Ze strony Davida Icke

20.02.2010

Następna  CLIMAT -GATE?


Nowy raport wskazuje na ostrą redukcję stacji metereologicznych Narodoweej Administracji Oceanicznej i Atsmosferycznej w chłodniejszych lokacjach na całym świecie od 1990 roku. Czy to właśnie nie jest przyczyną rzekomego stałego wzrostu temperatur w ciągu ostatnich 20 lat?

Skandal globalnego ocieplenia wciąż przybiera na sile. Rewelacje z ostatnich tygodni pokazują, że wiele istotnych stwierdzeń padających w Międzyrządowym Panelu ds. Zmian Klimatycznych jest opartych na przekłamaniach i błędnych danych pochodzących z grup zajmujących się środowiskiem, a nie na opublikowanych badań akademickich jak to nam przedstawiano.

W danych podawanych przez Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatycznych panuje totalny bałagan, a trzy raporty oparte w największym stopniu o wiarygodne dane wciąż jeszcze nie zostały opublikowane. Inne dane zaś albo okazały się nie istnieć, a lbo nie mogą być dostarczone przez naukowców.

Ale jednym z najbardziej szokujących raportów jest autorstwa Josepha D’ Aleo i Anthonego Watss’a.W swoim raporcie z 29 stycznia 2010 odkryli, że od roku 1990 Narodowa Administracja Oceaniczna i Atsmosferyczna zaczęła systematycznie usuwać klimatyczne stacje pomiarowe w chłodniejszych miejscach na całym świecie.Spadek liczby stacji metereologicznych był dramatyczny – z ponad 6000 do 1500.

W raporcie wykazano, że wzrost globalnych temperatur zanotowano właśnie wówczas, gdy rozpoczęła się likwidacji wielu stacji. Dokonano jednak jeszcze jednej manipulacji – do danych opisujących poziom temperatur używano w większej ilości dane pochodzące ze stacji ulokowanych blisko dużych ośrodków miejskich, ponieważ w tych rejonach w wyniku zwiększonej okresowej aktywności ludzkiej wydziela się znacznie więcej ciepła niż w innych.

Waluta węglowa: Nowy początek technokracji?

Krytycy, którzy uważają, że amerykański dollar zostanie zastąpiony nową globalną walutą być może myslą w zbyt ograniczony sposób.

Na światowym horyzoncie wyłania się nowa globalna waluta mającaq zastąpić wszystkie papierowe waluty oraz ekonomiczny system, na którym są one oparte.

Nowa waluta zwana Walutą Węglową jest zaprojektowana, by wsieprać rewolucyjny system ekonomiczny oparty na energii (produkcji i konsumpcji) – zamiast wartości. Nasz obecny system ekonomiczny oparty na wartości/cenie i powiązany z walutami wspierały działanie kapitalizmu, socjalizmu, faszyzmu i komunizmu jest przeznaczony na upadek, by otworzyć drogę dla nowego świata opartego na węglu.

Wielkie siły są zaangażowane w ustanowienie nowej waluty węglowej jako rozwiązania globalnych problemów takich jak zmniejszenie biedy, kontrola populacji, ochrona środowiska, globalne ocieplenie, dystrybucja energii oraz bogactw ekonomicznych.

Niestety dla swykłych ludzi życie w takim systemie oznacza autorytarną i zcentralizowaną kontrolą nad wszystkimi aspektami życia od kołyski, aż po grób.

Jak działa waluta węglowa? Będzie ona oparta na regularnej alokacji dostępnej energii dla ludzi na świecie. Jeśli nie zostanie ona zużyta w odpowiednim przedziale czasu waluta straci ważność – tak jak minuty na darmowe rozmowy w sieciach komórkowych. – tak więc ci sami ludzie uzyskają nową alokację opartą na energii w nastęnym okresie. A ponieważ łańcuch zaopatrzenia w energię jest zdominowany przez globalną elitę ustanowienie produkcji energii w odpowiedni sposób ograniczy liczbę tej waluty węglowej w obrocie w każdym dwowolnym momencie. To zaś naturalnie ograniczy produkcję, usługi, produkcję żywności oraz mobilność ludzi.

AKTUALIZACJA: 10.02.2010

Regulacje farmakologiczne zabraniają sprzedaży naturalnych leków


Wytwórcy naturalnych środków leczniczych mówią, że szykują się masowe zwolnienia oraz miliony dolarów straty po wprowadzeniu przez regulatorów rynku farmaceutycznego w Kanadzie nowej dyrektywy zachęcającej do zaprzestania sprzedaży nielicencjonowanych naturalnych  środków leczniczych przez aptekarzy.

Zalecenie to dotyczy tysięcy środków ziołowych, multiwitamin, oraz innych produktów, które oczekują na rejestrację i zatwierdzenie przez urzędników kanadyjskich w ramach programu regulującego naturalne środki lecznicze w tym kraju.

USA odrzuca politykę Unii Europejskiej wobec irańskiego programu atomowego


Dwaj głównie senatorowie USA Joseph Liberman i John Kerry wystąpili przeciwko głównym urzędnikom UE wspierającym rozmowy dyplomatyczne z Iranem dotyczące jego programu nuklearnego. Przemawiając w sobotę podczas Konferencji bezpieczeństwa w Monachium dwa przedstawiciele USA skrytykowali szefową Unijnej polityki zagranicznej Catherine Ashto która ożywila dialog w sprawie irańskiego programu atomowego. Wyżej wymienieni Politycy USA stwierdzili, że Iran jak dotąd był szczególnie nieszczery wobec sprawy wzbogacania Uranu więć nie zasługuje na więcej dialogu i dyplomacji w tej materii.

„Iran uczestniczy w takiej konferencji jak ta i mówi w sposób kompletnie nie szczery powiedział, Libermann , ktgóry przewodniczy senackiej komisji Bezpieczeństwa Ojczyzny oraz rządowej dyplomacji a znany jest ze swojej proizraelskiej postawy w stosunkach  międzynarodowych.

Zamiast dogadanie się z Iranem pooprzez dyplomatyczne negocjacje, Libermann sugeruje, by USA spróbowały dogadać się z Teheranem w inny sposób.

„Dialog trwa już od 6 lat i zawsze odbywały się rozmowy. , ale Irańczycy nie korzystają z tej szansy. Wydaje mi się, że trzeba nałożyć cięższe sankcje ekonomiczne.

Urzędnicy zdrotowni w USA namawiają na następną dawkę szczepionki przeciw AH1N1 dla dzieci

Urzędnicy zdrowotni w USA namawiają rodziców by swoje dzieci poniżej 10 roku życia zaszczepili wpełni swoje dzieci przeciw  grypie AH1N1 ponieważ rzekomo następna fala zataku wirusa ma wkrótce nastąpić. Departament zdrowia Haiti stwierdził, że jest jeszcze wiele innych stanów USA, gdzie wiele dzieci nie otrzymało drugiej dawki, oraz bardzo wiele jeszcze nie bylo w ogóle zaszczepionych przeciw świńskiej grypie.

W stanie waszyngton urzędnicy zdrowotni mówią, że tylko ¼ dzieci poniżej 5 roku życia otrzymało drugą szczepionkę.

Badania nad szczepionką p-ko AH1n1 pokazują, że dopiero po 3 do 4 tygodni po drugiej szczepionce dzieci poniżej 10 roku życia są w pelni chronione.

Urzędnicy ostrzegają przed trzecią falą wirusa oraz by nie uśpić naszej czujności

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: