Wszystko to dopiero początek bólów niedoli” (Mat. 24:7, 8).

  Jezus uprzedził również, że tym „bólom niedoli” będzie towarzyszyć prześladowanie prawdziwych chrześcijan, pojawienie się fałszywych proroków chrześcijaństwa, wzrost przestępczości i bezprawia oraz głoszenie po całym świecie dobrej nowiny o Królestwie Bożym. „A wtedy”, rzekł Jezus, „nadejdzie [‘zatapiający’ wszystko, co związane z tym światem] koniec” (Mat. 24:9-14).

  Kto chciałby zaprzeczyć, że od roku 1914 przepowiednie te w coraz większej mierze się urzeczywistniają? Przypominałoby to zachowanie się tych pasażerów Titanica, którzy nie dowierzali, że ów olbrzym oceaniczny zderzył się z górą lodową! To, co spotkało ten system światowy w roku 1914, jest znacznie poważniejsze niż zderzenie statku z górą lodową.

  Z chronologii biblijnej wynika, że w tym roku Bóg Jehowa ustanowił Jezusa Chrystusa prawowitym władcą nad naszą ziemią. Zaraz potem Chrystus wyrzucił zbuntowanego anioła, i renegata, Szatana Diabła z niebios w pobliże ziemi. Następstwa tego trafnie opisano w Księdze Objawienia 12:12: „Biada ziemi i morzu, ponieważ zstąpił do was Diabeł z wielkim gniewem, wiedząc, że mało ma czasu!”.

  Ten krótki okres ogólnoświatowego „biada” rozpoczął się w roku 1914, kiedy w wyniku bardziej operatywnych działań diabelskich „narody się rozgniewały”. A jak długo jeszcze potrwa? Tego dokładnie nie wiemy, ale wiemy jak się skończy ten okres udręki. Nie stopniowo, tylko nagle, gdy tonąca ogólnoświatowa „nawa państwowa” pójdzie na dno w wyniku dramatycznej konfrontacji między politycznymi mocarstwami tego świata a anielskimi zastępami Chrystusa, czyli podczas ostatecznego starcia znanego już czytelnikom tego forum, pod nazwą wojny Armagedonu (Obj. 16:14, 16, Nowy Przekład; 19:11-21).

  Niechaj nikt nie da się zwieść złudnej stabilności tego systemu rzeczy! Niejeden człowiek przypomina nierozsądnych pasażerów Titanica, którzy „stroili sobie żarty z zaistniałej sytuacji”. Jak wynika z ówczesnych doniesień prasowych, „kawałki lodu [z góry lodowej, z którą się zderzył Titanic] spadły na pokład i niektórzy dowcipnisie podawali je sobie jako artykuły pamiątkarskie”.

  Również dzisiaj spotyka się różnych „dowcipnisiów”, którzy głoszą, że przecież na świecie zawsze były wojny, przestępczość i inne trudności, a „znaki końca”, o jakich głoszą od dawna Świadkowie Jehowy, traktują niepoważnie, wręcz zabawowo i z pewną dozą drwin. Po co więc to całe podniecenie? – pytają (2 Piotra 3:3, 4). Ich zdaniem ogólnoświatowa „nawa państwowa” zdoła się jeszcze utrzymać na wodzie przez długi czas. Ale warto pamiętać, że wojny, przestępczość, głód i inne udręki są jedynie oznakami tonięcia tego „okrętu”. To nie one spowodują w końcu jego zatopienie. Dokona tego Bóg – i to nagle, już wkrótce!

  JUŻ SIĘ PRZECHYLA
  Jednakże obie wojny światowe, bezprecedensowe trzęsienia ziemi, co roku śmierć głodowa milionów ludzi, szaleńczy wyścig zbrojeń – wszystko to dla ludzi trzeźwo myślących stanowi wyraźny dowód, że statek świata się przechyla. Jego czas się kończy. Gdy pasażerowie Titanica w końcu uprzytomnili sobie powagę sytuacji, okazało się, że jest za mało łodzi ratunkowych. Tak też w Biblii jest powiedziane, że będzie za późno, gdy większość ludzi wreszcie zrozumie, iż obecny system światowy skazany jest na zagładę. Wtedy już nie będzie „łodzi ratunkowych” (Mat. 24:38-42).

  Po odpłynięciu szalup nie było dla pozostałych żadnej nadziei na ocalenie. Nic nie znaczył majątek Johna Jacoba Astora IV oceniany wtedy na 100 000 000 dolarów. Jego pieniądze nie mogły mu uratować życia. Nie mogły mu też pomóc pieniądze jego syna, Vincenta. Pisano o nim, że „niemal rozhisteryzowany z rozpaczy” naprzykrzał się w Nowym Jorku pracownikom stacji tele-graficznej, mówiąc wszystkim, iż „da każdą żądaną sumę, byleby tylko mógł usłyszeć od telegrafi-sty, że odebrał jakieś wieści o ocaleniu ojca”. Wszystko na próżno.

  Zatonięcie Titanica było straszne, ale nadciągająca katastrofa obecnego systemu rzeczy będzie o wiele okropniejsza. Mniej więcej jedna trzecia pasażerów Titanica uniknęła śmierci. Z Biblii jednak wcale nie wynika, że proporcjonalnie tak znaczna liczba ludności świata przetrwa zagładę obecnego systemu rzeczy, (co prawda Księga Objawienia /Apokalipsy/ wspomina o zgładzeniu 2/3 ludzkości, lecz jest to określenie symboliczne, a nie dosłowne). Wręcz przeciwnie, „zabici przez Jehowę na pewno będą tego dnia od jednego końca ziemi aż po drugi koniec ziemi” (Jer. 25:33). Zginą „królowie (…) dowódcy wojskowi (…) mocarze (…) wolni, jak i niewolnicy (…) mali i wielcy” (Obj. 19:18).
  Już od lat podajemy ostrzeżenia na łamach czasopism o tematyce religijnospołecznej. Ludzie pokorni ciągle jeszcze mają sposobność, żeby wejść do „łodzi ratunkowej” przez stosowanie się do biblijnych wskazówek wiernych „stewardów” Bożych, którzy w dalszym ciągu pukają do ich drzwi. Ale czas szybko upływa! Dlaczego nie miałabyś zapytać Świadków Jehowy – dopóki nie jest za późno – i kiedy oni po raz kolejny zastukają, bądź zadzwonią dzwonkiem u Twych drzwi, co trzeba zrobić, by przeżyć „zatonięcie” tego systemu rzeczy?
  __ __ __ __ __ __ __ __ __

  W chwili, gdy Stwórca ostatecznie zaingeruje w sprawy ludzi, będą oni dostatecznie ostrze-żeni. Tak więc pozostanie poza „arką”, będzie jakby ich świadomym wyborem. Co więc będzie powodem takiej, można by rzec, samobójczej decyzji? Najpewniej to samo, co miało miejsce w czasach Noego, czyli poddanie się diabelskiemu zaślepieniu, i w konsekwencji brak wiary w postanowienia Jehowy. Wydaje się to dziwne, ale mimo tylu dowodów bliskości końca, tacy ludzie rzeczywiście nie zechcą uwierzyć Najwyższemu i w Niego samego. Lecz nie tylko brak wiary będzie powodem ich zniszczenia. Ludzie ginący w Armagedonie (będzie ich, jak podaje Biblia, bardzo dużo), okażą się też wyzuci z miłości wobec Boga i siebie nawzajem. U większości, na krótko przed rozpoczęciem Armagedonu, będzie też narastać agresja wobec sług Jehowy. Agresywnych zachowań będzie można się spodziewać już dużo wcześniej, gdyż religie fałszywe przed swym upadkiem będą jeszcze najpewniej próbowały pokazać swą siłę i pychę wzburzając motłoch i prowokując atak na sług Bożych. Mogą też przyczynić się do wojny domowej np. w Polsce. Później też sami przywódcy narodów zechcą wystąpić przeciwko Świadkom, gdyż ci cały czas nie będą popierać ich dążeń do zaprowadzenia pokoju ogólnoświatowego i wprowadzenia takiego samego rządu.

  Pośród ginących w Armagedonie, tych jawnie złych i wyzutych z wiary, znajdą się i tacy, którzy po prostu nie będą mieć siły i odwagi, by przyłączyć się wcześniej do ludu Jehowy. Generalnie wszyscy, całym swym postępowaniem będą pokazywać, że nie mają chęci ani przekonania i tym samym też nie zasługują na to, aby żyć w rajskich warunkach – w nowym świecie Jehowy, w którym nie będzie zawiści, nienawiści czy daleko posuniętego samolubstwa z niemoralnością płciową na czele, oraz wielu innych złych rzeczy (Apok. 21:8).

  Dzisiaj mnóstwo ludzi nagminnie łamie prawa Boże, nie widząc nic złego w rozpuście (łamanie ogólnych zasad moralnych ustanowionych przez Stwórcę, a które to zasady, albo są spłycane, albo przejaskrawiane i wypaczane dla własnych interesów przez obłudnych duchownych tzw. chrześcijaństwa), pijatykach, a także w kłamstwach i oszustwach. Jednakże w oczach Bożych jest to złe i nie licuje z postępowaniem Jego sług. Dlatego w Armagedonie, Stwórca również nie oszczędzi nikogo, kto W TYM TRWA (1 List do Koryntian 6:9,10; Objawienie /Apokalipsa 21:8).

  W wojnie Armagedonu, Jezus, choć jest nazwany w Biblii „Księciem pokoju”, stanie się na ten czas jakby generałem Jehowy podporządkowującym sobie wszystkie rzeczy. Zniszczy on królów ludzkich poddających się bezwolnie niczym marionetki w rękach animatora, manewrom buntowniczego anioła. Szatana Diabła, który często przybiera postać „anioła światłości”, aby poza sferą polityki ogłupiać ludzi także pod względem religijnym (Daniela 2:44; Objawienie 16:14-16; 2 List do Koryntian 4:4; 11:13-15).

  Ci, którzy do końca będą ufać upadającym strukturom politycznym i religijnym, lub stojąc na rozdrożu staną się obojętni i przestaną wierzyć w cokolwiek, będą musieli podzielić los wszystkich ginących. Przy życiu pozostaną tylko ci, którzy okażą się do końca wierni Bogu Jehowie, pełniąc dla Niego cały czas świętą służbę, zgodnie z Jego wymaganiami wyłuszczonymi w Piśmie Świętym. Biblia wspomina o nich, jako o ludzie, który został przez Boga wybrany spośród wszystkich narodów ( w wyniku głoszenia tej Dobrej Nowiny, zamiast odrzuconego narodu izraelskiego) i nazwany „ludem dla Jego imienia” (1 list Jana 2:17; Dzieje Apostolskie 15:14 Nowy Przekład Brytyjskiego Towarzystwa Biblijnego).

  Oj, ale teraz się rozpisałem. Myślę jednak, że taka dawka informacji związanej z najbliższą przyszłością, która tchnie sporą nadzieją, ale tez pełna jest poważnych przestróg, była konieczna na tym forum, gdyż sporo osób w nim uczestnicząca, nie za bardzo ma, czy też miała pojęcie, co czeka ludzkość w najbliższych czasach. Co niektórzy sobie też żartowali z wypowiedzi innych czym pokazali, że mogą taki niepoważny stosunek mieć do tego, co ku przestrodze wszystkich ma do powiedzenia Biblia i Świadkowie Boży, którzy są dobrze znani z rozgłaszania jej wzniosłych zasad i ciekawych proroctw.
  Życzę wszystkim powodzenia oraz głębokich i pożytecznych duchowych rozważań na temat tego, co przedstawiłem, a co jest w pełni zgodne z Księgą ksiąg – z Pismem Świętym!

 64. Anonim Says:

  TAJNA BROŃ? JAKA TAJNA BROŃ? SETKI TYSIĘCY LUDZI CIERPI I MYŚLI, ŻE TAK MUSI BYĆ. JUŻ DAWNO BY TO PADŁO, ALE ZA BARDZO PĘKACIE! I TAK BRNIECIE DO PRZODU Z GŁOSAMI W GŁOWIE – SCHIZOFRENICY – A ONI WAM ROBIĄ MRÓWY W CIELE. JEST PROGRAM INDYWIDUALNY – GLOBALNY I REGIONALNY!!!!!!!!! I TAK WYGRAMY – A TAKIM PSEUDO IMMUNITET NIE POMORZE. BĘDĄ SIEDZIEĆ!!!

 65. Anonim Says:

  Człowieku z 1:27 każdy na swój sposób cierpi, ludzie bardziej się śpieszą, boją, samobóje strzelają itd., końca nie widać. Śpieszą się, biją, wariują, biorą leki, a tobie po prostu włączyli program indywidualny – przestarzały. Przeszedłeś pewnie te bez sensowne etapy i te inne bzdury, a nie wiedza to stres, a to karmi się emocjami. A do innych, piszcie dalej, to wam Marsjanie to włączą
  na wiele lat. Oni nie znają uczuć, ufo wyląduje u was w domu, wejdą, nagrają bzdury na płyty głosami waszych bliskich. Taką mają pracę ufo „lutki” gangsterskie na licencji rządu, ale chyba na innej planecie. Kiedyś taki ufoludek dostał ode mnie w ryja, z liścia. Są chorymi, zboczonymi, draniami, sukinsynami. Ale dadzą wam taki nie pokój, że coś na pewno odczujecie i się z tym nie pogodzicie, a potem będziecie to niby wyrzucać. Potem Marsjanie wam to po głoszą i przestaniecie o tym mówić i pisać, aż się was wystraszą, jak zobaczą, że już jest nas 1325 osób, a do dyspozycji posiadamy 89 mln dolarów. A ten na wózku to ich pseudo szef, jest tak piękny, jak gówno!!! Ale Wiecie. Patrzą swojego interesu darmozjady marsjańskie. W dupie i za nic mają ludzkie odczucia, wrażliwość dobro i skrupuły. Ale całe szczęście, że takie rzeczy to na innej galaktyce..! A ty podstawiona mendo, co to też czytasz, tchórzu wyleniały, co nosisz zimą sandały, a latem śniegowce. Będziesz siedział.

 66. Anonim Says:

  Forum paranoików…

 67. Waldi Says:

  „Forum paranoików” – powiadasz? Hm, a co można sądzić o kimś takim, który nie potrafi, bądź nie chce wypowiedzieć się obszerniej i sensowniej na tym forum, właśnie jako w pełni zdrowy psychicznie człowiek, tylko chowając się za anonimową tarczą, obrzuca inwektywami ludzi tutaj piszących. Najłatwiej jest w takich sytuacjach jak ta, atakować a od siebie nic pożytecznego nie wnosić. Czy jednak taka postawa jest rozsądna?

  Zawarłeś w swej wypowiedzi najkrótsze chyba stwierdzenie, więc wysiłku myśliwego prawie ZERO, czy zatem nie uważasz, że lepiej byłoby się trochę zastanowić zanim zamieści się jakąkolwiek krytykancką wypowiedź. Nie wiem pod czyim adresem wyrzekłeś tę swą opinię – pod moim, i mi podobnych wypowiadających się tu osób, czy może pod adresem jeszcze jakąś innej grupy tutaj zamieszczającej swe wypowiedzi. Nieważne, istotne jest natomiast to, ze sobie tej -jak wspomniałem- bardzo krótkiej wypowiedzi, nie przemyślałeś. Zatem zachęcam – przełam się w końcu, rusz trochę głową i zamiast oczerniać napisz coś konstruktywnego, mądrego, bo wierz mi – nawet poważna krytyka, ale mądrze i z pewną dozą pokory, przedstawiona, jest zupełnie na miejscu oraz jest bardzo często do zaakceptowania i skłania do przemyśleń, ewentualnej weryfikacji i sprostowań.

  Pozdrawiam i zachęcam do owocnej dyskusji…

 68. znawca Says:

  Ludzie ale jestescie glupi. Mam propozycje. Chcecie wojny kataklizmy? Wylaczcie prad na kilka godzin,zobaczycie co sie stanie. Wiem co pisze u mnie pradu nie bylo przez godzine na dzielnicy nie pytajcie sie co bylo potem

 69. Waldi Says:

  Panie „mądry”! Nikt tu nie chce wojen ani kataklizmów, a jedynie zwraca się uwagę na prawdopodobieństwo ich zaistnienia. Czy zwracanie na coś takiego uwagi jest naprawdę takie głupie?

  Jeśli chodzi o prąd, to byłem już bez niego dłużej, niż godzinę i to kilka razy w swoim życiu, ale poza pewnymi typowymi ograniczeniami, jakiejś większej destabilizacji nie doświadczyłem. Natomiast potwierdzam, że gdyby nagle całe miasta zostały pozbawione na bardzo długo dopływu energii elektrycznej, to byłaby to prawdziwa katastrofa.

 70. Astro Says:

  Pierdu pierdu

 71. hainrih Says:

  można i tak to przyjąć – lecz również jest wiele wzmianek o cudownej broni HITLERA – powiązanych z NIKOLĄ TESLĄ czyżby niemcy doszli do prawie stworzenia tego co obecnie jest dostępne od już . To dzięki więżniom-jeńcom niemieckim mam na myśli naukowców jak i uczonych to dzięki nim jest obecnie stworzona ta broń – Z ciekawostek wiadomo że amerykusy jak i ruscy po zajęciu ziem dolnego śląska a raczej mam na mysli gór sowich , dotarli do czegoś czego na uwczesne czasy się nie śniło i nikt o tym za dobrze nie wiedział jak i znał. co tak naprawde zostało wywiezione z kompleksu RIESE
  CO DOKŁADNIE ZAJMOWAŁO TAJNE ARCHIWUM TRZECIEJ RZESZY W POBLIŻU ZGORZELCA do którego dotarł JAROSZEWICZ wraz z swoimi znajomymi -dlaczego został zamordowany z własną żoną
  DĄŻCIE do tego by ujawnić to co skrywało archiwum trzeciej rzeszy

 72. aaaaaaaaaa Says:

  wy jesteście wszyscy popierdoleni , czuby hehehe

 73. Waldi Says:

  Myślę, że są ważniejsze kwestie, które należałoby drążyć, niż te związane z archiwum trzeciej rzeszy. Jeśli jednak ktoś jest tak wielkim miłośnikiem tego typu historii, to zawsze może zwrócić się ku panu Wołoszańskiemu, albo po prostu poczytać stosowne wypowiedzi w tym temacie na rożnych blogach. Poza tym pytanie: Kto Twoim zdaniem na tym forum miałby dążyć do tego ujawnienia i w jaki sposób?

 74. kri Says:

  16.01.2016 brak zimy

 75. kacap Says:

  24.01.2016 była zima ale juz odchodzi.nie wiem skad macie scisle tajne informacje o tym haarp ale do tego kto dostał o tym info mam ogromna prośbe.mianowicie czy mógłbyś ogarnąc mi numery na najbliższego lotka?a i zabierzcie tego Petru od nas.i jeszcze jedno pytanie moze ten haarp powiedzieć gdzie sie podziały tamte prywatki?

 76. ta broń to odpowiedz na laicyzacke swiata zachodniego, god przy jej pomocy obali laicki system w europie i nie tyko, i brodaci zawładną kulą, gut ode nicht, ha ha

 77. qaz Says:

  ten „artykuł”, te komentarze pod nim… dramat. tworki

 78. Waldi Says:

  A co takiego mądrego wniósł do całości ten Twój komentarz?! Bezsensowna, niezmiernie lapidarna i niczym nieuzasadniona krytyka, to prawdziwy dramat jej autora… Czy nadaje się on do Tworek, o, to niech już on sam, jeśli potrafi, obiektywnie i SAMOKRYTYCZNIE oceni.

 79. […] Katastrofy wywołane działalnością gospodarcza człowieka, podając za e-środowisko rokiem największych katastrof naturalnych, których skutkiem była działalność człowieka jest rok 2011. Krótki spis tychże katastrof pochodzi ze zmiany na ziemi.pl: trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii, powodzie w Brazylii, trzęsienia ziemi w Nowej Zelandii, huragan Irene w USA, trzęsienie ziemi w Turcji, tropikalna burza Sen dong w Filipinach, w sumie ponad 200 mln ludzi dotkniętych klęskami żywiołowymi w 2011 roku. Podaję akurat ten rok gdyż był rokiem największych katastrof ale przed nim i po nim również do nich dochodził tyle, że  na mniejszą skalę. A teraz coś dla osób lubujących się w teoriach spiskowych czyli również dla mnie. Tu muszę podziękować autorowi demota o nicku „włączmyślenie”, dzięki któremu o tym przeczytałam. Chodzi mi o HAARP czyli High Frequency Active Auroral Research Program. Cytując za Wikipedią jest to „wojskowy program badań naukowych prowadzonych wspólnie przez US Air Force, US Navy i DARPA(Defence Avanced Reserch Projects Agency). Celem projektu ma być”Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego”. Cytując Wikipedię HAARP jest przedmiotem wielu teorii spiskowych według których ma być wykorzystywany jako: „broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze; broń geofizyczna mogąca powodować trzęsienia ziemi, tsunami, cyklony” itp. Dla osób chcących bliżej zaznajomić się z teoriami spiskowymi na temat HAARP link https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-haarp/ […]

 80. Anonim Says:

  jest 2016rok i chuja sie dzieje

 81. Waldi Says:

  Już niedługo będzie się działo, i to wiele – to kwestia tylko kilku lat! Może nawet szybciej. Oczywiście nie wszystko, co dziać się będzie, okazując się zatrważającymi zjawiskami, musi być zaraz związane z HAARP. Dramatyczne i spektakularne zdarzenia wystąpią w wyniku działań nieodpowiedzialnych ludzi, których nieodpowiedzialność sięgnie zenitu. W pewnym momencie w tym wszystkim, jak mówi Pismo Święte, znajdzie się tez miejsce dla działań ze strony Boga, gdyż generalnie rzecz biorąc, w cały ogólnospołeczny konflikt i stwarzanie problemów wyraźnie zamieszana jest religia – FAŁSZYWA religia! Ta religia musi zostać usunięta i do tego nie jest potrzebna, jak wspomniałem, broń typu HAARP

 82. b.r. Says:

  Od kiedy słowo aurora oznacza jakąś aureolę? Coś mi się zdaje, że aureola wysokich częstotliwości spowijająca głowę szanownego autora popchnęła nieszczęsnego w objęcia google translator..

 83. Judya Sliwinska Says:

  Twierdze i mam dowody na to ze bron ta wykorzystuje rzad brytjski

 84. ewa Says:

  Ciekawe jest to co piszecie,trzesienia ziemi tsunami ,wstrzasy z winy czlowieka,ale czy susza albo wiatry to tez sprawka HAARP?

 85. Waldi Says:

  Susza po jednej stronie, ulewne deszcze i podtopienia po drugiej (to samo może dotyczyć od wielu już lat wiania mniej czy bardziej silnych wiatrów), to już zapewne nie sprawka stosujących HAARP -choć źródło raczej może być to samo- lecz rozpylanych na okrągło, z małymi tylko przerwami, smug chemicznych mających udawać smugi kondensacyjne z samolotów.
  Moim zdaniem -pewnie nie tylko moim- struktura danych smug, czy też ostateczny efekt ich oddziaływania, związany jest najpewniej ze składem jaki jest zawarty akurat w danym rzucie popularnych CHEMTRAILS. W każdym razie, co by nie powiedzieć, to wiele wskazuje na to, że działania są celowe i dobrze przemyślane, jeśli chodzi o wywoływanie na dany czas, skutków.

 86. kamisnk Says:

  26/04.2016
  Dzisiaj 30 rocznica Czarnobyla, który tak się zastanawiam nie był przypadkiem wywołany przed Haarp?
  wiadomo jakie były konsekwencje tego wybuchu, prawda jest tak, że łzy Czarnobyla i skutki tej awarii będziemy odczuwać jeszcze przez następnych kilkadziesiąt lat.

 87. Waldi Says:

  A czy mógłbyś podać jakiś konkretny dowód potwierdzający to Twoje domniemanie? Chodzi mi oczywiście o jakiś element, który jest ze stosowaniem tej broni ściśle związany. Chyba nie znajdziesz takiego…
  Uważam, ze udowodnionym zostało to, iż awaria została spowodowana wadą reaktora, a ta z kolei zaistniała z uwagi na błąd człowieka.

 88. Przepraszam bardzo Says:

  Boże, co za pierdolenie XD

 89. Waldi Says:

  Ty sobie Bogiem buźki nie podcieraj, łącząc Go na dodatek z tak wulgarnym językiem. W tym układzie, nawet przepraszanie jest mało warte. Zamiast wypisywać takie bezmyślne, prostackie i wulgarne oceny, lepiej wysil się trochę intelektualnie i napisz coś sensownego w danej sprawie.

 90. […] tłumacząc dosłownie: smugi chemiczne. Chemtrails jest zaś ściśle powiązany z instalacjami HAARP – tajną cichą bronią. Stwardnienie rozsiane zostało przebadane przez Narodowy Instytut […]

 91. Waldi Says:

  Do tego należałoby dodać wiele innych chorób infekcyjnych, a wśród nich BORELIOZĘ. Właśnie borelioza w swych powikłaniach, wg ostatnich badań, prowadzi m.in. do SM. Można ja śmiało nazwać „bronią biologiczną”, jaką cały czas się testuje…

 92. Kazimierz Says:

  A jaka tam jest różnica pomiędzy bronią chemiczną a zwykłym toporem? toporem ci łeb ucięli i już żeś nie żył, broń chemiczna też cię zabije i żył nie będziesz, ludzie się zabijają czym tylko się da, katastrofy atfosmeryczno-naturalne też zabijają nie tylko ludzi. 80 milionów lat temu ludzi nie było na świecie, religji też nie było a ktoś świat zniszczył, dinosaury wyginęły całkowicie i prawie całe życie zaginęło całkowicie, ale jak do tego czasu świat i życie na nim bez dinozaurów ale istnieje. Bez człowieka świat istniał miliady lat, tylko był badziej zielony.

 93. Waldi Says:

  Każdy wierzy w to, co chce. Ty możesz wierzyć w podane przez siebie liczby, o których wyczytałeś w pewnych źródłach. Wiedz jednak, że są to tylko źródła pochodzące od niedoskonałego i omylnego człowieka. Czy warto więc dawać im wiarę?

 94. Cipa Says:

  A jakby tak dowiedzieć się w jakich krajach są te anteny j je wysadzić. ?

 95. Nie mamy pojęcia co żądy mają do dyspozycji. My jesteśmy tylko świnkami do badań.Wiele broni jest ukryte przed nami zwyklakami ale kiedyś przez te kombinacje z tymi mocami co te tempe mózgi (wymyśliły)albo z kądś to wzieły to czeka nas KONIEC.

 96. Waldi Says:

  Przeczytaj nasze komentarze (Czesia Bobińskiego i moje, gdzieś tak w połowie forum) na temat Armagedonu, a mam nadzieję, że trochę się dowiesz, jak należy go pojmować, oraz czy należy się go bać tego w wydaniu ludzi…

 97. pieprzyćHAARPjakoniNAS Says:

  Pieprze HAARP i ich niby odbiór myśli, gdyż mam jedną myśl, posłać ich wszystkich za kraty z rządami włącznie lub dopieprzyć im filmami scence fiction, co akurat nam się udaje!

 98. Anonim Says:

 99. Janusz Kotowski Says:

  Straszna broń. Można zawładnąć światem bez wojny światowej… Być Panem… Decydować o śmierci i życiu… Jeśli to prawda? Co dalej? Ktoś… tu chce być Panem Bogiem? Ludzie Opamietajcie się…!!!

 100. Waldi Says:

  Tym panem, chcącym decydować o życiu, jest ten, o którym Biblia mówi, że jest „bogiem tego świata”. On jest istotą nadprzyrodzoną, niewidzialną, zbuntowanym aniołem, który stał się renegatem wobec Najwyższego Boga i Stwórcy. To on już od wieków wpływa na marionetkowych władców w swoim świecie, by ci miedzy sobą toczyli spory a w ostateczności, rozpętywały i prowadziły wojny. Posługuje się też Religia fałszywą, która z jego polityką idzie ręka w rękę, oraz zachłannym systemem ekonomicznym, zachłannym komercjalizmem. „On był zabójcą, gdy rozpoczynał” i w dalszym ciągu nim jest. Dla niego nie ma żadnego znaczenia, jaką jego ziemscy poplecznicy, zastosują broń, byleby tylko udało mu się w ogóle skłonić ich do wzajemnego zabijania a przy tym także do zdewastowania wspaniałego mieszkania, jakie otrzymaliśmy od naszego Stwórcy – ziemi!

 101. Waldi Says:

  Oczywiście powinno być „rozpętywali, oraz „prowadzili” . W momencie pisania tego zdania, na chwilę przemknęły mi w myślach „narody”, które zastąpiły „władców”… – przepraszam za ten błąd.

 102. hahaha Says:

  Trzeba byc jebnietym zeby prać se mozg jakimis iluminatami… chuj wie czy to prawda a nawet jak tak to i tak sie nie dowiem czytacie jakies gowno na necie i wydaje wam sie ze was olsnilo 😀 smieszni jestescie

 103. Anonim Says:

  Pan „Masoneria, a zwłaszcza iluminaci zwierają swoje szyki, aby sfinalizować plany eksterminacji ponad sześciu miliardów ludzi na całej planecie. Zlecili już realizację wszelkich technicznych szczegółów, do jak najefektywniejszej eksterminacji wielu ludzi na raz. + Ochipowanie ludzi pomoże wpłynąć na o wiele głębszą ingerencję w ludzkie umysły. Planują oni zgromadzić ludzi w miejscach dogodnego dla nich działania, aby dokonać eksterminacji przy udoskonalonej już broni „harp”.

  582 W tym czasie wielu ludzi będących pod wpływem demona, używa broni HARP, walcząc pomiędzy sobą. Skutkiem użycia jej, jest wiele zmian w przyrodzie, a zwłaszcza zapadanie się płyt tektonicznych Oceanii w tempie trzech mili.metrów rocznie. ( 3 mm) + Zanikł również ciepły prąd oceaniczny zwany Golfsztromem. Zapewniał on ciepło dla Ameryki i części Europy. + Coraz liczniej tworzą się rejony dotkliwej suszy, gdy w innych jest nadmiar wody. + Powoduje on liczne powodzie, upłynnienie gruntu, lawiny błotne, zapadanie się zwałów ziemi leżącej na wyżynach, niszcząc po drodze wszystko, co stoi na ich wzniesieniach. 586 Syn Zatracenia wydał już odpowiednie komendy, a Masoneria szykuje się do realizacji planu „wyczyszczenia świata z gojów”. + Broń, której użyją, wywoła kolejne niekorzystne zmiany na całej planecie. + Demon i jego ludzie są pewni, że ich zwycięstwo jest już tylko kwestią czasu i dlatego teraz zwierają szyki, aby dokończyć swój niecny plan

 104. Waldi Says:

  A czy mógłbyś podać, aby potwierdzić lub zaprzeczyć np. moim domysłom, kogo miałeś na myśli pisząc o „demonie” i „synu zatracenia”.
  Wiele z tego, co napisałeś, może być zgodne z prawdą, ale przydałoby się nieco szerzej o pewnych faktach napisać, oraz trochę jaśniej przedstawiać pewne sformułowania, określenia, jak choćby te, o których wspomniałem na początku.

 105. kkkkk Says:

  To co piszecie, ma sens. Ale ludzie wola sie z tego smiac, niz pomyslec. Boja sie prawdy?

 106. łysy chuj Says:

  Zjebana sprawa prosze państwa. Konrad cholewa

 107. łysy chuj Says:

  Jestem spokogościem nie hejtujcie mnie

 108. Waldi Says:

  Do „kkkkk”: Zgadza się, wielu boi się prawdy, tylko, że rzeczywisty strach ma miejsce wtedy, kiedy się już coś więcej wie o danym zagrożeniu. Natomiast wielu z tych, którzy się śmieją, nie ma pojęcia o jakimkolwiek zagrożeniu, jakie może spotkać ludzi ze strony tych, którzy są panami tego świata, ale także ze strony tego, kogo Biblia nazywa „Panem panów i Królem królów”. Ich strach -jeśli w ogóle występuje- jest raczej powierzchowny i wynika bardziej z niepewności, niż ze świadomości.
  Z drugiej jednak strony, bać się mogą i raczej powinni ci, którzy ŚMIEJĄ SIĘ nie tyle z zagrożeń związanych z istnieniem różnorakiej broni, jaką dysponuje człowiek, ale z faktu głoszenia Prawd o Królestwie Boga i konsekwencji jego odrzucenia. Dlaczego? Bo o ile konsekwencje użycia jakiejkolwiek broni nie muszą być trwałe, to już konsekwencje narażenia się Bogu poprzez lekceważenie Jego Praw i Zasad oraz szydzenie z Jego postanowień co do ziemi i jej mieszkańców, trwałymi, a wcześniej jakże bolesnymi, z pewnością się okażą.

 109. Tedlubkowski Says:

  Super interesting temat. Bronia ta mozda zabic czlowieka I wszystko co zywe. Wlasnie prowadza doswiadczenia tego typu na mnie.
  lubkowskited@gmail.com. miszkam na stale w Wiedniu.

 110. yalky Says:

  ja myśle, że nadając mikrofale suszą na tym pranie,
  w końcu armia jest duża to ma sporo prania

 111. racjonalista Says:

  Ale głupoty tutaj pieprzycie 😀 Przecież wszystkie badania są jawne,a jedyne co jest ukrywane to dokładne sposoby działania (no bo przecież nie ma nic za darmo 🙂 )

 112. Rob Veggett Says:

  Ukradli bandziory plany techniczne Tesli, prawdopodobnie wcześniej go uśmiercając. Edison, dupek, był cholernie zazdrosny o wielkie sukcesy Tesli, naszego serbskiego slowiańskiego brata.

 113. Takie anteny istmieją również w Polsce (LOFAR), są 3, np. w Łazach.

 114. eMGie Says:

  To już wiem skąd Antoni bierze swoje teorie 🙂 Albo jest adminem tej strony albo czynnym jej userem 🙂

 115. chaos Says:

  „chaos” H…….. A ……………O………………….S – to wiemy na pewno z tego wszystkiego co piszecie.

 116. Bingo Says:

  Wpłynęła na mózgi sąsiadów z zachodu

 117. bosman Says:

  No im gdzie ta wojna? A Antek watażka to zwykły pojeb.

 118. Z W Says:

  Nic to ludziom nie pomoze bo JAHWE usunie zlych ludzi z ziemi na zawsz Ps 37 werset 9/10

 119. Co do tej broni, to Tesla w stanach był pierwszy 😉
  Zalecam poczytać o Katastrofie Tunguskiej. W miejscowości, gdzie zamieszkiwał Tesla zużycie energii tego dnia było większe niż produkuje choćby elektrownia w Jaworznie a przecież zasila ona kilka miast na śląsku i w zagłębiu.
  Co do WTC to polecam wygooglować „bluebeam” czyli hologramy wraz z udźwiękowieniem słyszanym „w naszych głowach”

 120. tsunami w Japonii i gwałtowna zmiana pogody w Europie to testy które pokazują że jest to broń która nie powinna istnieć a co gorsze mają ją kretyni z pentagony

 121. PiotruS Says:

  Niechciał bym tu uraźić buraków katolików, islamistów, świadków kota, magów z tekeskopem, i wróżka Macieja, ale pokolei koniec świata miał być: 1997, 2000, 2012, jak będzie zaćmienie słońca, księżyca, jak Papież umrze jak Allah brodę zgoli. A jak narazie lipa jakoś Allah już nawet jaja zgolił, Papież 11 lat nie żyje Świętym nawet został, rok za rokiem mija a tu ani smoka o 7 głowach ani wojny nima, tylko jakieś CEPY wysadzaja się dla rozrywki, oczywiście za pozwoleniem waszych, przez Was wybranych polityków normalnie jesteście przewidywalni jak PROGNOZA POGODY NA TVN albo TVP. A co do tej broni to nie Jest do końca prawda bo puknijcie się w głowę kto będzie bawił się bronią którą sam sobie zagraża chyba tylko debile od Allaha z isis

 122. do PiotruS :100% racji co napisaleś. te konce juz od 20lat nastepują i nastepują i konca niewidac przestancie byc smieszni i idzcie z rodzina na spacer gdzies a nie takie dyrdymały wypisujecie .

 123. Waldi Says:

  Witaj PiotruS; witaj też “awalon” 84

  Jak już wiadomo, jestem świadkiem Jehowy i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że nie czuje się urażony Waszymi wypowiedziami, aczkolwiek nie zaprzeczę, że nie mają one miłego wydźwięku. Musicie jednak wiedzieć, że my, Świadkowie, różnimy się i to bardzo od większości ludzi, także od tych usposobionych religijnie.
  Z uwagi na wyszkolenie oparte na Księdze ksiąg, czyli na Biblii, nie jesteśmy skłonni obrażać się na kogokolwiek z byle powodu. Oczywiście, -jak wspomniałem-, nie mamy przyjemności w przyjmowaniu różnych inwektyw, czy choćby tylko niesłusznych zarzutów, ale tez nie robimy z tego „wielkiego halo”, gdyż naszym celem jest unikanie trzymania urazy i trwałego rozdrażnienia względem naszych bliźnich, którym chcemy zawsze nieść duchową pomoc, a przecież jakakolwiek uraza i jakiekolwiek rozdrażnienie, zawsze stałoby na drodze do niesienia takowej pomocy – czyż nie?!

  Świadkowie Jehowy znają powagę chwili i dlatego pracują pilnie nad dokonaniem dzieła, którym kieruje Jehowa, ich Bóg, będący Bogiem wszechpotężnym i Stwórcą całego Uniwersum. Zdają sobie sprawę, że bliski jest koniec tego podłego systemu rzeczy. Widząc bezradność narodów, nie umiejących znaleźć drogi wyjścia, cieszą się, że mają dla ludzi wieść o pokoju i nadziei, wiadomość opartą na pewnym fundamencie, na Słowie Bożym.
  W dobie obecnej spełniają się różne proroctwa zapisane w Biblii, co jasno przedstawiają publikacje Towarzystwa Strażnica. Właśnie z tego powodu świadkowie Jehowy odczuwają pilną potrzebę powiadomienia każdego człowieka, że powinien się stać uczniem Chrystusa Jezusa. Możemy cię zapewnić, Drogi „PiotruS”, że podczas najbliższych lat świadkowie Jehowy jeszcze dużo więcej razy wstąpią do mieszkań ludzi, nadal głosząc tę dobrą nowinę o Królestwie (Rządzie) Bożym, a równocześnie obwieszczając pomstę naszego Boga.

  Świadkowie Jehowy pragną pozyskiwać uczniów z ludzi każdej narodowości i nauczać ich przestrzegania wszystkiego, co nakazano w Piśmie świętym, aby ci ludzie mogli być ochrzczeni w imię Ojca, Syna i ducha świętego. Zanim jednak to przełomowe wydarzenie nastąpi w życiu człowieka, musi on „z łagodnością przyjmować wszczepianie słowa, które zdolne jest wybawić jego duszę [dać mu możliwość życia, zamiast zguby]” (Jakuba 1:21).
  Gdybyśmy więc tak łatwo, jak to ma miejsce u większości mniej lub bardziej religijnych, ludzi, kierowali się własną ambicją, a nieraz nawet, pychą, to z całą pewnością zagrodzilibyśmy sobie drogę do serc szczerych osób, które bardzo często w niewiedzy i z przyzwyczajenia tak typowego dla ludzi tego świata, potrafią powiedzieć lub napisać coś, co mogłoby nas mniej lub bardziej obrazić.
  Odrzucamy zatem od siebie wszelka pychę, ambicję czy zwykłą złość i zawsze przebaczając staramy się wychodzić frontem… nie, nie – nie do klienta oczywiście, gdyż w tym wypadku wchodzą w grę akurat względy czysto materialne, finansowe i sztuczna życzliwość, mająca właśnie na celu osiągnięcie powyższych korzyści, ale stawiamy się do dyspozycji bez wyjątków, wobec każdego człowieka, który byłby w duchowym potrzasku i szukał szczerze wyjścia z niego.
  Mnóstwo ludzi w tym szatańskim świecie, którymi targają wszędobylskie problemy i różne, często niezdrowe, emocje, w takim potrzasku się jednak znajdują, i czy sobie zdają z tego sprawę, czy też nie, potrzebują wspomnianej już duchowej pomocy. Potrzebują rozeznania i dania im możliwości znalezienia Prawdy pośród gąszczu najrozmaitszych wyznań i systemów wiary.
  Aby jednak nie pobłądzić w tym duchowym, religijnym galimatiasie, muszą w końcu coś dać z samych siebie; muszą szczerze zapragnąć poznać Prawdę, jaką oferuje Najwyższy i dobrowolnie zechcieć być Jego sługami. Żeby tego dokonać, muszą przeobrazić swoje serca i okazać ich pokorę, gdyż pokora właśnie leży u podstaw poznawania czegokolwiek, a już na pewno poznawania i uznania Najwyższej osoby we wszechświecie – Boga!

  W tym wszystkim nie jest tak bardzo ważne to, kiedy będzie koniec tego systemu rzeczy, czy jak to się popularnie zwykło mawiać, „koniec tego świata”, ani to, ile tychże „końców” było już ogłaszanych, czy to z naszej strony, czy też ze strony jakiegokolwiek wyznania religijnego (niektóre daty końca świata, jakie wyznaczały różne religie, w tym także wyznania adwentystyczne, celowo, lub nieświadomie, przypisano nam – Świadkom!), ale ważnym jest to, by zrobić wszystko, co możliwe z naszej strony, aby kiedy ów koniec rzeczywiście nadejdzie, zyskać uznanie u Stwórcy – zyskać Jego ochronę! Światem ludzkim rządzą już od wieków siły zła (widzialne, jak i niewidzialne), i to właśnie one są odpowiedzialne za szerzenie różnych dezinformacji, w tym również dezinformacji związanych z „końcem świata [świat wg Biblii, to pojecie dość szerokie i oznaczające nie tylko nasz glob ziemski, ale także wskazujące często na system sprawowania władzy przez człowieka dającego się sterować niewidzialnym bytom energetycznym – demonicznym aniołom, już od wieków wyłamującym się spod kurateli i kierownictwa wszechmocnego Boga!]”.

  Te wszystkie doniesienia na ten temat, a szczególnie te, które zapowiadają złowrogi koniec dla naszej, a właściwie, Bożej, planety, są wytworem wszelkich ludzkich kombinacji zaistniałych na bazie wypowiedzi różnych fałszywie religijnych osób, które będąc w demonicznym uniesieniu (mówi się o nich, że to jacyś NAWIEDZENI ludzie) stali się autorami przeróżnych katastroficznych przepowiedni, jak chociażby tej związanej z minionym nie tak dawno rokiem, 2012.
  Świadkowie Jehowy, już dawno zaprzestali rozgłaszania i wyznaczania jakiejkolwiek daty, a ich wcześniejsze tego typu zapowiedzi, miały jedynie związek zaledwie z dwiema lub trzema doniesieniami, datami dotyczącymi końca, i wynikały nie z tego, że poddają się -tak jak wielu jasnowidzów i wróżbitów- kierownictwu demonicznych aniołów na okrągło oszukujących mnóstwo ludzi, ale powstały z uwagi na zwykłą ludzką niedoskonałość, najzwyklejszą skłonność do popełnienia błędu, oraz nadgorliwość w przyspieszaniu tego, co ma okazać się już niebawem, sądnym dniem dla całego świata ludzkiego. Kiedy Świadkowie kilkukrotnie sugerowali zakończenie ujemnego wpływu człowieka na planetę, jaką jest ziemia, to nigdy nie twierdzili, iż wypowiadają jakiekolwiek proroctwo pochodzące od ich Boga i Stwórcy o wzniosłym imieniu – Jehowa, lub Jahwe. Nigdy więc, w przeciwieństwie do wielu „nawiedzonych” osób, nie twierdzili, że są NATCHNIENI i że ustalanie przez nich jakichkolwiek terminów, pochodzi od Boga. To były ich czysto ludzkie spekulacje, którym w tamtym czasie nadano niepotrzebny rozgłos. Owe nagłośnienie, także było typowym błędem w wykonaniu niedoskonałego, omylnego, człowieka.

  Zatem przyczepienie Świadkom etykiety, iż są „fałszywymi prorokami”, okazało się nie być wcale prawdą i wynikało jedynie ze zwykłej ludzkiej złośliwości i zwykłej religijnej rywalizacji, oraz chęci pogrążenia swoich przeciwników, jakimi jesteśmy my dla wielu, niby religijnie usposobionych ludzi.
  Te wszystkie fantasmagoryczne przepowiednie, oraz te, które miałyby powstać na bazie rzeczywistych wypowiedzi osób nawiedzonych przez „istoty wyższe”, nie mogły się spełnić, gdyż owe wyższe od człowieka, istoty, to niewidzialni przeciwnicy Boga i Stwórcy o imieniu Jehowa, i jako tacy, rzecz jasna, nigdy nie mogą dokładnie znać pory ingerencji Boga, skoro nie znają jej nawet Jego słudzy, jakimi są Świadkowie.
  Niemniej, Jehowa Bóg, choć nie podał w Piśmie żadnej daty końca demoniczno-ludzkich systemów sprawowania władzy na ziemi, to nie omieszkał dać wyraz swej dezaprobacie dla tego diabelskiego świata i wyraźnie zapowiedział jego coraz bliższy kres.
  Tak więc Świadkowie Jehowy, jako całość, jako zorganizowana religijnie, zbiorowość; także, jako poszczególne w tej zbiorowości, jednostki, nigdy nie głosili W NATCHNIENIU, że w tym, a w tym dniu i godzinie, zakończy się ten świat. NIE PROROKOWALI nigdy w imieniu swego Boga, kiedy powoływali się na jakiekolwiek możliwe okresy, zapowiadanej w Biblii, ingerencji Boga. Z ich strony były to jedynie ludzkie domniemania i założenia, jak się okazało, daleko idące i wynikające z nadgorliwości co niektórych…

  Ale czy takowe nadgorliwe, ale nienatchnione wypowiedzi, oraz te pochodzące niby od nawiedzonych przez Boga, osób; wypowiedzi, które -jak się okazało- nie zostały spełnione, mogą stawać na drodze wiary w koniec, jaki rzeczywiście ma nadejść? Nie powinny!!! To prawda, że częste nawoływania związane z jakimikolwiek zagrożeniami, które, de facto, nie nadchodzą, osłabia wiarę zarówno w nie, jak i osłabia zaufanie do ludzi, którzy je głoszą. Ale, czy ostrzeżenia o sforach atakujących wilków w jakimś lesie, które w danym momencie oczekiwania na nie, nie mają swego spełnienia, lub w ogóle podnoszenie jakichkolwiek alarmów, które okazywały się „alarmami fałszywymi”, może być wystarczającym powodem do ignorancji tegoż. Czy można mieć pewność, że złowrogie wydarzenia, przed jakimi ostrzega się zawczasu innych, a które nie spełniają się przez wiele razy, nigdy już się nie spełnią?! Każdy rozsądny człowiek przyzna chyba, że takowa „pewność”, ostatecznie zawodzi, bo jakże często okazywało się już w życiu, iż nie pojawianie się jakiegoś zapowiadanego zagrożenia, nie wyeliminowało go całkowicie, a jedynie przez jakiś mniej lub bardziej dłuższy okres czasu, odwlekało jego faktyczne pojawienie się. Jaki stąd wypływa wniosek – ZAWSZE trzeba zachowywać czujność i nie dawać się uśpić ignoranckiej postawie innych, którzy dali się zwieść przeświadczeniu, iż fałszywy alarm zawsze takim będzie i że można spokojnie zająć się swoimi sprawami.
  Mając to na względzie dobrze by było nie ignorować tego, co o końcu mówią Świadkowie Boży, choć oni sami wcześniej, jak i inni ludzie, podnosili pewne „fałszywe alarmy”.
  Świadkowie z pełną odpowiedzialnością mogą zapewnić, że jakiekolwiek WYZNACZANIE DAT końca świata (szczególnie końca w ujęciu czysto ludzkim – całkowita zagłada globu ziemskiego spowodowana przez człowieka, lub jakiekolwiek wpływy kosmiczne w niesprawiedliwy sposób siejące spustoszenie na ziemi), nie będzie polegać na prawdzie i nikt nie powinien z tego powodu się specjalnie trwożyć. Owe informacje, śmiało możemy uznać za fantasmagorię lub inspirację osób przez nie znających dokładnie Planu Bożego, demoniczne duchy, które jakże często okazują się na dodatek, duchami kłamliwymi i zwodniczymi. Różne doniesienia o końcu świata, z ich datami włącznie, pochodzą głównie z religii fałszywych sterowanych przez Diabła i jego demonicznych aniołów, jak również od innych nie zrzeszonych religijnie, nawiedzonych osób. Takich przepowiedni rzeczywiście nie musimy się bać i nie musimy traktować je poważnie.
  Jednakże, opisane powyżej sytuacje chybionych przepowiedni, nie powinny nas uśpić i znieczulic do tego stopnia, że nie będziemy w ogóle zwracać uwagi na doniesienia o końcu, jaki z całą pewnością nadejdzie, a którego daty, absolutnie nie znamy. Jest on jednak bez wątpienia coraz bliższy, – bliższy, niż był kiedykolwiek wcześniej. Dlatego cały czas zachęcamy do obrania właściwej Drogi wiodącej ku wybawieniu, a będąc już na tej Drodze, do zachowania na niej czujności związanej z nadejściem końca. Nie wiadomo DOKŁADNIE kiedy ów koniec przyjdzie (w Biblii nie ma żadnej jego daty), ale z pewnością nadejdzie niebawem i to całkiem niespodziewanie – może być on zaskoczeniem, nawet dla niejednego świadka Jehowy!

  Podsumowując – zawsze wystrzegajmy się tych, którzy sieją strach poprzez wyznaczanie jakichkolwiek dat twierdząc, że tak podają jakieś święte Księgi pochodzące niby od Boga, bądź różne doniesienia (wg różnych kalendarzy) religijnie usposobionych osób bazujących na specyficznych wyliczeniach mających związek z mistycyzmem i którym przypisuje się także źródło nadprzyrodzone. Owe doniesienia z pewnością nie pochodzą od Boga!
  Brak rzeczywistego natchnienia, jak i spełnienia owych przepowiedni, nie wyklucza jednak zaistnienia faktycznego końca, który bez wątpienia będzie się różnił od tego, opisywanego, dla którego wyznacza się nawet daty. Ten FAKTYCZNY koniec nadejdzie czy go ktoś oczekuje, czy też zupełnie ignoruje. Stanie się on (a właściwie cały czas się staje) tak realnym i pewnym jak to, że jutro wzejdzie i zajdzie słońce!
  Zatem każdy chcący ocaleć z pożogi Bożego Armagedonu, musi przedsięwziąć pewne kroki i nie poddawać się powszechnemu, duchowemu marazmowi, jaki opanował większość społeczeństw oddalonych od prawdziwego Boga. Wchodząc na „Wąską Drogę [Prawdy religijnej]” i pozostając na niej z jednoczesnym zachowaniem czujności duchowej – zachowa swe życie, podczas, gdy większość je straci bezpowrotnie – dla ludzi ginących w Armagedonie, nie będzie zmartwychwstania, jakie przyobiecał Pan i wybawiciel – Jezus Chrystus!

  Jeśli zaś chodzi o stwierdzenie pełne wątpliwości i dezaprobaty: „kto będzie bawił się bronią którą sam sobie zagraża chyba tylko debile…” , to pragnę zauważyć, że w czołowym artykule wyraźnie podano, iż owa broń, choć mająca ogromny zasięg w sianiu zniszczeń, oraz dotykająca wiele krajów, wiele rejonów na ziemskim globie, nie musi powodować zniszczenia całkowitego i dla wszystkich. Atak przez nią powodowany, będzie z pewnością atakiem STEROWANYM przez tych, którym rzecz jasna, nic on ujemnego nie zrobi… W każdym razie takie są założenia… tak, jak założeniami wyrządzenia szkody tylko pewnym krajom, było zrzucenie dwóch bomb atomowych, oraz takimi założeniami, że wszelkie próby jądrowe nie są niebezpieczne dla ogółu ludzkości. Jak się okazało, prawda jest jednak inna i ma miejsce zjawisko zupełnie przeciwne do prezentowanych założeń i oczekiwań. Oczywiście te nieznacznie ujemne konsekwencje tego typu działań, są do przewidzenia przez tych, którzy są i będą za nie odpowiedzialni, i właśnie owa przewidywalność pozwala na pewne zapobieganie im. Jednak ci, którzy sterują tym światem i mają wpływ na to, iż dzieje się na nim, co się dzieje, nie będą w stanie uchronić się w pełni przed złem, jakie wyrządzają, gdyż jeśli nawet uda im się wyjść bez szwanku z uwagi na działania zastosowanej przez siebie broni, to nie unikną oni odpowiedzialności przed samym Bogiem. Biblia wyraźnie podaje, że Boży Armagedon, to nie tylko zgładzenie ogółu bezbożnych, czy pobożnych fałszywie, ale będzie to bezpardonowa Boża walka z przywódcami narodów – z władcami tego świata rządzonym przez niewidzialne duchowe moce przeciwne Bogu Najwyższemu.

 124. Strzała Says:

  Huragan Irma to jest skutek uboczny tego i jestem tego pewny

 125. Waldi Says:

  Jest to wielce prawdopodobne, ale może on być wywoływany, jak zresztą wiele innych katastrof, dodatkowo jeszcze przez inne czynniki, o których nie wiemy jeszcze wszystkiego, lub w ogóle niczego możemy nie wiedzieć…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: