STOP dla NWO spotkanie 22.01.2010 Poznań

Podsumowanie oraz filmy ze spotkania, które odbyło się w Poznaniu w dniu 22.01.2010.

PODSUMOWANIE SPOTKANIA STOP NWO w Poznaniu:

Otóż kochani – na spotkanie przyszło myślę koło 50 osób więc myślę, że jak na lekko ponad tydzień od ogłoszenia tego jedynie na kilku stronach internetowych to całkiem niezły wynik!!! Sala była pełna i trzeba było donieść sporo krzeseł..

Trochę przypadkiem – ponieważ umówiłem się na rozmowę z nim akurat tego dnia na – naszym spotkaniu zjawił się Pan Przemysław Ilukowicz – człowiek, który jest wydawcą książki „Nasiona kłamstwa”. Opowiedział on więc nieco zebranym o tej naszej kochanej firmie Monsanto, sposobach jej działania oraz GMO. Bardzo ciekawe było!!!

Natomiast znowu muszę Wam powiedzieć, że kolejny raz jestem mega pozytywnie zaskoczony poziomem ludzi przybyłych na to spotkanie… Oczywiście było kilku ludzi chętnych wywołania rewolucji i powstania, ale generalnie zdecydowana większość z nich nie żyła tylko NWO, miała o wiele szerszą perspektywę, ogromną wiedzę o sprawach ducha i umysłu w tym wszystkim. Więc kolejny raz przekonuję się o przeogromnej zmianie świadomości jaka następuje na naszej kochanej planecie i to jest dowód – A WIĘC FANTASTYCZNIE!!!!!

Odbyła się więc debata na temat co robić i jak działać. Było wiele pomysłów i mądrych wypowiedzi. Większość zgodziła się, że trzeba informować ludzi o tych tematach i to właśnie ma być nasz cel, a nie jakieś akcje polityczne czy coś w tym stylu. Bo to wszystko rozgrywa się w naszej świadomości. Już kilka osób zaproponowało swój akces do prelekcji, występowania przed ludźmi z jakimś swoim tematem na naszych spotkaniach tematycznych w tej szkole – dla ludzi z zewnątrz.

Zebraliśmy od zebranych dane kontaktowe tj. maile, gg, skype itp. Oraz ich zainteresowania tj. w czym są mocni, co mogą kiedyś tam u nas zaprezentować.
To pierwsze nasze spotkanie było czysto zapoznawcze i organizacyjne tak więc teraz każdy ma czas na przemyślenia już konkretne co do naszej działalności. Na następnych spotkaniach ustalimy już konkretne grupy robocze i zapisy do danych grup tematycznych np. takie wstępne pomysły moje na dziś:

Przykładowo taki jeden Piotr będzie „dowodził” grupą „wszystko jest ok.” w Poznaniu bo już to robił i ma megafon J i zbierzemy grupę, która będzie z nim współdziałać
Zrobimy grupę ulotkową odnośnie projektowania treści ulotek.

Dalej – „wykładowcy” – co będą prezentować dane tematy na spotkaniach. Założymy też konkretną stronkę internetową stop nwo Poznań lub coś w tym stylu, żebyśmy mieli jedno konkretne dla nas źródło informacji oraz miejsce do komunikowania się nas poznaniaków i okolic w tym temacie.

To takie myśli na gorąco ja muszę na spokojnie pomedytować teraz i poukładać sobie wszystko w głowie. No nad resztą muszę pogłówkować, ale generalnie jestem ZADOWOLONY z tego spotkania więc idziemy ostro do przodu dalej bo:

SHOW MUST GO ON!!!

PS – chciałbym tylko dodać w gwoli ścisłości, że oczywiście przyszła częśc osób tych co była na filmie, ale przyszła też zupełnie nowa grupa ludzi i wszyscy zaznajomieni z tematem podczas gdy ostatnio na filmie było wielu moich znajomych „zielonych” w temacie…Tak więc jest potencjał ..oj jest :D :D :) :) :)

Mikołaj Rozbicki – wstęp


Przemysław Ilukowicz

Rozmowy z publicznoscią


Komentarze 3 to “STOP dla NWO spotkanie 22.01.2010 Poznań”

 1. antyNWO Says:

  Witam serdecznie.
  Oglądając wasze poczynania mające na celu działanie przeciwko NWO zauważyłem jedną ważną rzecz, a mianowicie to, że waszą wolą jest przebudzenie ludzi i pokazanie im prawdy. Ale prawda jest taka, że w pewnym sensie przebudzacie ludzi, ale oni dalej pozostają chodzącymi trupami bez względu na to co im przekazaliście i jak dobry był wasz przekaz. Budzicie ich (co uważam za dobre), ale nie pokazujecie im drogi ucieczki, a wręcz ją przed nimi blokujecie wyświetlając filmy pt Zeitgeist, który całkowicie neguje religię i wiarę w Boga, a z drugiej strony na ulicach chodzicie i nawołujecie ludzi żeby tylko kupowali i konsumowali i nie zajmowali się medytacją i modlitwą (co niby uważacie za dobre) Czyli mam pytanie jeśli amją zająć się modlitwą i medytacją to do kogo wg was mają się modlić i medytować skoro filmem Zeitgeist wybijacie im Boga z głowy. Rozumiem, że mają modlić się i medytować do jakiego kol wiek Boga tylko nie do Jezusa i tym samym nawołujecie ich do wchodzenia w różnorodne medytacje, które są częścią sekciarskiej ideologii NWO- New Age. Prawda jest taka drodzy koledzy, że jeśli w tym wszystkim nie wskażecie ludziom drogi ucieczki, którą jest Jezus to wasze wykłady i walka z NWO będzie przypominała walkę z wiatrakami ponieważ Bóg w Biblii w Apokalipsie św. Jana zapowiedział, że te wydarzenia tak czy inaczej nastąpią i nic tego nie zmieni i wskazał ratunek przed tym- Jezusa. Nie walczcie z wiatrakami, ale zwróćcie się do Boga po mądrość i zaproście najpierw do swojego życia Jezusa i dopiero wtedy zaczniecie OWOCNĄ walkę, która będzie miała sens i naprawdę zaczniecie ratować ludzi i przyprowadzać ich do życia. Jak na obecna chwilę przebudzacie ich na swój sposób, ale oni nie mają z tego żadnej korzyści, jak ich życie wyglądała tak wyglądać będzie dalej umrą tylko z większą wiedzą niż inni. Pozdrawiam.

 2. A czy ja reżyserowałem Zeitgeista? My tylko INFORMUJEMY, nie bieżemy na plecy całego przesłania filmu. A zresztą oni nie namawiają do niewiary w boga tylko w RELIGIE a to zupełnie co innego. Mynie namawiamy do konumpcji – to BYŁA IRONIA!

  NIe wiem co to jest new age i mam to w d… -moje zdanie o worku zwanym new age jest tu http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2010/12/31/%E2%80%9Enew-age%E2%80%9D-jak-%E2%80%9Eteorie-spiskowe%E2%80%9D-kolejny-program-ograniczajacy-nasz-umysl/

 3. Waldi Says:

  Zgadzam się, ale tylko w niewielkiej części z obszerną wypowiedzią „antyNWO”. Owszem, ludziom należy się PRZEBUDZENIE, ale nie po to tylko by mieli oni demonstrować swoją siłę, odwagę, czy chęć pokazania, że wiedzą o tym czy owym. Ważnym natomiast powinno być to, by przebudzić ich we właściwy sposób i nadać im właściwy kierunek i cel, do którego powinni zmierzać.

  To brzmi dość pięknie i wzniośle, by zwracać swą uwagę na Chrystusa, lecz dobrze byłoby wiedzieć o tym, ze on sam bardzo często zwracał swą uwagę na swego Ojca, a nie na siebie, i że tego swego Ojca uważał za Najwyższego Boga. On zawsze był postrzegany jako Syn Boży, a nie Bóg. On nigdy nie pretendował do tytułu Najwyższego, a jedynie wskazywał, że jest DROGĄ do Niego prowadzącą.

  Zatem dobrze byłoby, gdyby ludzie przebudzili się nie tylko z uwagi na zakres i cel działań polityki, jaka ogarnia cały świat ludzki, ale również otworzyli swe zaspane oczy i zwrócili je na religię i poprawnie ją ocenili, aby potrafili oddzielić Prawdę od fałszu, – rzeczywistą i szczerze przejawianą religijność, od fanatyzmu. To ważne by ludzie odpowiednio przebudzeni, potrafili rozeznać, gdzie występuje atak na wspomniany fałsz i fanatyzm religijny, a kiedy atakowanym jest sam Bóg, którego istnienie najczęściej się neguje. W tym wypadku wiec, zgadzam się z tym, co powiedział M. Rozbicki.

  Tak więc, Jezus jest drogą do Boga, a nie samym Bogiem, jest SYNEM Bożym, który swego Ojca przedstawiał w tym sensie, iż był jakby Jego odbiciem – był z Nim zjednoczony myślą i działaniem, więc mógł powiedzieć, że kto widział jego, to tak, jakby widział jego Ojca, czyli Boga. Nauka o Trójcy, czy choćby równości Jezusa z Ojcem pod każdym względem, jest nauką fałszywą i wywodzi się z pogańskich religii, które istniały na długo zanim na ziemi pojawił się Chrystus. Zatem, kto ostrzega ludzi przed tego typu fałszywymi naukami religii świata, jak i jej postępowaniem, robi bardzo dobrą robotę, gdyż sam Jezus w zgodzie ze swoim Ojcem, również w bezpardonowy sposób fałsz religijny obnażał.
  Może i mógłbym zgodzić się z twierdzeniem, że to, co się proponuje pod hasłem „Stop NWO”, to przypomina „walkę z wiatrakami”, ale z nie mniejszym naciskiem podkreślę również, że uleganie fałszywym interpretacjom nauk i opisów zawartych w Biblii, oraz przeinaczanie roli i pozycji Jezusa względem Boga, jak i ludzi, jest jeszcze większym bezsensem i wielką niepoprawnością w skali całego świata.

  To fakt, WIELU ludziom przyjdzie definitywnie umrzeć (bez możliwości zmartwychwstania, o którym nauczał Jezus) z mniejszą czy większą wiedzą w temacie dotyczącym NWO, ale pośród nich znajdzie się tez niemało osób, które bezpowrotnie zginą, gdyż dali się omamić pozornie szczytnym i wzniosłym orędziom, jakie wystosowywała wobec nich RELIGIA FAŁSZYWA, opanowująca coraz bardziej cały świat. Świat Szatana (zbuntowany anioł, degenerat i renegat, który wyłamał się z duchowej rodziny Boga i Stwórcy), składa się wg Biblii, z trzech podstawowych części głównych, a są to: Wielka POLITYKA ogólnoświatowa; ogólnoświatowy system RELIGII FAŁSZYWEJ; oraz równie ogólnoświatowy zachłanny, pełen komercjalizacji, SYSTEM HANDLOWY. Te trzy elementy przez długi okres czasu zawsze ze sobą ściśle współpracowały dając sobie wzajemne korzyści. Ostatnio jednak RELIGIA FAŁSZYWA, coraz częściej staje w opozycji do Wielkiej POLITYKI, a ta z kolei nie ma już upodobania w pozwalaniu owej RELIGII na mieszanie się w jej sprawy. Ostatecznie więc dojdzie do tego, że RELIGIA FAŁSZYWA będzie musiała ustąpić pola Wielkiej POLITYCE, co bez wątpienia będzie wielką stratą dla SYSTEMU HANDLOWEGO.
  Apokalipsa /Objawienie, czy odsłonięcie/ wg Jana a nie jego samego (to Objawienie OTRZYMAŁ Jan od Chrystusa i je po prostu nam przedłożył za pomocą kart Pisma Świętego, jest to wiec Objawienie JEZUSA, a nie Jana), faktycznie przepowiedziała wiele rzeczy, jakie miały i obecnie mają swe miejsce, a także mówi o tych, które niebawem się jeszcze rozegrają na tej Bożej planecie. Jednak pośród opisów tych rzeczy, tych wydarzeń, znajdują się i takie, które opisują zgubę wszelkich nauczających fałszywie, religiantów, którzy swój fałsz maskują dobrem w postaci nagminnie używanego imienia Jezusa, którego traktują jako Najwyższego Boga, co już jest fałszem samym w sobie. Tak, tacy ludzie, choćby niewiadomo jak bardzo zarzekali się, że wielbią Boga Jezusa i prowadzą innych ku zbawieniu WIECZNEMU, w rzeczywistości osiągną wraz z tymi, których prowadzą WIECZNY grób. Już niebawem runie cała ich ideologia, a walka jaką toczyli, okaże się również „walką z wiatrakami” (Ew. wg Mateusza 7:21-23; 15:14).

  Ludzie, którzy chcieliby uzyskać rzeczywiste życie, czyli życie wieczne tu, na oczyszczonej rajskiej ziemi (a nie w niebie, co zawsze było głównym celem fałszywych religii pogańskich, danym WSZYSTKIM wiernym), muszą umieć rozeznać się w tym, co ich otacza; muszą umieć rozpoznać owe główne trzy elementy świata Szatana i się od nich definitywnie odciąć – odciąć się przynajmniej w takim zakresie, w jakim jest to tylko możliwe, aby nie narazić się Prawdziwemu Bogu i Stwórcy, oraz Jego Synowi w osobie Jezusa Chrystusa. Muszą być więc apolityczni, areligijni w sensie uznawania norm i zasad religii fałszywej, jak i muszą stronić od tego wszystkiego, co wiąże się z materializmem tego świata, co wiąże się z wszędobylskim handlem rozbudzającym, namawiającym do kupowania wszelkich rzeczy, które tak na dobra sprawę nie są nikomu do niczego potrzebne i korzystnie by było dla ludzi, gdyby takowych rzeczy nie nabywali i nie używali. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że wiele (nie wszystkie) towarów i artykułów, jakie się powszechnie i w agresywny sposób reklamuje, są raczej -często po dłuższym stosowaniu-niezdrowe i niekorzystne dla człowieka, a wszelkie prezentowane w reklamach korzyści, to tylko pozory i pełna demonstracja nieuczciwości.

  Tak, to wszystko cechuje wszędobylski ogólnoświatowy handel, któremu nieobce są takie pojęcia jak korupcja komercjalizm, materializm, zachłanność i ogólnie wielka nieuczciwość. Od tego więc, jak i od pozostałych dwóch elementów składowych świata Szatana (POLITYKA i RELIGIA FAŁSZYWA), powinniśmy stronić, jeśli chcemy uzyskać miano PRAWDZIWYCH chrześcijan i tym samym zyskać uznanie u Boga i skorzystać z danej nam przez Niego możliwości życia wiecznego na planecie ziemia. Pozdrawiam ciepło.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: